Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Bluetooth sluchátka q-Seven Wireless

   JAYS

   3 990,00 Kč
   S DPH

   Skladem

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

   Množství

   Tento produkt je k dispozici také v kategorii OUTLET Koupit levněji

    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   Bezplatné vrácení zboží

   Představujeme bezdrátová sluchátka JAYS q-Seven Wireless, která vám dík technologii aktivního potlačení hluku (ANC - Active Noise Cancelling) umožní se oprostit od okolního světa a vnímat jen čistý a přiozený zvuk! Bez problému tak můžete své oblíbené skladby poslouchat v rušných dopravních prostředcích nebo kanceláři. S 20 hodinami bezdrátového přehrávání v režimu ANC můžete absolvovat i ty nejdelší cesty. Stačí jen nasadit sluchátka, aktivovat režim ANC a vychutnat si ničím nerušenou hudbu. Konstrukce sluchátek na uši přináší jedinečné pohodlí, takže ani při dlouhodobém nošení nebudete cítit nepřijemný tlak. Integrovaná ovládací tlačítka na pravém sluchátku umožňují přijímat hovory, přeskakovat skladby nebo snadno ovládat hlasitost.

   Jays q-Seven

   Díky přední technologii aktivního potlačení hluku ANC, která redukuje okolní hluk a zajišťuje křišťálově čistou kvalitu zvuku, se můžete rozhodnout, co vpustíte do svého světa. Se světem se znovu rychle spojíte přepnutím do režimu HearThrough, který nechává proniknout zvuk z okolí.

   K dispozici je až 20 hodin poslechu s režimem ANC nebo až 30 hodin bez režimu ANC. Pokud by vám nestačila ani tato porce hodin, je součástí balení i audio kabel, který můžete použít k prodloužení poslechového zážitku. Zvuk sluchátek JAYS q-Seven Wireless je dynamický a živý. Středy jsou přirozené i výrazné zároveň, nízké a vysoké tóny jsou skvěle vyvážené. Tento model vám rovněž nabízí opravdu velké množství detailů, takže si své oblíbené skladby užijete zcela novým způsobem.

   Jays q-Seven

   Naplánujte si den, spravujte úkoly a získejte odpovědi na otázky za pomoci osobních asistentů Siri a Google Assistant! Pouhým stisknutím tlačítka můžete provést rezervaci večeře, zkontrolovat začátek vášeho oblíbeného filmu, vytvořit novou událost v kalendáři nebo obdržet aktuální informace o stavu letu a počasí v reálném čase. Dělat takové věci na cestách nebylo nikdy snazší!


   Parametry a specifikace

    

   Typ sluchátek Bezdrátová sluchátka přes hlavu s aktivním potlačením hluku
   Měniče 40 mm
   Citlivost 98 ±3dB 
   Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz 
   Bezdrátové připojení Bluetooth® 5.0, SBC kodek
   Dosah Bluetooth® 10 m 
   Kompatibilita Zařízení se systémy iOS / Android
   Integrované ovládací prvky  Ovládací tlačítka
   Mikrofon Ano
   Hlasové ovládání Siri / Google Assistant
   Baterie Až 20 hodin poslechu s ANC, až 30 hodin bez ANC, doba nabíjení 2 hodiny, až 112 hodin v pohotovostním režimu (bez ANC)
   Součást balení
   Bezdrátová sluchátka q-Seven Wireless, Cestovní pouzdro, audio kabel, nabíjecí kabel, uživatelský manuál

    

   JAYS
   Q-SEVEN BT BLACK
   7350033656112

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Bluetooth
   Ano
   Typ sluchátek
   Kolem uší
   Typ připojení
   Bezdrátová
   Mikrofon
   Ano

   Specifická označení produktů


   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: