Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   CD přehrávač CD6007

   MARANTZ

   13 990,00 Kč
   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Barva
   Množství

   Skladem

   Pečlivě navržený a vyladěný CD přehrávač Marantz CD6007 využívá vybrané prémiové komponenty a vylepšené rozložení obvodů.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   CD přehrávač Marantz pro nejlepší možný zvuk

   Seznamte se s CD přehrávačem CD6007, který navazuje na úspěšný model CD6006 a přináší zcela nově vyvinutý zesilovač pro sluchátka, který podporuje širokou škálu sluchátek.. K dispozici je rovněž nový vysoce kvalitní D/A převodník AK4490 který spolu se 2 volitelnými možnostmi filtru převádí digitální signály na analogové. Ty jsou poté dodávány na pozlacené synchronizované výstupy prostřednictvím patentovaného modulu zesilovače HDAM-SA2 od společnosti Marantz. Pro snadnější oblsuhu zařízení bylo navrženo i nové dálkové ovládání, které vám umožňuje ovládat rovněž zesilovač PM6007.

   Technologie Marantz HDAM

   Společnost Marantz vyvinula vlastní zesilovací moduly, které nahrazují standardní integrované obvody. Moduly HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) se skládají z pečlivě vybraných komponent s krátkými zrcadlovými signálními cestami. Tato zařízení fungují přesně jako klasické operační zesilovače, ale výrazně je překonávají, pokud jde o rychlost přeběhu a redukci šumu. Díky tomu je výsledný zvuk dynamičtější, přesnější a podrobnější. Modul HDAM-SA2 použitý v přehrávači CD6007 je lepší než u předchozí verze modulu, protože stabilita volnoběžného proudu je méně ovlivněna teplotou výkonového tranzistoru, což umožňuje udržovat vynikající kvalitu zvuku i při vysoké výstupní úrovni.

   Referenční kvalita digitálně-analogového převodu

   Přehrávač CD6007 je vybaven novým referenčním D/A převodníkem AK4490 nabízejícím dva režimy filtrování a podporu rozlišení až 192 kHz / 24 bit a DSD 5,6 MHz pro optimální věrnost i přesné basy, přirozené středy a jemné výšky z CD a Hi-Res formátů z paměťových zařízení USB.

   Výkonná sekce zesílení

   Část napájecího zdroje využívá Shottkyho diody a akumulační a nové větší kondenzátory. Velikost kondenzátorů napájecího zdroje byla navýšena o 120 %, aby se zlepšila stabilita napětí a snížil šum střídavého proudu během velmi náročných poslechových relací.

   Sluchátkový zesilovač vybavený HDAM-SA2 s možností regulace zisku

   Ve srovnání s modelem CD6006 nabízí model CD6007 vylepšenou a modernizovanou sekci sluchátkového zesilovače. CD6007 využívá exkluzivní modul Marantz HDAM-SA2 se třemi možnostmi nastavení zesílení (nízké / střední / vysoké) pro perfektní přizpůsobení téměř každé značce sluchátek a optimální poslechový zážitek. Výstup pro sluchátka má také funkci „Off Circuit“, která automaticky vypne sluchátkový zesilovač, pokud k zařízení nejsou připojena sluchátka. Tím se zabrání nežádoucímu rušení nebo šumu

   Přehrávání formátů Hi-Res ze zdroje USB

   CD6007 může přehrávat soubory MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC HD, ALAC, AIFF (až 192 kHz / 24 bit) a DSD (až 5,6 MHz) z připojeného paměťového zařízení USB.

   Digitální filtr

   CD6007 používá nový digitální filtr. Dva režimy filtrování (Filter1/Filter2) umožňují optimalizované přehrávání digitálního hudebního obsahu pomocí nového D/A převodníku AK4490. Filtr 1 je předvolba pomalého snímání, která zlepšuje hloubku stereofonního zorbazování, Filter 2 je ostrý filtr, který poskytuje přesnější zobrazování.

   Nejmuzikálnější zvuk

   CD přehrávač CD6007 přináší pro vaší hudební sbírku výjimečný výkon. Vše díky týmu inženýrů a akustiků čerpajících z více než 65 let zkušeností v oblasti Hi-Fi. Ať už posloucháte digitální nebo analogový zdroj, užijte si ten nejmuzikálnější zvuk.

   Hlavní vlastnosti

   • Všestranné přehrávání vaší hudební sbírky: Užijte si svou sbírku CD a CD-R/RW.

   • Podpora všech typů souborů: Přehrávejte hudební soubory přes přední port USB, včetně formátů WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC HD, ALAC, AIFF a DSD.

   • Špičková kvalita zvuku ze všech zdrojů: Vysoce kvalitní D/A převodník AK4490, ideální pro soubory s vysokým rozlišením.

   • Optimalizovaná reprodukce zvuku: Dva volitelné digitální filtry pro optimalizaci vašeho digitálního hudebního obsahu.

   • Navrženo s ohledem na zvuk: Jemně vyladěný zvuk díky pečlivě vybraným komponentům.

   • Vysoce kvalitní zvuk i z náročných sluchátek: Sluchátkový zesilovač s modulem HDAM-SA2, ovládání zisku a funkce automatického vypnutí.

   • Eliminace šumu pro čistý zvuk: Dvouvrstvá spodní deska a pevné nohy pro čistší a plnější zvuk.

   • Nejlepší připojení k zesilovači: Pozlacené výstupy L/R/Coax pro pevné a spolehlivé připojení k vašemu zesilovači.

   • Snadné používání: Dálkový ovladač pro ovládání CD přehrávače, zesilovače a síťového přehrávače Marantz.

   • Hodí se k vašemu interiéru: K dispozici v černé a stříbrno-zlaté barvě.

   MARANTZ
   CD6007N1B
   4951035073612


   26.08.2022


   5.005.005.005.005.00

   Avatar Miroslav H.
   03.12.2021
   Výhody:
   Jsem nadšen

   Celkový názor:
   Cd Přehrávač Marantz 6007 je ve své třídě špičkový výrobek.

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: