Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

KAMERY SENZORY INTELIGENTNÍ VIDEOZVONKY
Dovolenou máme spojenou s celkovou relaxací, která se skládá z mnoha faktorů. Jednou z nich je bezpečnost – naše i našich blízkých. Aby dovolená proběhla bez problémů, vyplatí se postarat i o bezpečnost svých věcí. Jak zabezpečit rekreační dům? Jaká chytrá zařízení použít? Je těžké instalovat řešení pro chytrou domácnost? Potřebujete technické dovednosti, abyste vše dali dohromady? Na tyto a další otázky dávají odpověď chytré produkty z naší nabídky. Nejdůležitější je, že jsou zhotoveny výhradně pro zajištění maximální bezpečnosti vašeho majetku.Nabízejí ještě jednu důležitou vlastnost - snadnou montáž a konfiguraci. Pokud umíte používat chytrý telefon, naše produkty pro vás nebudou představovat žádnou překážku.
Začněme bezpečnostními kamerami. Nejoblíbenější řešení, které vám pomůže strávit dovolenou v klidu. Seznamte se s nabídkou inteligentních sledovacích kamer, které jsou intuitivní a snadno se instalují. Naše nabídka zahrnuje vybavení od výrobců jako je Netatmo nebo Eufy. Tyto dvě společnosti jsou značky oceňované na globálním trhu, specializující se na produkty pro chytrou domácnost. Díky jejich řešení budete mít vždy snadný přístup k tomu, co vaše kamery vidí – přímo z úrovně aplikace. Snadno je integrujete s hlasovými asistenty nebo Apple Homekit. Mezi nejdůležitější funkce těchto produktů patří také rozpoznání obličeje a celých postav, spuštění alarmu a odeslání upozornění na telefon při detekci pohybu (hrozby). Nechybí pokročilé šifrování, aby vaše kamery nemohla vidět žádná neoprávněná osoba a vysoké zabezpečení dat – všechny materiály se ukládají offline do vestavěné paměti kamery. Nemusíte se bát, že kamera bude posílat upozornění pokaždé, když kolem ní proletí pták nebo proběhne kočka. Upozornění si můžete nastavit podle vlastních požadavků a označit oblast, jejíž sledování vás obzvláště zajímá, například vstup na terasu vašeho domu. Velmi důležité také je, že námi nabízené bezpečnostní kamery jsou z velké části bezúdržbové. Některé modely mohou pracovat na vestavěnou baterii až 365 dní (Eufycam 2, 2C a 2 Pro).

Stejně důležitým prvkem jako kamery jsou inteligentní senzory. I zde vám vycházejí společnosti Eufy a Netatmo vstříc. V naší nabídce naleznete poplašné systémy, nebo také čidla informující o nebezpečí požáru či oxidu uhelnatého. Zabezpečte dveře a okna proti nežádoucímu otevření – o ohrožení budete informováni během vteřiny. Nastavte systém tak, aby spustil poplach v případě nečekaného otevření okna nebo dveří a vyděsil tak případného narušitele tím, že sám zavolá pomoc. Senzory dokonce detekují rozbití skla. Tichý zabiják, jak se říká o oxidu uhelnatém, je velmi velkou hrozbou. Detekujte kouř nebo oxid uhelnatý a chraňte sebe a svůj domov před šířením požáru.

Hitem jsou rovněž inteligentní videozvonky, které vám díky objektivu profesionální kvality umožní sledovat aktivity v dokonalém rozlišení. Jak se kdokoliv přiblíží k vašim dveřím, uvidíte jej ostře a jasně. Díky videozvonku tak získáte úplnou kontrolu nad tím, co se děje kolem vašho domu. Vybaven je snímačem pohybu, inteligentní detekcí osob nebo si můžete zvolit snímané zóny aktivit. Dostávejte upozornění, když se někdo přiblíží, abyste nikdy nezmeškali doručení nebo zbytečně nečekali na hosty.