Blog

TOP 5 PODLAHOVÝCH REPROSOUSTAV
Na trhu audio-video je na výběr množství modelů podlahových reprosoustav. Liší se kvalitou zvuku, použitými technologiemi, vzhledem a samozřejmě cenou. Není tedy divu, že výběr těch nejlepších může být dosti obtížný. Právě proto přichází Denon Store s pomocnou rukou. V dnešním článku se dozvíte, které reprosoustavy zvolit pro malé nebo velké místnosti, ale i to, na co si dát pozor při výběru. Které vybavení zní lépe a proč? Představujeme žebříček TOP 5 podlahových reprosoustav!
více
SOUNDBAR DALI KATCH ONE - JEDINÝ SVÉHO DRUHU
Tři roky po premiéře Bluetooth reproduktoru Katch se značka Dali rozhodla vyopustit jeho nástupce - model Katch One, který je na rozdíl od svého předchůdce SOUNDBAREM! Jaké má funkce a jaká řešení jsou použita? Je to typický soundbar a lze jej použít jako Bluetooth reproduktor? Denon Store zařízení testoval a zjistil, co dokáže. Zveme vás ke čtení.
více
STEREO SYSTÉMY V DOBĚ STREAMINGU
Streaming zásadně změnil způsob, jakým posloucháme a kupujeme hudbu. Streamovací služby nabízejí miliony skladeb, které si můžeme poslechnout kdykoli jen chceme. Stojí za to dále vybírat pokročilé audio sestavy? Upadnou CD disky v zapomnění, jako dříve všudypřítomné audiokazety? Jaká jsou v současné době dostupná řešení? Denon Store přichází na pomoc a zodpoví všechny otázky. Zveme vás ke čtení.
více
REPROSOUSTAVY WILSON EXCLUSIVE LINE - CO JE ODLIŠUJE?
Značka Wilson nedávno představila nové podlahové reprosoustavy ze série Exclusive Line, které nesou zkrácené označení EL-10. V tuto chvíli se jedná o poslední přírůstek do rodiny Wilson Exclusive, která si v našem saloně už více než rok užívá velkou popularitu. Jak znějí? Který model se hodí do menších a který do větších místností? Denon Store vše zkontroloval a otestoval!
více
JAKÝ ZVOLIT PŘIJÍMAČ PRO DOMÁCÍ KINO?
Pokud vybíráme audio-video zařízení, narazíme na spoustu značek a řešení. Mezi nimi se určitě bude nacházet i jeden z lídrů - značka Denon. Co ji odlišuje od ostatních? Proč si vybrat právě ji?
více
DENON PŘEDSTAVUJE DVA NOVÉ PRÉMIOVÉ SOUNDBARY S VESTAVĚNOU TECHNOLOGIÍ HEOS
Svět audio-video získal dva nové soundbary Denon DHT-S516H a DHT-S716H. Zařízení poskytují silný prostorový zvuk, který oceníte při přehrávání filmů, hudby a televizních programů. Nabízejí přehrávání formátů s vysokým rozlišením a podporu pro hlavní hlasové asistenty. Jaká řešení v nich byla použita? Co je odlišuje od jiných podobných soundbarů? Jaké jsou jejich možnosti a funkce?
více
Facebook