Blog

CO JE TO AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU ANC A JAK FUNGUJE?
Je těžké si představit život bez sluchátek, díky kterým můžete poslouchat hudbu, oblíbené podcasty a... izolovat se od okolního světa. Seznamte se s technologií ANC neboli aktivním potlačením hluku. Jaké byly její počátky a jak funguje? Která sluchátka s ANC jsou nejlepší? Denon Store vám přiblíží historii ANC a pomůže s výběrem nejlepších sluchátek. Zveme vás ke čtení.
více
FUNKCE BLUETOOTH HEADPHONE TRANSMISSION - K ČEMU SLOUŽÍ A NA JAKÝCH ZAŘÍZENÍCH SE S NÍ MŮŽEME SETKAT?
Bluetooth Headphone Transmission je jednou z nejzajímavějších funkcí, která je používána v nových přijímačích Denon a Marantz. Stručně řečeno je zodpovědná za připojení bezdrátových sluchátek k přijímači ve dvou režimech: pouze sluchátka nebo sluchátka + reproduktory. V příspěvku níže se pokusíme vysvětlit, jak tuto funkci aktivovat a jaké výhody přináší. Zveme vás ke čtení!
více
PŘEHLED SLUCHÁTEK PRO TELEKONFERENCE
Sluchátka se stávají nepostradatelnou součástí našeho pracovního dne. Usnadňují hovory, pomáhají při odpočinku a díky režimům ANC umožňují omezit okolní hluk. Která sluchátka se hodí pro home office? Jaké modely si poradí s hlukem v open space kancelářích? Denon Store testuje nejoblíbenější modely dostupné na trhu. Podívejte se, která sluchátka vyšla nejlépe.
více
JAKÝ SOUNDBAR VYBRAT PRO MALOU MÍSTNOST?
Dokonalého zvuku se nemusíte vzdávat ani v případě malých místností. Pomocnou ruku nabízejí soundbary. Denon Store vybral ta zařízení, která budou ideální pro menší místnosti. Který soundbar bude poskytovat vysoce kvalitní zvuk, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele? Soundbar které značky je bezkonkurenční? Zveme vás ke čtení!
více
RANKING HIGH-END SLUCHÁTEK
Na trhu audio se vyskytují nejrůznější typy sluchátek. Ale existují taková, která se vyrovnají kvalitě zvuku stereo systémů? Co znamená uzavřená a otevřená konstrukce sluchátek? Jak dosáhnete nejlepší kvality zvuku? Denon Store otestoval špičková high-end sluchátka a zaměřil se na řešení, která nabízejí. Zveme vás ke čtení!
více
RECENZE NOVÉHO SOUNDBARU DT - STUDIO SLIM
Trh se soundbary se rozšířil o nový model Studio Slim značky Definitive Technology. Jaký je jeho zvuk? Bude fungovat jako opravdové domácí kino a hodí se pro poslech hudby? Jaká řešení v něm byla použita? V Denon Store jsme vše vyzkoušeli a otestovali. Podívejte se na naši recenzi.
více
Facebook