Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Přenosný Bluetooth reproduktor BEOPLAY P2

   B&O

   4 290,00 Kč
   3 990,00 KčUšetříte 300,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Poslední kus skladem

   Beoplay P2 je krásný bezdrátový reproduktor, který se snadno vejde do tašky nebo kapsy, takže si jej můžete vzít kamkoli. Kdykoli si tak vychutnáte vaši oblíbenou hudbu a užijete si charakteristický zvuk Bang & Olufsen Signature Sound.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

   Upozornění Produkt může pocházet z expozice.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   14 dní na vrácení zboží

   Malý, ale výkonný

   B&O PLAY pokračuje ve vyplňování našeho každodenního života úžasným zvukem díky reproduktoru Beoplay P2. Je to nejmenší a nejinteligentnější člen rodiny bezdrátových reproduktorů B&O PLAY. Byl navržen oceňovanou designérkou Cecilií Manz. Je vyroben z prvotřídních materiálů, jako je např. eloxovaný hliník. Díky mobilní aplikaci Beoplay je ovládání modelu P2 intuitivní a uživatel jej může libovolně upravovat. Navzdory své menší velikosti nabízí jedinečný výkon a odolnost, takže výsledný zvuk bude bohatý, jasný a silný. Přesně takový, jaký byste od reproduktoru B&O PLAY očekávali.


   Kamkoliv se vydáte, Beoplay P2 bude s vámi, aby zvýšil vaše hudební zážitky, a to díky jeho bohatému a jedinečnému zvuku. Již nemusíte namáhát své uši posloucháním hudby z reproduktoru smartphonu. Vzít s sebou Beoplay P2 nepředstavuje žádnou obtíž. Nemusíte ho dokonce ani vypínat - vždy je připravený k použití. Skutečně osobní, plně přenosný - odolný vůči vodě a prachu. Zatřesením nebo poklepáním získáte přístup k inteligentním funkcím a přizpůsobte si je přes aplikaci Beoplay.


   Rafinovaný vzhled

   Beoplay P2 nabízí zaoblenou, hladkou, měkkou konstrukci a perfektně padne do ruky. Jeho jednoduchý geometrický tvar se skládá ze dvou částí: horní části z eloxovaného hliníku a spodní části z měkkého a na dotek příjemného polymeru. Má perfektní tvar, takže se bez problémů vejde do kapsy nebo kabelky. Součástí je i řemínek z pravé kůže, který jej posouvá na zcela novou úroveň mobility.


   Postaven na zkušenostech inženýrů Bang & Olufsen

   Pro Beoplay P2 je charakteristický bohatý a prostorný zvuk  s 360stupňovým rozptylem, který poskytuje posluchačům krásný zážitek z poslechu bez ohledu na to, v jaké pozici vůči reproduktoru se nacházejí. Beoplay P2 je zkonstruován na základě 90 let zkušeností zvukových inženýrů Bang & Olufsen a jeho vzorem je oceňovaný "velký bratr" Beoplay A1, který v roce 2016 stanovil nové standardy pro bezdrátové reproduktory.


   • Zvukoví inženýři společnosti Bang & Olufsen se snažili o správnou reprodukci basů u malého zařízení. Toho bylo dosaženo u modelu Beoplay A1. Na základě tohoto řešení bylo pro P2 vytvořeno ještě dokonalejší, které využívá kopulku z eloxovaného hliníku.
   • Výškový reproduktor Beoplay P2 je stejný ¾” výškový reproduktor s hedvábnou kupolkou jako u modelu Beoplay A1. Je schopen reprodukovat zvuk i na nejvyšších frekvencích.
   • DSP je pokročilý a vysoce efektivní, což vám umožní získat perfektní zážitek s Beoplay P2.
   • Pro dosažení maximálního špičkového výkonu 2 x 50 W jsou využity dva 15W zesilovače RMD třídy D, díky kterým je výsledkem krásný zvuk známý také z jiných produktů B&O PLAY.

   Hlavní parametry a funkce

   • Prémiové, odolné materiály včetně eloxovaného hliníku
   • Jedno nabití baterie a můžete přehrávat hudbu z Beoplay P2 po dobu až 10 hodin - nabíjí se pomocí dodávaného USB-C kabelu (doba nabíjení 2 hodiny)
   • Zesilovače: 2x 15 W třída D (2x 50 W maximální výkon)
   • Měniče: 1x ¾” výškový měnič, 1x 2” měnič s plným rozsahem
   • Bluetooth 4.2
   • Ovládejte Beoplay P2 zatřesením nebo poklepáním - jednoduché, ale chytré!
   • Obě interakce (zatřesení i poklepání) mohou být přizpůsobeny přes aplikaci Beoplay tak, aby odpovídaly vašim preferencím
   • Na úrovni aplikace Beoplay je možné také ovládat korekci Tone Touch nebo nastavit budík na vybraný čas, kdy vás probudí poslední přehrávaná skladba nebo vybraný zvukový signál.
   • Designérka: Cecilie Manz

   B&O
   BEOPLAYP2ROYALBLUE
   5705260066210

   140 mm
   80 mm
   28 mm

   0 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   5705260066227

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: