Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   CD přehrávač DCD-800NE

   DENON

   10 990,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Nedostupné

   CD přehrávač Denon DCD-800NE je vybaven pokročilým zpracováním zvuku Advanced AL32 Processing Plus a integrovaným USB portem, s kterým se nemusíte omezovat pouze na tradiční CD a můžete si užít  i soubory s vysokým rozlišením z externích zdrojů. Díky více než 100 letům zkušeností s výrobou prvotřídních zvukových zařízení firmy Denon je pro uživatele zaručen úžasný zážitek z poslechu. DCD-800NE byl vytvořen z nejkvalitnějších součástek a jeho konstrukce byla navržena nejlepšími inženýry v oboru. To vše se promítá do vysoké funkčnosti a spolehlivosti.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   14 dní na vrácení zboží

   Skvělá kvalita zvuku nejen z CD

   Zvláštní pozornost si zaslouží špičková technologie Denon Advanced AL32 Processing Plus, která vylepšuje kvalitu zvuku. Tato technologie využívá algoritmů pro interpolaci dat, která podporuje audio zdroje s vysokým rozlišením. Pomocí těchto algoritmů je zvukový signál vyhlazen a dochází k obnovení dat ztracených při digitálním nahrávání. Výsledný zvuk je tak vysoce detailní, nezkreslený a blízký původnímu originálu.


   Hudbu si můžete přehrávat jak z tradičních CD disků, tak i přes USB port, kde je možné přehrávat i hudbu ve vysokém rozlišení. DCD-800NE nabízí podporu CD, CD-R/RW, MP3 a WMA formátů. Přes připojené USB zařízení poté můžete přehrávat soubory s vysokým rozlišením, jako jsou DSD 2,8/5,6 MHz, FLAC, WAV, AIFF nebo ALAC. Stačí přes USB připojit smartphon, tablet, flash disk nebo jiné zařízení a nic nebrání poslechu vaší oblíbené hudby v nejvyšší kvalitě.


   Další nepochybnou výhodou tohoto modelu je jeho pevná konstrukce odolná proti poškození. Zároveň je přehrávač odolný vůči vibracím, takže negativní zvukové vlivy, ke kterým může dojít během přehrávání, jsou eliminovány. Za zmínku stojí umístění napajecího transformátoru co nejblíže spodní straně šasi, těsně nad izolaci. Toto uspořádání minimalizuje možnost nežádoucích vibrací na absolutní minimum. Plošné spoje obvodových desek jsou projektovány tak, aby byla cesta signálu co nejkratší. Tím je dosaženo menšího vzájemného rušení mezi obvody a levým a pravým kanálem. Znovu tak jsou eliminovány negativní vlivy na samotný audio signál.


   CD přehrávač DCD-800NE má navíc velmi přesný D/A převodník, který zaručuje bezchybný zvuk. Design obvodů DAC Master Clock, který D/A převodníku nastavuje prioritu, když jsou mu dodávány časovací signály, zajišťuje přesnou synchronizaci všech digitálních obvodů. Hlavní časovač (Master Clock) je zpracován na nejvyšší úrovni a umístěn přímo u D/A převodníku, takže je potlačen jeho jitter efekt a výsledkem je optimální přesnost D/A převodů. 


   DCD-800NE je vybaven dvěma oscilátory, každý pro jednu vzorkovací frekvenci (44,1 kHz a 48 kHz). Obvod DAC Master Clock hraje důležitou roli zejména pro vícenásobné vzorkovací frekvence od 44,1kHz do 192kHz, dokonce také až pro DSD 5,6MHz, bez zaokrouhlování. Hudbu můžete poslouchat i v režimu Pure Direct, díky kterému se signál dostává přímo do zesilovače a obchází tak jakékoliv DSP zpracování, které by mohlo signál ovlivnit.


   Parametry a specifikace

   • Advanced AL32 Processing Plus a ultra přesný 192 kHz / 32bit D/A převodník Přesné přehrávání srovnatelné s originálem
   • Rozšířená podpora disků pro moderní formáty souborů Přehrávejte hudbu z CD a CD-R/RW (MP3, WMA)
   • Podporuje FLAC až 192/24 a DSD 2,8/5,6 MHz přes port USB-A Vychutnejte si zvukové soubory s vysokým rozlišením pro nejvyšší kvalitu poslechu
   • Dokonalé zvukové inženýrství s pečlivě vybranými a přísně testovanými Hi-Fi komponenty Vychutnejte si výjimečný zvuk, který je chrakteristický pro všechny produkty Denon
   • Antivibrační design Konstrukce odolná proti vibracím, která chrání kvalitu zvuku
   • Design obvodů DAC Master Clock Zajišťuje reprodukci zvuku bez jitteru
   • Obvody s minimalizovanými signálovými trasami Zaručuje věrnou reprodukci původního zvuku
   • Režim Pure Direct
   • Dodává čistý, přesný a detailní zvuk

   DENON
   DCD800NESPE2

   434 mm
   107 mm
   273 mm

   4 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   36 měsíců
   USB konektor
   Ano
   Digitální výstup
   Ano
   Podpora AUDIO formátů
   AIFF
   ALAC Apple Lossless
   CD
   CD-R/RW
   DSD
   FLAC
   MP3
   WAV
   WMA

   Specifická označení produktů

   ean13
   4951035065723

   Nový produkt
   5.005.005.005.005.00

   Avatar Petr A.
   18.04.2021
   Celkový názor:
   25 let používám výrobky Denon a jsem spokojen.

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   Mohlo by se vám také líbit

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: