Blog

DENON PŘEDSTAVUJE DVA NOVÉ PRÉMIOVÉ SOUNDBARY S VESTAVĚNOU TECHNOLOGIÍ HEOS
Svět audio-video získal dva nové soundbary Denon DHT-S516H a DHT-S716H. Zařízení poskytují silný prostorový zvuk, který oceníte při přehrávání filmů, hudby a televizních programů. Nabízejí přehrávání formátů s vysokým rozlišením a podporu pro hlavní hlasové asistenty. Jaká řešení v nich byla použita? Co je odlišuje od jiných podobných soundbarů? Jaké jsou jejich možnosti a funkce?
více
RECENZE A POROVNÁNÍ NOVÝCH SLUCHÁTEK BANG & OLUFSEN H9 3RD GEN S H9I
Sluchátka H9 3rd Gen jsou nástupcem již kultovních H9i. Jak nejnovější model vypadá v porovnání se svým předchůdcem? Co se zlepšilo a co zhoršilo? Zvládne každodenní aktivity? Denon Store vše přezkoumal a oba modely otestoval v terénu. Zveme vás ke čtení.
více
CENY EISA ROZDÁNY! KDO JE TENTO ROK NEJLEPŠÍ?
Na tuto chvíli čekal svět audio-video se zatajeným dechem! Byly totiž rozdány prestižní a nejvýznamnější ceny EISA. Mezi oceněnými najdeme značky jako Denon, Marantz, Dali, Naim nebo Focal. Podívejte se, která zařízení obdržela ocenění a proč jsou považována za nejlepší.
více
RECENZE NOVÉHO MODELU: MARANTZ MELODY X (M-CR612)
Marantz po úspěchu kultovního modelu M-CR611 neusnul na vavřínech a postavil se čelem výzvě. Barva zvuku, jakou nabízel tento model přes své zesilovače třídy D, byla senzační. Jasný střední rozsah, nepřehnané výšky a vysoká dynamika nízkých tónů. To vše učinilo z M-CR611 přední zařízení ve své třídě.
více
RECENZE NOVÉHO BEZDRÁTOVÉHO HUDEBNÍHO SYSTÉMU NAIM MU-SO 2
Jak popsat několika slovy multifunkční zařízení Naim Mu-so? Jedinečné, inovativní, designové, prostě krásné. Jeho dlouho očekávaný nástupce, Naim Mu-so 2, se právě objevil na trhu. Jak se liší od svého předchůdce? Jakých doznal změn a vylepšení? Stojí opravdu za to?
více
10 NEJČASTĚJI KLADENÝCH OTÁZEK O DOMÁCÍM KINĚ
Při hledání dobrého domácího kina si klademe různé otázky. Kolik reproduktorů potřebujeme? Co vybrat, pokud je naše místnost malá? Je možné umístit přijímač do nábytku tak, aby nebyl vidět? Shromáždili jsme 10 nejčastěji kladených otázek našich zákazníků a dodali naše odpovědi. Doufáme, že díky nim bude pro vás výběr vybavení jednodušší!
více
Facebook