Blog

JAK SESTAVIT DOMÁCÍ KINO?
V této části průvodce určeného pro ty, kteří sní o vlastním systému domácího kina, vám představíme unikátní systém s možností rozšíření - a nejenom to.;) S naší pomocí budete moci vytvořit kino se zvukem Dolby Atmos, který je k dispozici v nejlepších kinech, ale také např. na Netflix.
více
NOVÁ ŘADA SLUCHÁTEK DENON GC
Pokročilé zvukové řešení, technologie Bluetooth aptX HD a tři režimy potlačení hluku (ANC) - to nabízí nová řada sluchátek Denon GC.
více
SLUCHÁTKA BEOPLAY E8 2.0 - NOVÝ MODEL
Společnost Bang & Olufsen představila nový model Beoplay E8 2.0, který vychází z vylepšeného designu původního modelu a nabízí nové možnosti, které jsou hodně očekávány...
více
VINYL VS. CD - CO ZNÍ LÉPE?
Milovníci dokonalého zvuku neustále hledají zařízení, která zaručí nejvyšší kvalitu zvuku. Mnozí znalci se domnívají, že vinyly výrazně převyšují standardní multimediální soubory. Poskytují jedinečný zážitek, který jinak v případě hudby v digitálním formátu nemůžeme cítit...
více
AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2019 - ROZHOVOR S DANIELEM BŘEZINOU
Velký audio svátek se blíží! Ale ne pouze audio… Již 1. a 2. března 2019 se uskuteční největší událost podobného typu u nás - výstava Audio Video Show Praha. Koná se již popáté a navazuje na téměř 20 let tradice výstav High End Praha.
více
OPRAVDOVÉ DOMÁCÍ KINO 5.1
Před týdnem jsme mluvili o soundbarech, které vám umožňují zesílit zvuk z televizoru a díky kterým se můžete pokusit vytvořit náhradu za domácí kino. Chtěli bychom tedy začít s přímým odkazem na předchozí část a plynule přejít k dnešnímu tématu, kterým jsou řešení s tajemným názvem 5.1.
více
Facebook