Blog

RECENZE A POROVNÁNÍ PŘIJÍMAČŮ DENON AVR-S950H A AVR-X3500H
Nový DENON AVR-S950 i dobře známý AVR-X3500 - poznejte, co je spojuje i čím se liší. Na trhu s audio-video technikou je velký výběr přijímačů. V minulém roce v nabídce společnosti Denon jednoznačně vynikl model AVR-X3500H. Letos tento výrobce vydal zcela novou řadu přijímačů s tajemným písmenem "S" v názvu...
více
DRA-800 - NOVÝ HI-FI STEREO PŘIJÍMAČ SE SÍŤOVÝMI FUNKCEMI A HEOS
DRA-800H kombinuje vynikající Hi-F zvuk Denon s pokročilou video sekcí HDMI, bezdrátovým streamováním hudby a tradičními funkcemi audio. Jedná se o perfektní řešení pro ty, kteří hledají přijímač s vysoce kvalitním zvukem stereo.
více
HUDBA PRO AKTIVNÍ - JAKÁ VYBRAT SLUCHÁTKA ČI JINÁ ŘEŠENÍ PRO MILOVNÍKY SPORTU?
Sportem ku zdraví - s tímto heslem se setkáváme téměř každý den. Stále více lidí sportuje a mezi nimi jsou i ti, kteří si nedokážou představit dobrý trénink bez pořádné hudební motivace a silných, energických zvuků, které tréninku dávají správný rytmus. V ten moment jsou samozřejmě řešením sluchátka, ale existuje i jiná možnost?
více
VÝKONNÉ AV PŘIJÍMAČE DENON ZE SÉRIE S
Přední výrobce v oboru Denon nabízí v cenově dostupné sérii S technologii Dolby Atmos Virtual Height, rozšířené možnosti připojení a pokročilé řešení multiroom.
více
JAK VYBRAT SLUCHÁTKA S AKTIVNÍM POTLAČENÍM HLUKU A PROČ STOJÍ ZA TO?
Na trhu je velký výběr sluchátek. Najdeme tradiční s kabelem, bezdrátová, do uší, přes hlavu a další. Do toho přichází skupina sluchátek s aktivním potlačením hluku (ANC - Active Noise Canceling). Jak fungují a proč byste se o takové řešení měli zajímat? Čím jsou lepší než tradiční sluchátka? Jak vybrat nejlepší model? Zveme vás ke čtení.
více
TŘI NOVÉ AV PŘIJÍMAČE DENON ZE SÉRIE X
Denon® s hrdostí představuje tři nové AV přijímače série X. Denon AVR-X2600H, AVR-X2600 DAB+ (150 W na kanál) a AVR-X1600H (145 W na kanál) poskytují realistický a pohlcující prostorový zvuk 7.2, čímž značně přesahují možnosti reproduktorů moderních televizorů i tradičních soundbarů. Nadšencům domácí zábavy nabízejí možnosti využít nejnovější technologie, které jsou součástí nejvyšších modelů domácích kin, i streaming hudby.
více
Facebook