Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   CD přehrávač DCD-600NE

   DENON

   7 790,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Poslední kus skladem

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   14 dní na vrácení zboží

   CD přehrávač Denon DCD-600NE je navržen tak, aby přesně reprodukoval vaši oblíbenou hudbu z disků CD a CD-R/RW (MP3, WMA). Vybaven je technologií zpracování signálu AL32 a inovativními obvody, díky kterým zvuk z nahrávek bude věrný originálu. Skládá se pouze z pečlivě vybraných součástek a komponentů. Navíc konstrukce odolná proti vibracím má zásadní vliv na kvalitu přehrávaného zvuku, který tak splňuje ty nejpřísnější standardy. Díky svým schopnostem se CD přehrávače Denon DCD-600NE stane skvělým doplňkem vašeho hudebného systému. Se značkou Denon máte jistotu, že dosáhnete úžasného zvuku překračujícího vaše očekávání.


   Více než 100 let zkušeností s výrobou prvotřídních zvukových zařízení firmy Denon zaručuje uživatelům úžasný zážitek z poslechu. Model DCD-600NE je vybaven D/A převodníkem (192 kHz / 32 bit) se zpracováním signálu AL32, který pomocí interpolace vyhlazuje digitální signál a obnovuje tak informace, které byly ztraceny během digitálního záznamu. Výsledný zvuk je vysoce detailní, bez rušení, bohatý v dolním pásmu a krásně věrný originálu. Vy si tak budete moci užít vaši CD kolekci zcela novým způsobem. Plošné spoje obvodových desek v přehrávači DCD-800NE jsou promyšleně navrženy tak, aby cesta signálu byla co nejkratší. Díky zkráceným obvodům je dosaženo menšího vzájemného rušení mezi obvody a levým a pravým kanálem, což má pozitivní vliv na výsledný audio signál. Důležitou roli hraje rovněž konstrukce odolná proti vibracím, která redkuje negativní zvukové vlivy těžkých komponentů použitých v zesilovači. Aby byl signál co nejméně ovlivněn, je transformátor v šasi umístěn daleko od audio součástek, těsně nad izolací. Šasi DCD-600NE je kovová, takže je  zaručena mechanická stabilita a vibrace způsobené otáčením disku jsou potlačeny.


   CD přehrávač DCD-600NE je vybaven optickým výstupem, díky kterému zařízení snadno připojíte k digitálnímu vstupu vašeho zesilovače nebo AV přijímače. Aby nedocházelo ke zkreslení signálu, můžete s režimem Pure Direct deaktivovat digitální výstup i displej. Díky tomu bude výsledný zvuk opět čistší, podrobnější a přesnější.


   Parametry a specifikace

   • Zpracování AL32 a ultra přesný D/A převodník 192 kHz / 32bit Velice přesné přehrávání, které je věrné originálu
   • Rozšířená podpora disků Přehrávejte veškerou vaši hudbu na CD a CD-R/RW (MP3, WMA)
   • Konstrukce odolná proti vibracím Poslouchejte hudbu plnou detailů a v ničím nerušené kvalitě
   • Obvody s minimalizovanými signálovými cestami Díky kratké cestě signálu je zvuk reprodukován velice věrně
   • Pečlivě vybrané a testované Hi-Fi součástky Vychutnejte si výjimečný zvuk, který je charekterictický pro produkty Denon
   • Režim Pure Direct Získáte čistší, podrobnější a přesnější zvuk

   DENON
   DCD600NESPE2


   28.01.2022

   434 mm
   107 mm
   273 mm

   4 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   36 měsíců
   Digitální výstup
   Ano
   Podpora AUDIO formátů
   CD
   CD-R/RW
   MP3
   WMA

   Specifická označení produktů

   ean13
   4951035071007

   Nový produkt
   4.504.504.504.504.50

   Avatar Lubomir H.
   08.08.2021
   Výhody:
   Audiofilský CD přehrávač.

   Slabiny:
   Dálkový ovladač nemá tlačítko pro otevření šachty.
   5.005.005.005.005.00

   Avatar Lenka L.
   15.11.2020
   Celkový názor:
   Kvalitní.

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: