Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
 • Set

Set Roam s indukční nabíječkou

6 280,00 Kč
S DPH

Vyberte barvu v setu

Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam

Barva
 • Černá

Bezdrátová nabíječka pro reproduktor Sonos Roam

Barva
 • Černá

Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam Přenosný Bluetooth a Wi-Fi reproduktor SONOS Roam

Barva

Obsah sestavy

Užijte si dokonalý zvuk Sonos s přenosným reproduktorem Roam. Je možné jej připojit k síti Wi-Fi, nebo streamovat hudbu přes Bluetooth. K dispozici je hlasové ovládání, nebo podpora režimu multiroom. Baterie nabízí až 10 hodin poslechu na jedno nabití.


Přenosný reproduktor Sonos Roam vám poskytne úžasný zvuk, ať jste kdekoli. Užijte si hudbu, hlasové ovládání a poslech v režimu multiroom přes Wi-Fi doma, nebo streamování přes Bluetooth, celodenní výdrž baterie a voděodolnost na cestách.

Užijte si dokonalý zážitek Sonos přes Wi-Fi a streamujte přímo ze smartphonu, tabletu nebo počítače přes Bluetooth. Roam se automaticky připojí k domácí síti a pokud je mimo dosah, spáruje se s telefonem. Stačí si vybrat, co chcete přehrávat.

AirPlay 2

Použijte AirPlay 2 pro streamování zvuku do vašeho systému Sonos přímo z vašeho iPhonu, iPadu nebo Macu, poté požádejte Siri, aby zvýšila hlasitost nebo přeskočila skladbu.


Aplikace SONOS

Pomocí aplikace můžete procházet a hledat obsah ve všech službách, ukládat své oblíbené, nastavovat budíky a objevovat novou hudbu v rádiu Sonos.


Hlasové ovládání

Využijte bezdotykové ovládání pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant. Jednoduše zadejte hlasové příkazy pro přehrávání hudby, kontrolu zpráv, ovládání inteligentních domácích zařízení a dalších.


Ovládací tlačítka

Pomocí tlačítek na reproduktoru Roam můžete spustit nebo pozastavit přehrávání, upravovat hlasitost, přeskakovat skladby, znovu je přehrávat, vypínat mikrofony a ručně přepínat do režimu Bluetooth.


Sám se přizpůsobí

Sonos Roam využívá automatické ladění Trueplay™ pro inteligentní doladění zvuku tak, aby vyhovoval vašemu okolí a přehrávanému obsahu, což má za následek neuvěřitelně detailní a dokonale vyvážený zvuk.

Propracovaný design

Tenké, pečlivě navržené pouzdro Roam dokonale zapadne do vaší domácnosti a nízká hmotnost a ergonomický tvar usnadňují přenášení.


Úžasný z každé strany

Roam zabírá ve vzpřímené poloze velmi málo místa a díky svému trojúhelníkovému tvaru se zaoblenými hranami se perfektně vejde do každého rohu.


Pokud je povrch nerovný, umístěte Roam do vodorovné polohy pro větší stabilitu. Reproduktor nasměruje zvuk mírně nahoru k vašim uším pro lepší zážitek z poslechu.


Nejdůležitější vlastnosti:

 • Připraven na dobrodružství: Roam je plně voděodolný (IPX7). Jeho promyšlený design zaručuje ochranu proti náhodnému stisknutí tlačítek, stabilitu a odolnost proti pádu.
 • Svisle i vodorovně: zařízení si zachovává svou funkčnost doma i venku. Uvnitř jej lze použít ve svislé poloze, aby zabíral co nejméně místa ve vašem pokoji. Mimo domov, na nerovném povrchu, může reproduktor ležet vodorovně - v obou případech automaticky přizpůsobí režim práce pro nejlepší hudební zážitek.
 • 10 hodin výdrže baterie: užijte si svou oblíbenou hudbu bez kabelů. Pokud zařízení nepoužíváte, přejde do režimu spánku, aby šetřilo energii. Stačí jediné stisknutí tlačítka, aby byl reproduktor znovu připraven k použití.
 • Group + swap: Pohybujte se doma společně se svou hudbou. Roam zjistí, ve které místnosti se nacházíte, a přenese hudbu do nejbližšího zařízení.
 • Nastavení nikdy nebylo tak snadné: aplikace Sonos automaticky detekuje váš nový reproduktor a připojí ho k vaší síti Wi-Fi, abyste si mohli hudbu vychutnat co nejrychleji. Kromě toho propojíte dvě zařízení jako stereo pár přímo z aplikace.
 • Člen rodiny: Roam, navzdory své malé velikosti, je plnohodnotným reproduktorem Sonos, který vám umožní plně využít potenciál multiroom systému.
 • Bezdrátové nabíjení: zařízení nabijte jednoduše umístěním na indukční nabíječku. Speciální nabíječka Sonos dokonale odráží design a tvar reproduktoru. Baterii můžete také dobít pomocí tradičního kabelu USB-C.

 • Tato speciální magnetická bezdrátová nabíječka snadno nabije váš přenosný reproduktor.
 • Vše, co musíte udělat, je přiblížit reproduktor k nabíjecí základně, která se díky magnetům rychle připojí k zařízení a umožní rychlé indukční nabíjení.
 • Jednoduché a snadné nabíjení - nejsou potřeba žádné kabely. Magnetická bezdrátová nabíječka Sonos nabije váš reproduktor v jakékoli poloze. Integrovaný Bluetooth vysílač komunikuje s Roam, takže vždy víte, kde a na jaké nabíječce se váš reproduktor nabíjí.
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: