Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Sleva!

  High-end sluchátka přes hlavu s aktivním potlačením hluku AH-GC30

  DENON

  8 990,00 Kč
  6 990,00 KčUšetříte 2 000,00 Kč
  S DPH
  Barva
  Množství

  Skladem

  Denon AH-GC30 jsou bezdrátová sluchátka od společnosti Denon, nástupce oblíbeného modelu AH-GC20. K dispozici je technologie Bluetooth a 3 různé režimy potlačení hluku.

  Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

   

  Až 5 let záruka

   

  Vždy doručení zdarma

   

  Bezplatné vrácení zboží

  Tři režimy aktivního potlačení hluku

  Nejnovější bezdrátová sluchátka AH-GC30 společnosti Denon jsou nástupcem populárního modelu AH-GC20. Nový přírůstek naší rodiny je vybaven Bluetooth s 3 různými režimy redukce hluku, které lze snadno přizpůsobit prostředí, ve kterém se zrovna nacházíte:


  1. Režim kancelář vám umožní se lépe soustředit na práci. Ideální je pro ty, kteří pravidelně telefonují v hlučných open-space kancelářích. Tento režim též fantasticky funguje v posilovně nebo během jiných indoorových sportů.
  2. Režim město vám umožní vychutnávat si oblíbenou hudbu, videa YouTube, audioknihy nebo podcasty během cest městskou hromadnou dopravou, pěšky nebo na kole.
  3. Režim letadlo je speciálně navržen tak, aby blokoval hluk proudových motorů. Díky tomu v letadle získáte klid na práci i odpočinek. Režim potlačení hluku funguje i bez přehrávání hudby. Relaxovat během dálkových letů tedy bude zase o něco jednodušší.


  Model AH-GC30 vám umožňuje přehrávat hudbu z chytrých telefonů, tabletů, sluchátkových zesilovačů s podporou technologie Bluetooth (přenosné nebo vestavěné zesilovače).


  Nejnovější technologická řešení pro zvuk nejvyšší kvality

  Nejzajímavější vlastností je redukce hluku, která funguje následovně: Prostřednictvím vestavěného mikrofonu FeedForward je zachycován hluk z prostředí. Všechen zbývající hluk uvnitř sluchátek je zachycen sekundárním FeedBack mikrofonem. Oba signály jsou poté zpracovány DSP procesorem a výsledný invertovaný signál je odeslán do reproduktoru. Tato metoda potlačení hluku funguje vzhledem k délce vln dobře zejména u nižšího kmitočtového pásma.


  AH-GC30 je vybaven stejnými reproduktory, které Denon využívá i pro svá prémiová sluchátka AH-D9200 a díky kterým získáváme zvuk s vysokým rozlišením a nízkou deformací - ten vás nejprve překvapí a hned poté ohromí.


  Zdokonalena byla také baterie, která potřebuje pouze 2 hodiny k úplnému nabití a poskytuje až 20 hodin jemného a čistého zvuku s definovanými nízkými frekvencemi. V případě, že dojde k vybití baterie, je model AH-GC30 dodáván se dvěma kabely, které vám umožňují si dále vychutnávat hudbu tradičním způsobem. Samozřejmé je, že také mikrofon zabudovaný v kabelu je izolován od vnějšího hluku, takže volající na druhém konci slyší dokonale hlas a ne to, co se děje kolem vás. Použité technologie Bluetooth aptX a aptX HD vám umožňují si vychutnat zvuk ve vysokém rozlišení v kvalitě CD nebo dokonce výšší. Samozřejmě musíte do sluchátek dodat odpovědný zdroj hudby vysoké kvality.


  Náušníky jsou vyplněny paměťovou pěnou, která se jemně přizpůsobí vašemu tvaru hlavy a uší, aby byl zajištěn nejvyšší komfort nošení. Tyto náušníky mají takový efekt "paměti", díky kterému sluchátka (ač působí masivně) netlačí do hlavy a po několika dnech používání dokonce zapomenete na jejich přítomnost na hlavě.


  Součástí balení jsou dva audio kabely (1,3 m, jeden s mikrofonem, jeden bez), nabíjecí USB kabel (1,2 m), průvodce rychlým spuštěním, robustní pouzdro a váček na kabely.


  Hlavní parametry a funkce

  Impedance: 16 Ohmů
  Frekvenční rozsah: 5 - 50 000 Hz
  Citlivost: 98 dB
  Verze Bluetooth: 5.0
  Kodeky: aptX, aptX HD, AAC, SBC
  Doba přehrávání: 20 hodin
  Doba nabíjení baterie: 2 hodiny
  Hmotnost: 287 g
  Příslušenství: kabely, váček na kabely, cestovní pouzdro, průvodce rychlým spuštěním


  DENON
  AHGC30BKEM
  4951035067574

  Datový list

  Záruka
  24 měsíců
  Typ sluchátek
  Na uši
  Typ připojení
  Bezdrátová
  Mikrofon
  Ano
  Aktivní potlačení hluku (ANC)
  Ano

  Specifická označení produktů

  ean13
  4951035067574

  Nový produkt
  Číst více

  10 dalších výrobků ve stejné kategorii: