26LISTOPAD

AV přijímač – vytvořte si kinosál v pohodlí vašeho obývacího pokoje

Díky moderním technologiím můžeme z vlastního obývacího pokoje vytvořit opravdový kinosál. Vysoce kvalitní AV přijímač je zdrojem nezapomenutelných zážitků. Každý může vytvořit svůj vlastní audiovizuální systém, který bude dokonale vyhovovat jeho potřebám. Přijímač lze snadno spárovat s Blu-ray přehrávačem, 4K televizorem nebo prostorovými reproduktory. Dokonalý zvuk potěší i ty nejnáročnější kinomaniaky.

Jedno zařízení, mnoho možností

Váš AV přijímač se stane řídicím centrem domácího audio systému a flexibilně propojí všechny komponenty: televizor, reproduktory, subwoofery, multimediální přehrávače a další zařízení. Vše proběhne přes přijímač.

Pokud máte více multimediálních zařízení - Blu-ray přehrávače, herní konzole, DVR apod. –než obslouží vstupy vašeho televizoru, je řešením AV přijímač. V opačném případě budete muset udělat těžké rozhodnutí o tom, které multimediální přehrávače budou trvale připojeny a které ne. Bez ohledu na to, kolik multimediálních zařízení používáte, nikdy nebudete chtít dělat kompromisy s funkcionalitou systému domácího kina, takže je nejlepší všechno připojit k AV přijímači a ten poté připojit k televizoru.

Pokud nepoužíváte vaše multimediální zařízení prostřednictvím AV přijímače, může váš systém vypadat nevzhledně a budit dojem nepořádku, zvláště pokud je televizor namontován na stěně. AV přijímač určitě některé věci zjednodušuje tím, že spojuje všechny komponenty do jednoho zábavního systému, zatímco z přijímače k televizoru musí být připojen pouze jeden kabel HDMI.

amplituner kina domowego

AV přijímače domácího kina poskytují kvalitu zvuku, na kterou jste zvyklí z kina

Zatímco soundbary jsou skvělou volbou k vychutnání si zvuku kino kvality při použití méně reproduktorů a možností přímého připojení k televizoru, díky AV přijímači a slušné sadě reproduktorů získáte robustnější a všestrannější systém domácího kina.

Vyžadují ho také komplexnější zvukové systémy, protože všechny ty reproduktory a multimediální zařízení nemohou být propojeny přes samotný televizor. Navíc AV přijímač zajišťuje nejlepší možný výkon všech komponentů, které jsou k němu připojeny. Bez ohledu na to, zda chcete vytvořit tříkanálovou konfiguraci nebo celou pětikanálovou (nebo i více) prostorovou konfiguraci zvuku, AV přijímač je odpovědí, kterou hledáte, abyste v pohodlí vašeho domova získali zážitky, které si běžně odnášíte z kina.

Nejlepší AV přijímače, které jsou v současné době na trhu, značně rozšířily své audio schopnosti a podporují nové formáty, které věrně reprodukují takovou kvalitu zvuku, na jakou jste zvyklí z kina. K dispozici jsou různé zvukové formáty, od standardního formátu Dolby Digital až po pokročilé možnosti, jako jsou Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Skuteční audiofilové, kteří chtějí něco více sofistikovanějšího, budou mít určitě zájem o přijímače podporující zvukové formáty Dolby Atmos, DTS: X nebo Auro3D.

A co víc, většina moderních AV přijímačů poskytuje přístup k téměř neomezenému množství zdrojů online hudby, a to prostřednictvím vestavěných síťových modulů a možnosti připojení k internetu. Internetové rádio, hudební služby jako Spotify, funkce AirPlay a Bluetooth jsou jen některé z nich.

Výběr správného AV přijímače, který vám poskytne plnohodnotný zážitek z domácího kina, je nezbytný pro vaši maximální spokojenost. U nás můžete najít přesně ten model, který potřebujete.

Facebook