High-end CD/SACD přehrávač DCD-1600NE

   DENON

   31 490,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Nedostupné

   Upozornění: Objednané zboží není momentálně skladem. O možném termínu dodání vás budeme informovat.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Denon DCD-1600NE je CD/SACD přehrávač, který byl navržen na základě zkušeností společnosti Denon s vývojem a výrobou audio zařízení a který zaručeuje nejlepší zážitek z poslechu CD i Super Audio CD. Jeho podstatou je mimořádně vysoká přesnost čtení disků a dodávání vysoce kvalitních zvukových signálů do zesilovače. K dosažení tohoto cíle jsou minimalizovány signálové cesty a celý obvod je miniaturizován. K dispozici je rovněž nový design diskové mechaniky a inovativní konstrukce "Direct Mechanical Ground Construction", která eliminuje vibrace. Díky Advanced AL32 Processing Plus a ultra přesnému 192kHz / 32bit D/A převodníku si budete moci užít své digitální nahrávky reprodukované přesně věrné originálu.

   Model DCD-1600NE využívá pro digitální vstup technologii Advanced AL32 Processing Plus, která využívá jedinečné interpolační algoritmy a podporuje i PCM signál ve vysokém rozlišení 384 kHz / 32-bit. Díky použitým algoritmům se výsledný zvuk blíží originálu. Data, která byla ztracena při digitálním nahrávání, jsou opatrně obnovena a přehrávaný zvuk je velmi detailní, bez rušení, přesně lokalizován, bohatě expresivní a věrný originálu.

   Nový design diskové mechaniky

   Disková jednotka DCD-1600NE obsahuje špičkový mechanismus S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid - Hybridní potlačení vibrací). Obvod, který řídí načtení a dekódování signálů čtených z disku, byl nově vyvinut, signálové cesty zkráceny na absolutní minimum a obvody miniaturizovány tak, aby bylo zajištěno, že nebude docházet k přebytkům proudu nebo šumu. S.V.H. mechanika hybridní konstrukce je zhotovena z materiálů, které dávají diskové jednotce stabilitu, takže je možné disky číst s maximální přesností. Vše je umístěno tak, aby byli eliminovány nežádoucí vibrace. Minimalizuje se rovněž i ​​zbytečný odběr proudu a digitální signály je tak možné číst z disku s maximální přesností za stálých podmínek.

   CD přehrávač DCD-1600NE má navíc velmi přesný D/A převodník, který zaručuje bezchybný zvuk. Díky umístění Master Clock bezprostředně k D/A převodníku jsou potlačeny vibrace a zajištěna optimální přesnost D/A konverze. Obvod Master Clock výrazně zlepšuje plný potenciál výkonu díky vysoce kvalitnímu časování. DCD-1600NE je vybaven dvěma oscilátory, každý pro jednu vzorkovací frekvenci (44,1 kHz a 48 kHz). Hudbu můžete poslouchat i v režimu Pure Direct, díky kterému se signál dostává přímo do zesilovače a obchází tak jakékoliv DSP zpracování, které by mohlo signál ovlivnit.

   Direct Mechanical Ground Construction

   Integrita signálů se zhoršuje, pokud jsou vystaveny vnitřním vibracím způsobených rotací disku, transformátorem nebo vibracím způsobených akustickým tlakem z reproduktorů. Aby byly tyto vlivy elimonvány, navrhli inženýři společnosti Denon strukturu pro potlačení vibrací, kterou nazvali „Direct Mechanical Ground Construction“. V této konstrukci byly transformátory umístěny blízko nožiček DCD-1600NE, kterými jsou nežádoucí vibrace vedeny přímo k zemi. Tím je zabráněn jejich přenos na blízké obvody. Umístěním diskové mechaniky do středu konstrukce se snížilo těžiště, které účinně absorbuje vnitřní vibrace způsobené rotací disku a také chrání mechanismus před vnějšími vibracemi.

   Direct Mechanical Ground Construction

   • Advanced AL32 Processing Plus
   • Špičkový, ultra přesný 192 kHz/32 bit D/A převodník 
   • Design obvodů DAC Master Clock pro reprodukci zvuku bez šumu
   • Mechanika Denon s S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid)
   • Přehrávání CD a Super Audio CD; DSD (2,8 MHz / 5,6 MHz), SPCM až 192 kHz / 24 bit zaznamenaných na DVD R / RW
   •  Režim Pure Direct
   •  Direct Mechanical Ground Construction minimalizující nežádoucí vibrace
   • Minimální signálové cesty 
   •  Dvojitý transformátor s odděleným digitálním a analogovým napájením
   •  Dálkový ovladač fungující kromě přehrávače také pro zesilovač PMA-1600NE

   DENON
   DCD1600NEBKE2
   4951035057070

   434 mm
   135 mm
   329 mm

   8 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   36 měsíců
   Digitální výstup
   Ano
   Podpora AUDIO formátů
   AAC
   CD
   CD-R/RW
   DSD
   MP3
   SA-CD
   WMA

   Nové
   5.005.005.005.005.00

   Avatar Jiří G.
   28.01.2021
   Výhody:
   Velmi kvalitní zvuk

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: