Blog

JAK VYBRAT REPRODUKTORY K ZESILOVAČI?
Abyste si mohli plně vychutnat kvalitu zvuku, je nutné dobře vybrat reproduktory k zesilovači. Čemu byste měli při výběru zařízení věnovat pozornost? Není to příliš velká věda? A co se stane, když nesprávně vybereme reproduktory k zesilovači nebo naopak?
více
CO JE TO MULTIROOM?
Je možné bez použití kabelů propojit reproduktory ve všech místnostech v jeden systém? Je obtížné takový integrovaný zvukový systém ovládat? Podívejte se, jaké možnosti MULTIROOM nabízí a čím vlastně je.
více
ČÍM SE ŘÍDIT PŘI VÝBĚRU BEZDRÁTOVÝCH REPRODUKTORŮ?
Bluetooth reproduktory se v posledních letech staly velice populární. Přicházejí v různých velikostech, s různým výkonem i různými funkcemi. Který z nich si ale vzít na výlet a nebát se jeho pádu? Který bude vhodný na rozproudění párty nebo k jezeru, kde hrozí polití vodou? Přečtěte si naše návrhy.
více
JAK VYBRAT NEJLEPŠÍ SLUCHÁTKA?
Je hudba vždy s vámi? Vyznáváte klidný nebo spíše sportovní styl života? Nebo jste jen milovník dobrého zvuku? Nezáleží na tom, jakou hudbu posloucháte nebo jaký je váš životní styl. Pomůžeme vám s výběrem sluchátek ideálních právě pro vás.
více
10 NEJČASTĚJI KLADENÝCH OTÁZEK V DENON STORE
Co je to Bass reflex? Jaký je rozdíl mezi pasivním a aktivním reproduktorem? Prodejci v Denon Store dostávají každý den od svých zákazníků množství otázek. Podívejte se na 10, které se opakují nejčastěji!
více
JAK SESTAVIT DOMÁCÍ KINO?
V této části průvodce určeného pro ty, kteří sní o vlastním systému domácího kina, vám představíme unikátní systém s možností rozšíření - a nejenom to.;) S naší pomocí budete moci vytvořit kino se zvukem Dolby Atmos, který je k dispozici v nejlepších kinech, ale také např. na Netflix.
více
Facebook