High-end CD/SACD přehrávač DCD-2500NE

   DENON

   54 990,00 Kč
   S DPH
   Množství

   Skladem

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Denon DCD-2500NE je CD/SACD přehrávač, s kterým pozvednete zážitek  z přehrávání disků na zcela novou úroveň. Navržen byl na základě zkušeností společnosti Denon s vývojem a výrobou audio zařízení a který zaručeuje nejlepší zážitek z poslechu CD i Super Audio CD. Jeho podstatou je mimořádně vysoká přesnost čtení disků a dodávání vysoce kvalitních zvukových signálů do zesilovače. 

   K dosažení tohoto cíle jsou minimalizovány signálové cesty a celý obvod je miniaturizován. K dispozici je rovněž nový design diskové mechaniky a inovativní konstrukce "Direct Mechanical Ground Construction", která eliminuje vibrace. Díky Advanced AL32 Processing Plus a ultra přesnému 192kHz / 32bit D/A převodníku si budete moci užít své digitální nahrávky reprodukované přesně věrné originálu.

   Model DCD-2500NE využívá pro digitální vstup technologii Advanced AL32 Processing Plus, která využívá jedinečné interpolační algoritmy a podporuje i PCM signál ve vysokém rozlišení 384 kHz / 32-bit. Díky použitým algoritmům se výsledný zvuk blíží originálu. Data, která byla ztracena při digitálním nahrávání, jsou opatrně obnovena a přehrávaný zvuk je velmi detailní, bez rušení, přesně lokalizován, bohatě expresivní a věrný originálu.

   Denon DCD-2500NE přehrává standardní disky CD i disky SACD a vlastní disky DVD-R/-RW /+R/+RW s audio daty DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz, WAV, AIFF, ALAC a FLAC 24- bit / 192 kHz a CD-R/RW disky s audio daty MP3, WMA a AAC s rozlišením 48kHz.

   Diskový mechanismus referenční třídy Advanced S.V.H.

   Disková jednotka DCD-2500NE obsahuje referenční mechanismus Advanced S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid - Hybridní potlačení vibrací). Obvod, který řídí načtení a dekódování signálů čtených z disku, byl nově vyvinut, signálové cesty zkráceny na absolutní minimum a obvody miniaturizovány tak, aby bylo zajištěno, že nebude docházet k přebytkům proudu nebo šumu. S.V.H. mechanika hybridní konstrukce je zhotovena z materiálů, které dávají diskové jednotce stabilitu, takže je možné disky číst s maximální přesností. Vše je umístěno tak, aby byli eliminovány nežádoucí vibrace. Minimalizuje se rovněž i ​​zbytečný odběr proudu a digitální signály je tak možné číst z disku s maximální přesností za stálých podmínek.

   CD přehrávač DCD-2500NE má navíc velmi přesný D/A převodník, který zaručuje bezchybný zvuk. Díky umístění Master Clock bezprostředně k D/A převodníku jsou potlačeny vibrace a zajištěna optimální přesnost D/A konverze. Obvod Master Clock výrazně zlepšuje plný potenciál výkonu díky vysoce kvalitnímu časování. DCD-2500NE je vybaven dvěma oscilátory, každý pro jednu vzorkovací frekvenci (44,1 kHz a 48 kHz). Hudbu můžete poslouchat i v režimu Pure Direct, díky kterému se signál dostává přímo do zesilovače a obchází tak jakékoliv DSP zpracování, které by mohlo signál ovlivnit.

   Direct Mechanical Ground Construction

   Integrita signálů se zhoršuje, pokud jsou vystaveny vnitřním vibracím způsobených rotací disku, transformátorem nebo vibracím způsobených akustickým tlakem z reproduktorů. Aby byly tyto vlivy elimonvány, navrhli inženýři společnosti Denon strukturu pro potlačení vibrací, kterou nazvali „Direct Mechanical Ground Construction“. V této konstrukci byly transformátory umístěny blízko nožiček DCD-2500NE, kterými jsou nežádoucí vibrace vedeny přímo k zemi. Tím je zabráněn jejich přenos na blízké obvody. Umístěním diskové mechaniky do středu konstrukce se snížilo těžiště, které účinně absorbuje vnitřní vibrace způsobené rotací disku a také chrání mechanismus před vnějšími vibracemi.

   • Advanced AL32 Processing Plus
   • Špičkový, ultra přesný 192 kHz/32 bit D/A převodník 
   • Design obvodů DAC Master Clock pro reprodukci zvuku bez šumu
   • Mechanika Denon s Advanced S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid)
   • Přehrávání CD, Super Audio CD, DSD souborů (2,8 MHz / 5,6 MHz) a PCM souborů až do 192 kHz / 24 bit zaznamenaných na DVD R / RW
   •  Režim Pure Direct
   •  Direct Mechanical Ground Construction minimalizující nežádoucí vibrace
   • Minimální signálové cesty 
   •  Dvojitý transformátor s odděleným digitálním a analogovým napájením
   • Digitální optický, digitální koaxiální a analogový výstup
   •  Dálkový ovladač fungující kromě přehrávače také pro zesilovač PMA-2500NE a další zesilovače Denon

   DENON
   DCD2500NESPE2
   4951035056981

   434 mm
   138 mm
   335 mm

   14 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   36 měsíců
   Digitální výstup
   Ano
   Podpora AUDIO formátů
   AAC
   CD
   CD-R/RW
   MP3
   SA-CD
   WMA

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: