Bluetooth reproduktor RAVE MINI
   Bluetooth reproduktor RAVE MINI
   Bluetooth reproduktor RAVE MINI
   Bluetooth reproduktor RAVE MINI
   Bluetooth reproduktor RAVE MINI

   Bluetooth reproduktor RAVE MINI

   4 999,00 Kč
   Včetně DPH
   Množství :

   Nedostupné

   Głośnik Bluetooth Rave Mini marki Soundcore to połączenie kompaktowej obudowy oraz wysokiej wytrzymałości. Warto wspomnieć, że jest to urządzenie w pełni odporne na zachlapanie, dzięki czemu można użytkować je w różnych warunkach.

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Oživte stylově každou párty s bezdrátovým Bluetooth reproduktorem Anker Soundcore Rave Mini! Užívejte si výkon 80 W, silné basy a jedinečnou světelnou show v rytmu muziky. Díky jeho vodotěsnému pouzdru (stupeň krytí IPX7) odolá prakticky všem podmínkám. Tento přenosný reproduktor je vyroben z pevných materiálů, které nejsou náchylné k mechanickému poškození. Jeho přenášení navíc usnadňují kompaktní rozměry a integrovaná rukojeť.

   Výkonný 80W zvuk

   Bluetooth reproduktor Soundcore Rave Mini je založen na moderních technologiích. To znamená, že si můžete vychutnat čistý a zároveň výkonný zvuk, který splní očekávání i těch nejnáročnějších. Díky 5,25" wooferu, 2" tweeteru a 5,25" pasivnímu radiátoru budete mít k dispozici výkon 80 W. Navíc s technologií BassUpTM jsou zaručeny opravdu silné basy, takže fanoušci nízkých frekvencí budou stoprocentně spokojeni. Pro přehrávání hudby můžete využít technologii Bluetooth 5.0 (dosah signálu 20 m) a spárovat zařízení s vaším smartfonem nebo tabletem, případně je k dispozci i USB port, takže snadno připojíte i např. USB disk.

   Anker Soundcore Rave Mini

   Výdrž až 18 h na jedno nabití

   S Bluetooth reproduktorem Anker Soundcore Rave Mini můžeme nepřetržitě poslouchat hudbu až 18 hodin. Kapacita baterie je úctyhodných 10000 mAh a plné nabití baterie navíc trvá pouhé 4 hodiny. A pokud váš telefon nestačí nastolenému tempu? Stačí ho přes USB port připojit a během přehrávání ho můžete dobíjet. Nelze opomenout ani odolné pouzdro, které ochrání před mechanickým poškozením nebo vlhkostí. Díky stupni krytí IPX7 můžete reproduktor ponořit do vody a hudba bude znít dál.

   Světelná show podle vašeho gusta

   Vlastní algoritmus Rave Party Lighting a nezávislý DSP synchronizují LED diody s rytmem, což umožní pocítit pulzující světla a rozpohybovat každou párty správným směrem. K dispozici je 16,8 milionů barev a 6 režimů. Reproduktor také můžete bez větších obtíží přizpůsobit individuálním preferencím. K dispozici je aplikace Soundcore, s kterou snadno přizpůsobíte EQ a světla nebo přepnete mezi Indoor a Outdoor zvukovým režimem. V rámci aplikace si rovněž můžete vybrat ze 3 ikonických párty her, takže nuda už vám opravdu nehrozí.

   Anker Soundcore Rave Mini


   Parametry a specifikace

    

   Typ
   Přenosný Bluetooth reproduktor
   Měniče 5,25" woofer, 2" tweeter a 5,25" pasivní radiátor
   Výkon 80 W
   Frekvenční rozsah 45 - 20000 Hz
   Bezdrátové připojení Bluetooth® 5.0 
   Dosah Bluetooth® 20 m 
   Kapacita baterie 10000 mAh
   Konektory Port USB, AUX IN
   Doba přehrávání 18 hodin
   Doba nabíjení 4 hodiny
   Stupeň krytí IPX7
   Hmotnost 3,5 kg

   SOUNDCORE
   RAVEMINI ANKER BLACK

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Specifická označení produktů

   Nové
   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: