Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Sleva!

  CD přehrávač DCD-100

  DENON

  15 490,00 Kč
  S DPH
  Množství

  Skladem

  Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

   

  Až 5 let záruka

   

  Doprava zdarma od 1000 Kč

   

  14 dní na vrácení zboží

  • - Pocházející z více jak stoletých zkušeností s precizní reprodukcí zvuku.
  • - Už více jak století se velmi vážně zabýváme a projektujeme zařízení pro perfektní a precizní přehrávání zvuku, proto jsme dřívěji říkali našim HiFi produktům "přesné audio komponenty". Náš přístup k tvorbě produktů se pořád nezměnil, jde nám zejména o celkový zážitek z používání našich produktů. S ohledem na tuto ideu jsme se rozhodli, že naše nové produkty budou sice kompaktní rozměrově, s pozoruhodně tenkým tělem, nicméně žádným způsobem to neubere na jejich zvukové kvalitě, takže si užijete skutečné HiFi. Jiný slovy, jsou celé jako Denon. Představujeme Vám sérii Denon Design Series: Pravé Hi-Fi pro dnešní životní styl.
  • - Vysoce kvalitní CD Přehrávač
  • - DCD-100 má velký dynamický rozsah, který je přenášen na výstupy přes přesně vyladěné obvody s nízkým šumem a zkreslením. Umí si poradit nejen s běžnými CD, ale rovněž i s daty MP3/WMA skladeb. Je jedno jaký způsob preferujete, DCD-100 si s tím hravě poradí. Jediným dálkovým ovladačem pak můžete ovládat jak DCD-100, tak zároveň i například perfektně pasující síťový přehrávač DRA-100. Můžete ovládat přehrávání disků, nebo například upravit úroveň ztmavení displeje, aby lépe odpovídal vaší náladě. Toto je to, čemu u nás říkáme chytrý design (Smart design). Perfektní stereo systém pro Váš obývací pokoj.
  • - Dokonalý pár k DRA-100
  • - Protože má DCD-100 stejnou povrchovou úpravu jako síťový přehrávač DRA-100, tvoří s ním dokonalý pár. Malé tělo přístroje je luxusně zpracované s jemně vypadajícím hliníkem, zářivými tóny stříbrných detailů a mixem lesklých a matných černých povrchů. Stačí jen snadno propojit tyto 2 komponenty digitálním kabelem a můžete si okamžitě začít užívat dokonale čistý a věrný zvuk.
  DENON
  DCD100SPE2
  4951035061275

  280 mm
  71 mm
  305 mm

  4 kg

  Datový list

  Záruka
  24 měsíců
  Prodloužená záruka
  36 měsíců
  Digitální výstup
  Ano

  Specifická označení produktů


  Číst více

  10 dalších výrobků ve stejné kategorii: