2ŘÍJEN

Jaký zvolit přijímač pro domácí kino?

Pokud vybíráme audio-video zařízení, narazíme na spoustu značek a řešení. Mezi nimi se určitě bude nacházet i jeden z lídrů - značka Denon. Co ji odlišuje od ostatních? Proč si vybrat právě ji? Představíme vám nejdůležitější funkce a ukážeme, proč si tato značka získala uznání mezi audiofily po celém světě. Zveme vás ke čtení!

V naší prodejně Denon Store se od našich zákazníků setkáváme s různými dotazy. Na většinu z nich dokážeme odpovědět okamžitě, ale jsou i takové, na které se nestydíme říct, že musíme odpověď nejdříve najít, abychom vás neuvedli v omyl. Mezi všemi těmito otázkami je vždy jedna: „Proč Denon? Proč bych měl pro svůj systém vybrat řešení zrovna od této značky? “ Tyto otázky patří určitě do první kategorie a jsme na ně schopni odpovědět ihned a bez rozmýšlení.

Proč právě Denon?

Když hledáte nový přijímač, pravděpodobně jste si všimli, že existuje mnoho různých řešení. První otázky při výběru zařízení ale musíte směřovat sami na sebe a promyslet si, na jakých funkcích vám záleží a které z nich upřednostňujete.

Proto bychom vám rádi představili několik věcí, které si podle našeho názoru zaslouží pozornost při výběru nového vybavení - nového centra domácí zábavy. Denon nabízí oceněnou řadu přijímačů domácího kina vybavených nejmodernějšími technologiemi, a to v každém cenovém segmentu. Takže pokud si myslíte, že je čas na inovaci audio systému o nový přijímač, možná budete chtít zvážit nákup právě od Denonu.

Za prvé: zažijete 3D zvuk!

Čeká na vás velmi jednoduchá a intuitivní konfigurace prostorového zvuku – díky tomu se můžete ponořit do pohlcujícího zvuku Dolby Atmos, DTS:X a Auro 3D.

S nejnovějšími přijímači Denon se vždy ocitnete v centru dění při sledování filmů, sportovních akcí nebo během hraní her.

Za druhé: seznamte se skvěle zpracovaným zařízením

Každý model přijímače Denon je neobyčejně propracovaný. Již během tvorby návrhu je vše velmi důkladně testováno. Inženýři této značky opravdu vědí, co dělají a navíc v sobě mají vášen pro skvělý zvuk. Neustále pracují na tom, aby byl zajištěn ještě lepší zážitek z poslechu, a více než sto let zkušeností společnosti s výrobou audio zařízení přináší pro každou novou generaci přijímačů Denon stovky nových vylepšených součástek. Denon vylepšuje výkon svých přijímačů rok co rok a poskytuje nejnovější zvuk prvotřídní kvality.

Za třetí: při nákupu zvukových zařízení nezapomeňte, že záleží i na vaší domácnosti, ne pouze na vybavení

Každý přijímač zní sám o sobě jinak. Stejně tak zní stejné vybavení jinak v každé místnosti vaší domácnosti. Proto jsou všechny přijímače Denon vybaveny systémem automatické kalibrace Audyssey, díky kterému budou parametry zařízení přizpůsobeny podmínkám v dané místnosti. Stačí nakonfigurovat přiložený kalibrační mikrofon, připojit ho k přijímači a systém se automaticky nakonfiguruje a dodá nejlepší možný zvuk pro danou místnost. Vaše oblíbené filmy nebo seriály nikdy nezněly tak dobře – však se přesvědčte sami. 😉 Přizpůsobte svůj přijímač vašemu obývacímu pokoji a objevte jeho plný potenciál!

Za čtvrté: jasnější barvy a ostřejší, výraznější obraz

Více detailů s lepší reprodukcí barev a silnějším kontrastem - nejnovější přijímače Denon používají nové standardy pro zpacování videa a zajišťují pohlcující vizuální zážitek.

I na starších zařízeních jsou filmy škálovány na 4K Ultra HD, aby byla zajištěna nejlepší možná kvalita obrazu. Samozřejmě - jak je výsledný obraz prezentován, záleží na televizi, ale přijímače Denon dělají vše pro to, aby poskytly co nejlepší výsledek.

Za páté: zasloužíte si nejlepší přijímač!

S nejnovějšími přijímači Denon si můžete vychutnat televizi, filmy na Blu-ray, 4K UHD Ultra High Definition (UHD) a streamovací služby, jako je Netflix, v nejvyšší kvalitě. To vše díky jednoduchému propojení jedním kabelem a nejnovějším standardům audia a videa, jako je např. Dolby Vision a eARC. Nezáleží na tom, zda se jedná o sport, filmy nebo vaše oblíbené pořady - díky přijímači Denon jste v centru dění toho, co sledujete!

Za šesté: množství vstupů pro připojení periferních zařízení

Díky vstupům HDMI se nejnovější přijímače Denon mohou připojit ke všem zdrojům videa, a to od satelitních a kabelových přijímačů po počítače, Blu-Ray přehrávače a herní konzole.

Navíc díky vstupu Phono lze připojit k přijímačům Denon i gramofon! Analogový vstup umožňuje připojení např. CD přehrávače.

Za sedmé: poslouchejte vaši oblíbenou hudbu, jak ji máte rádi!

Nejnovější přijímače Denon těží z více než sto let zkušeností společnosti s konstrukcí zvukových zařízení. Proto přehrávaná hudba zní tak dobře. Můžete ji přehrávat nejen z CD, DVD, Blu-ray nebo gramofonu. Můžete se také připojit k vaší hudební knihovně na domácím počítači nebo v síťovém úložišti a rozšířit svou vlastní kolekci pomocí online služeb, jako jsou Deezer, Spotify nebo Tidal, a díky Apple Airplay 2 nebo Bluetooth můžete hudbu streamovat přímo ze smartphonu.

Za osmé: máte plnou kontrolu!

Hlasové ovládání se provádí pomocí mluvených příkazů a moderní zařízení potřebují od vás slyšet pouze to, co chcete, aby udělaly. S Alexou, Google Assistant a Siri je to možné, protože mluví všemi třemi „digitálními jazyky“.

Ať už řeknete „Alexa“, „OK Google“ nebo „Hey Siri“, uslyší vás a změní hlasitost nebo přehrají vaši oblíbenou skladbu.

Za deváté: hudba v celé domácnosti díky HEOS

Nejnovější přijímače Denon poskytují díky integrované technologii HEOS celou řadu možností streamování hudby. HEOS je patentovaný bezdrátový multiroom audio systém společnosti Denon. Umožňuje streamovat hudbu nebo i zvuk TV do kompatibilních bezdrátových reproduktorů a dalších komponentů umístěných v jiné místnosti nebo třeba i na zahradě.

Je umožněno snadné nastavení, rozšíření do dalších zón a ovládání pomocí bezplatné aplikace HEOS z telefonu nebo jednoduše hlasem.

Za desáté: snadné nastavení, ještě snadnější používání

Díky všem těm funkcím si můžete myslet, že nové přijímače Denon mohou být instalovány a obsluhovány pouze počítačovým géniem. Chyba! Denon se postaral o to, aby každý mohl využít své zařízení optimálně. Integrované grafické uživatelské rozhraní a průvodce konfigurací vás krok za krokem provedou celým nastavením. Celý proces je tak vlastně zábavou.

Uvedli jsem vám několik, podle našeho názoru nejdůležitějších, důvodů, proč byste měli přemýšlet o modernizaci vašeho domácího audio systému nejnovějšími produkty ze stáje Denon. Nezapomeňte však, že stojí za to se s vámi vybraným zařízením seznámit osobně v prodejně Denon Store a dozvědět se o něm ještě více. Naši kvalifikovaní odborníci vám rádi ukážou všechny možnosti nejnovějších přijímačů!

Facebook