Blog

TIPY NA DÁRKY DO 20000 KČ
Vážení čtenáři, konec legrace - prosinec je již skoro ve své polovině a spolu s ním i opravdové nákupní šílenství. Takže pokud chceme ještě realtivně bez stresu vybrat dárek pro své blízké nebo pro sebe, je potřeba nyní jednat.;) Ježíšek z Denon Store přichází znovu se svými tipy! Tentokrát hledá perfektní reproduktory, pomáhá při budování domácího kina a také při tvorbě inteligentní domácnosti. Maximální částka, kterou tentokrát disponuje, je 20000 Kč.
více
TIPY NA DÁRKY DO 10000 KČ
Vánoční šílenství je již tu! Pokud se chcete vyhnout dlouhým frontám v obchodech, měli byste o dárku přemýšlet již nyní. Ježíšek z Denon Store přichází s novými návrhy, které by se vám v tomto čase mohly hodit. Tentokrát si připravil např. profesionální gramofony, multiroom systém, domácí kino a sluchátka s aktivním potlačením hluku. A to vše do 10000 Kč.
více
TIPY NA DÁRKY DO 3000 KČ
Dárky jsou nedílnou součástí Vánoc. Většina z vás určitě v této roční době přemýšlí, co dát svým blízkým. Bezdrátová sluchátka, Bluetooth reproduktor nebo třeba soundbar? Jaký dárek byste měli vybrat pro ni a jaký pro něho? Ježíšek z Denon Store připravil několik návrhů a pomůže vám s výběrem jedinečných překvapení! Zveme vás ke čtení.
více
TOP 5 PODLAHOVÝCH REPROSOUSTAV
Na trhu audio-video je na výběr množství modelů podlahových reprosoustav. Liší se kvalitou zvuku, použitými technologiemi, vzhledem a samozřejmě cenou. Není tedy divu, že výběr těch nejlepších může být dosti obtížný. Právě proto přichází Denon Store s pomocnou rukou. V dnešním článku se dozvíte, které reprosoustavy zvolit pro malé nebo velké místnosti, ale i to, na co si dát pozor při výběru. Které vybavení zní lépe a proč? Představujeme žebříček TOP 5 podlahových reprosoustav!
více
SOUNDBAR DALI KATCH ONE - JEDINÝ SVÉHO DRUHU
Tři roky po premiéře Bluetooth reproduktoru Katch se značka Dali rozhodla vyopustit jeho nástupce - model Katch One, který je na rozdíl od svého předchůdce SOUNDBAREM! Jaké má funkce a jaká řešení jsou použita? Je to typický soundbar a lze jej použít jako Bluetooth reproduktor? Denon Store zařízení testoval a zjistil, co dokáže. Zveme vás ke čtení.
více
STEREO SYSTÉMY V DOBĚ STREAMINGU
Streaming zásadně změnil způsob, jakým posloucháme a kupujeme hudbu. Streamovací služby nabízejí miliony skladeb, které si můžeme poslechnout kdykoli jen chceme. Stojí za to dále vybírat pokročilé audio sestavy? Upadnou CD disky v zapomnění, jako dříve všudypřítomné audiokazety? Jaká jsou v současné době dostupná řešení? Denon Store přichází na pomoc a zodpoví všechny otázky. Zveme vás ke čtení.
více
Facebook