Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

Bang & Olufsen představuje kolekci Nordic Ice

"V této nejisté době je domov pro mnohé z nás bezpečným útočištěm před vnějším světem. V naší kolekci Nordic Ice jsme chtěli pokračovat v tomto pocitu domácího klidu a pohodlí a vytvořili jsme produkty, které odrážejí pocit spokojenosti a rovnováhy. Darujte hudbu a udělejte radost přátelům a rodině s kolekcí Nordic Ice." říká Christoffer Poulsen, viceprezident pro produktový management společnosti Bang & Olufsen.

Beoplay H95 - bezdrátová sluchátka ANC

Sluchátka Beoplay H95 jsou navržena pro skvělý zážitek z poslechu díky dlouhotrvajícímu pohodlí, účinnému aktivnímu potlačení hluku a prostornému zvuku. Chladný odstín hliníku kontrastuje s teplým odstínem jehněčí kůže na náušnících, které zajišťují maximální pohodlí. Zarovnané litografické logo na hliníkové ploše je orámováno leštěným zkosením. Tento produkt je perfektním dárkem pro cestovatele nebo ty, kteří preferují pohodlí při práci doma.

Původní cena 21 990,- Kč.

Nová cena 15 990,- Kč

Zobrazit produkt

Beoplay EQ - elegantní bezdrátová sluchátka ANC

Sluchátka do uší Bang & Olufsen s potlačením hluku mají 6 vestavěných mikrofonů pro čisté konverzace a autentický zvuk. Chladný odstín hliníku kontrastuje s měkčími materiály v teplejším odstínu a šperkové detaily litografického loga na hliníkovém disku jsou orámovány leštěným zkosením. Nabíjecí pouzdro je eloxované, aby zaručilo extra odolnost při cestování a je perfektním dárkem pro osoby dojíždějící do práce.

Původní cena 9 990,- Kč.

Nová cena 6 990,- Kč

Zobrazit produkt

Beosound A1 2nd Gen - voděodolný Bluetooth reproduktor

Beosound A1 je dokonalý přenosný reproduktor pro hlasitý a podmanivý zvuk s bohatými basy. Beosound A1 je odolný vůči prachu a vodě a je připraven na 18 hodin nepřetržitého přehrávání. Sofistikovaný hliníkový povrch mřížky je obarven do studené barvy, připomínající severský led. Logo Bang & Olufsen na základně reproduktoru je vytištěno lesklou barvou, která odráží světlo. Kožený řemínek má matnou hliníkovou sponu s litografickým logem a leštěným okrajem.

Původní cena 6 990,- Kč.

Nová cena 4 990,- Kč

Zobrazit produkt

Beoplay A9 - ikonický bezdrátový WI-FI reproduktor

Beoplay A9 vyplní každou místnost detailním zvukem díky svému výkonnému 480W digitálnímu zesilovači, což z něj dělá skvělou možnost i pro audiofily. Vestavěná funkce přizpůsobení místnosti dokonale přizpůsobuje zvuk prostředí a umožňuje posluchačům zažít hudbu tak, jak ji umělci zamýšleli. Nohy Beoplay A9 jsou vyrobeny z perleťového hliníku a mají rafinovaný matný povrch zakončený studeným odstínem barvy. Hliníkový prsten s charakteristickým kulatým tvarem má leštěný povrch. Kryt z tkaniny Kvadrat v teplé barvě kontrastuje s chladnými tóny hliníku.

Původní cena 84 990,- Kč.

Nová cena VYPRODÁNO

Zobrazit produkt

Beosound Stage - výkonný soundbar Dolby Atmos

Posuňte svůj zážitek ze sledování televize na novou úroveň s Beosound Stage - nádherně zpracovaným soundbarem, který zní stejně dobře, jako vypadá, a je perfektním dárkem pro milovníky filmů. Beosound Stage zvyšuje požitek ze sledování tím, že kombinuje nejnovější audio technologii a elegantní design a je dostatečně výkonný, aby nebylo nutné používat přídavný subwoofer. U kolekce Nordic Ice má hliníkový rám dvojitou povrchovou úpravu, kde je hlavní povrch matný a okraj je leštěný. Vyleštěné detaily ikon byly získány procesem litografie. Tkanina Kvadrat přináší pocit tepla a dotváří tak produkt, který se hodí do každého prostředí.

Původní cena 49 990,- Kč.

Nová cena 37 990,- Kč

Zobrazit produkt

Historie Bang & Olufsen sahá až do roku 1925, kdy v Strueru, malém městě na severozápadě Dánska, dva podnikaví inženýři, Peter Bang a Svend Olufsen, uvedli na trh dnešní ikonu mezinárodního stylu a globální symbol audiovizuální dokonalosti.

Jako jedna z nejznámějších světových audio-video značek je Bang & Olufsen již více než 90 let v popředí designu, technologií a inovací. Peter Bang a Svend Olufsen začali vyrábět skromné rádio v roce 1925. Při práci v podkroví Olufsenova sídla na severozápadě Dánska oba muži snili o vytvoření značky založené na inovacích, kvalitě, designu a výkonu.

Krédem značky Bang & Olufsen je vytvářet produkty, které jsou dokonale přizpůsobené očekáváním zákazníků a které nabízejí překvapivou povrchovou úpravou. Zařízení Bang & Olufsen se vyznačuje intuitivním ovládáním a snadným používáním v každodenním životě – doma i venku.

Sluchátka ze série Beoplay od Bang & Olufsen jsou navržena tak, aby poskytovala zvuk, který věrně odráží záměry umělce. Autentický a výkonný zvuk, bez zbytečných transformací nebo přehnaných vylepšení, poskytují zvuk tak atraktivní, že jej chcete poslouchat celé hodiny.