Blog

JAK PŘEŽÍT HOME OFFICE?
Pracujete dočasně vzdáleně nebo plánujete v blízké budoucnosti přejít na takový systém? Možná přemýšlíte, jak zorganizovat vaši domácí kancelář / pracovnu. Pokud ano, je tento článek určen právě vám. Podívejte se, která audio-video zařízení vám v práci pomůžou nebo zpříjemní čas. Zveme vás ke čtení!
více
TÝDNY DOMA SE SKVĚLOU ZÁBAVOU
Kino zavřené a zápas zrušen? Zaměstnavatel vás poslal na home office a nejbližší dny strávíte doma? Nudit se rozhodně nemusíte! Připravili jsme pro vás několik nápadů, jak si zkrátit čas ve společnosti nejlepšího zvuku. Díky nim se dozvíte, jak změnit váš domov na skutečně domácí kino. Také vám řekneme, jak se můžete stát králem střelců i nejlepším DJem. Zveme vás ke čtení!
více
JAK VYBRAT DOBRÝ ZESILOVAČ?
Jaký stereo zesilovač vybrat – otázka, která potrápila nejednoho z nás... Na trhu najdeme velké množství zařízení, která mají nejrůznější technické specifikace a charakteristiky. S jakým vybavením bychom měli začít? Záleží na velikosti místnosti? Bude lepší stereo přijímač nebo all-in-one systém? S pomocí přichází Denon Store. Zveme vás ke čtení.
více
TIPY NA DÁRKY DO 20000 KČ
Vážení čtenáři, konec legrace - prosinec je již skoro ve své polovině a spolu s ním i opravdové nákupní šílenství. Takže pokud chceme ještě realtivně bez stresu vybrat dárek pro své blízké nebo pro sebe, je potřeba nyní jednat.;) Ježíšek z Denon Store přichází znovu se svými tipy! Tentokrát hledá perfektní reproduktory, pomáhá při budování domácího kina a také při tvorbě inteligentní domácnosti. Maximální částka, kterou tentokrát disponuje, je 20000 Kč.
více
TIPY NA DÁRKY DO 10000 KČ
Vánoční šílenství je již tu! Pokud se chcete vyhnout dlouhým frontám v obchodech, měli byste o dárku přemýšlet již nyní. Ježíšek z Denon Store přichází s novými návrhy, které by se vám v tomto čase mohly hodit. Tentokrát si připravil např. profesionální gramofony, multiroom systém, domácí kino a sluchátka s aktivním potlačením hluku. A to vše do 10000 Kč.
více
TIPY NA DÁRKY DO 3000 KČ
Dárky jsou nedílnou součástí Vánoc. Většina z vás určitě v této roční době přemýšlí, co dát svým blízkým. Bezdrátová sluchátka, Bluetooth reproduktor nebo třeba soundbar? Jaký dárek byste měli vybrat pro ni a jaký pro něho? Ježíšek z Denon Store připravil několik návrhů a pomůže vám s výběrem jedinečných překvapení! Zveme vás ke čtení.
více
Facebook