Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Přenosný Bluetooth reproduktor BEOPLAY P2

   B&O

   4 290,00 Kč
   3 990,00 KčUšetříte 300,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

   Beoplay P2 je krásný bezdrátový reproduktor, který se snadno vejde do tašky nebo kapsy, takže si jej můžete vzít kamkoli. Kdykoli si tak vychutnáte vaši oblíbenou hudbu a užijete si charakteristický zvuk Bang & Olufsen Signature Sound.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   14 dní na vrácení zboží

   Malý, ale výkonný

   B&O PLAY pokračuje ve vyplňování našeho každodenního života úžasným zvukem díky reproduktoru Beoplay P2. Je to nejmenší a nejinteligentnější člen rodiny bezdrátových reproduktorů B&O PLAY. Byl navržen oceňovanou designérkou Cecilií Manz. Je vyroben z prvotřídních materiálů, jako je např. eloxovaný hliník. Díky mobilní aplikaci Beoplay je ovládání modelu P2 intuitivní a uživatel jej může libovolně upravovat. Navzdory své menší velikosti nabízí jedinečný výkon a odolnost, takže výsledný zvuk bude bohatý, jasný a silný. Přesně takový, jaký byste od reproduktoru B&O PLAY očekávali.


   Kamkoliv se vydáte, Beoplay P2 bude s vámi, aby zvýšil vaše hudební zážitky, a to díky jeho bohatému a jedinečnému zvuku. Již nemusíte namáhát své uši posloucháním hudby z reproduktoru smartphonu. Vzít s sebou Beoplay P2 nepředstavuje žádnou obtíž. Nemusíte ho dokonce ani vypínat - vždy je připravený k použití. Skutečně osobní, plně přenosný - odolný vůči vodě a prachu. Zatřesením nebo poklepáním získáte přístup k inteligentním funkcím a přizpůsobte si je přes aplikaci Beoplay.


   Rafinovaný vzhled

   Beoplay P2 nabízí zaoblenou, hladkou, měkkou konstrukci a perfektně padne do ruky. Jeho jednoduchý geometrický tvar se skládá ze dvou částí: horní části z eloxovaného hliníku a spodní části z měkkého a na dotek příjemného polymeru. Má perfektní tvar, takže se bez problémů vejde do kapsy nebo kabelky. Součástí je i řemínek z pravé kůže, který jej posouvá na zcela novou úroveň mobility.


   Postaven na zkušenostech inženýrů Bang & Olufsen

   Pro Beoplay P2 je charakteristický bohatý a prostorný zvuk  s 360stupňovým rozptylem, který poskytuje posluchačům krásný zážitek z poslechu bez ohledu na to, v jaké pozici vůči reproduktoru se nacházejí. Beoplay P2 je zkonstruován na základě 90 let zkušeností zvukových inženýrů Bang & Olufsen a jeho vzorem je oceňovaný "velký bratr" Beoplay A1, který v roce 2016 stanovil nové standardy pro bezdrátové reproduktory.


   • Zvukoví inženýři společnosti Bang & Olufsen se snažili o správnou reprodukci basů u malého zařízení. Toho bylo dosaženo u modelu Beoplay A1. Na základě tohoto řešení bylo pro P2 vytvořeno ještě dokonalejší, které využívá kopulku z eloxovaného hliníku.
   • Výškový reproduktor Beoplay P2 je stejný ¾” výškový reproduktor s hedvábnou kupolkou jako u modelu Beoplay A1. Je schopen reprodukovat zvuk i na nejvyšších frekvencích.
   • DSP je pokročilý a vysoce efektivní, což vám umožní získat perfektní zážitek s Beoplay P2.
   • Pro dosažení maximálního špičkového výkonu 2 x 50 W jsou využity dva 15W zesilovače RMD třídy D, díky kterým je výsledkem krásný zvuk známý také z jiných produktů B&O PLAY.

   Hlavní parametry a funkce

   • Prémiové, odolné materiály včetně eloxovaného hliníku
   • Jedno nabití baterie a můžete přehrávat hudbu z Beoplay P2 po dobu až 10 hodin - nabíjí se pomocí dodávaného USB-C kabelu (doba nabíjení 2 hodiny)
   • Zesilovače: 2x 15 W třída D (2x 50 W maximální výkon)
   • Měniče: 1x ¾” výškový měnič, 1x 2” měnič s plným rozsahem
   • Bluetooth 4.2
   • Ovládejte Beoplay P2 zatřesením nebo poklepáním - jednoduché, ale chytré!
   • Obě interakce (zatřesení i poklepání) mohou být přizpůsobeny přes aplikaci Beoplay tak, aby odpovídaly vašim preferencím
   • Na úrovni aplikace Beoplay je možné také ovládat korekci Tone Touch nebo nastavit budík na vybraný čas, kdy vás probudí poslední přehrávaná skladba nebo vybraný zvukový signál.
   • Designérka: Cecilie Manz

   B&O
   BEOPLAYP2BLACK
   5705260066210

   140 mm
   80 mm
   28 mm

   0 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   5705260066210

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: