Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Přenosný Bluetooth reproduktor KATCH G2

   DALI

   10 990,00 Kč
   9 990,00 KčUšetříte 1 000,00 Kč
   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Barva
   Množství

   Skladem

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   DALI KATCH G2 je Bluetooth reproduktor s vestavěnou dobíjecí baterií s výrazně prodlouženou životností - nabizí až 30 hodin nepřetržitého poslechu. Elegantní a pevné pouzdro s výrazným zaoblením skrývá speciálně vyvinuté měniče, které přenášejí zvukový signál z vestavěného digitálního zesilovače. Bluetooth je oproti první generaci reproduktoru aktualizováno na verzi 5.0, díky čemuž je bezdrátové připojení zdroje hudby k reproduktoru snadné a rychlé. Vychutnat si můžete lepší kvalitu zvuku ve formátech apt-X, apt-X HD a AAC. DALI KATCH G2 nabízí také analogový vstup prostřednictvím konektoru mini-jack.

   NOVÝ VZHLED

   DALI KATCH G2, který je k dispozici ve třech nových barevných verzích, Iron Black, Caramel White a Chilly Blue, se skvěle hodí do téměř každého prostředí. Díky integrovanému širokému koženému řemínku je nošení DALI KATCH G2 snadné a pohodlné a odolná konstrukce zajišťuje bezpečnost před poškozením.

   STABILNÍ A SPOLEHLIVÉ PŘIPOJENÍ

   Přenos hudby do DALI KATCH G2 je stejně jednoduchý jako navázání připojení přes Bluetooth. Připojte se tradičně nebo využijte NFC pro rychlé a bezproblémové připojení. Integrovaný přijímač Bluetooth 5.0 podporuje připojení apt-X, apt-X HD a AAC s kompatibilními zařízeními.

   Zároveň je DALI KATCH G2 vybaven 3,5mm stereo vstupem mini-jack, což usnadňuje připojení zařízení bez použití technologie Bluetooth. Signál na vstupu mini-jack je automaticky detekován, což eliminuje potřebu stisknout další tlačítka pro přehrávání hudby. Stisknutím tlačítka Bluetooth s připojeným mini-jackem můžete přepínat mezi mini-jackem a Bluetooth vstupem. Vedle vstupu mini-jack se nachází USB port a napájecí konektor. USB konektor umožňuje nabíjet reproduktor na cestách, ale také připojit modul Chromecast Audio nebo Amazon Echo pro snadnou integraci do vašeho systému domácí zábavy.

   PŘIDEJTE DALŠÍ A VYTVOŘTE STEREO PÁR

   Použitím dvou reproduktorů DALI KATCH G2 je možné přes Bluetooth™ vytvořit bezdrátový stereo pár s vyhrazeným levým / pravým kanálem. Připojení používá jeden reproduktor jako primární (master) a druhý jako přídavný (slave). Použitý režim True Wireless Stereo má několik výhod: kromě přidání skutečného stereofonního obrazu dodají další měniče výrazně vyšší nezkreslený zvukový tlak a dokonce zlepší kvalitu a hloubku basů.

   DELŠÍ VÝDRŽ BATERIE

   Integrovaná lithium-iontová baterie má celkovou kapacitu 3 300 mAh, což umožňuje reproduktoru DALI KATCH G2 přehrávat hudbu při normální hlasitosti po dobu až 30 hodin. Baterie je vyměnitelná a byla vyvinuta uznávaným výrobcem baterií pro maximální životnost. Doba úplného nabití baterie pomocí dodávané nabíječky je něco málo přes 2 hodiny.

   STÁLE NEJLEPŠÍ

   Dosažení typického zvuku DALI v DALI KATCH G2 vyžadovalo, aby designéři použili obousměrný stereofonní reproduktorový systém s velkou pasivní membránou. Podporuje nízkotónový měnič v uzavřené konstrukci. Díky umístění měničů na obě strany konstrukce DALI KATCH G2 zvuk rezonuje v celé místnosti a poskytuje pohlcující zážitek z poslechu.

   Na rozdíl od původního reproduktoru KATCH je uvnitř DALI KATCH G2 zabudována vnitřní stěna, která rozděluje reproduktor na dvě izolované části pro lepší oddělení kanálů. Dva 21mm vysokotónové reproduktory s odlehčeným designem s měkkou kopulkou oživují výšky a středy, zatímco 3,5palcové hliníkové nízkotónové měniče fungují přibližně od 2300 Hz a poskytují jasné a dobře synchronizované střední a nízké tóny.

   Dvě sady měničů ve spojení s pasivní jednotkou poskytují jasný, detailní a konzistentní zvuk, který předčí vše, co byste od přenosného Bluetooth reproduktoru očekávali.

   Měniče DALI KATCH G2 jsou poháněny zesilovači třídy D s výkonem 2 x 25 W. K části výkonového zesilovače je připojen pokročilý procesor DSP odpovědný za Bluetooth a analogové vstupy. Vestavěný digitálně-analogový převodník dodává vyvážený stereofonní signál do sekce zesilovače. Díky tomu je konstrukce zesilovače jednoduchá, ale efektivní, protože převádí až 95% energie baterie na výstupní výkon. Zesílený zvukový signál je odeslán nefiltrovaný do nízkotónového měniče a jednoducou výhybkou do vysokotónového.

   Technické specifikace:

   • Frekvenční rozsah (+/-3 dB) - 49 - 23 000 Hz
   • Maximální akustický tlak (max SPL) - 95 dB
   • Dělící frekvence - 2300 Hz
   • Vysokotónový měnič - 2 x 21 mm s měkkou textilní kopulkou
   • Nízkotónový měnič - 2 x 3,5” hliníková membrána se středem zakončeným měkkou tkaninou
   • Pasivní nízkofrekvenční měnič - 2 x 73 x 52 mm ocelová membrána
   • Typ konstrukce - Uzavřená s dvojitými pasivními radiátory
   • Výstupní výkon - 2 x 25 W
   • Vstupy - Konektor mini jack 3.5 mm Stereo
   • Bezdrátový vstup - Bluetooth 5.0 Apt-X
   • Vstup USB - Nabíjení přes USB (5 V / 1 A)
   • Typ zesilovače - Plně digitální zesilovač třídy D
   • Typ baterie - Li-Ion 3300 mAh
   • Doba provozu na baterii - Až 30 hodin
   • Doba nabíjení baterie - ≈ 2 hodiny
   • Doporučené umístění - Police, stůl, zavěšení

   Funkce:

   • Dva zvukové profily (jasný / teplý)
   • Režim stereo páru
   • Zapnutí / vypnutí
   • Výběr zdroje

   DALI
   KATCHG2CARAMELWHITE
   5703120112121

   269 mm
   138 mm
   47 mm

   1 kg

   5.005.005.005.005.00

   Avatar Jan S.
   28.12.2021
   Slabiny:
   Poměrně drahý.

   Celkový názor:
   Pozor jedná se o typ DALI Katch G2. Zvuk je skvělý, vyrovnaný. Snadné bluetooth párování. Byť je drahý, vřele doporučuji.

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: