AVR-X1500H + Wilson Estrada

SET DOMÁCÍHO KINA 5.0

Dostupný od2019-11-01
Zeptejte se na produkt
Fotogalerie

Popis

AVR-X1500H / DENON

AV PŘIJÍMAČ 7.2 HD

AV přijímač AVR-X1500H byl vyroben z pečlivě vybraných součástek a vyznačuje se vysokou funkčností a spolehlivostí. Navíc je Denon velice respektovanou a ceněnou značkou, která má nespočet spokojených uživatelů po celém světě. Toto zařízení zaručuje podporu 4K, Dolby Vision™, HDR, HLG a HDCP 2.2. 7.2kanálový přijímač poskytuje vysoký výkon a kompatibilita se systémem HEOS poté i bezdrátový přenos hudby do celé domácnosti.

Základní informace

Denon AVR-X1500H je 7,2kanálový přijímač domácího kina, který je vybaven bezdrátovým modulem. Kompatibilní je též se systémem hlasového ovládání Amazon Alexa. Tento model přináší nejvyšší standard zvuku i obrazu, a to díky své technologické vyspělosti. Podporuje Dolby Atmos®, DTS:X™, DTS Virtual:X®, 4K, dekódování Dolby Vision™, HDR, HLG. Má šest HDMI portů - všechny poskytují kompatibilitu s HCDP 2.2. Technologie Heos umožňuje plynulý přenos hudby ze služeb, jako je Spotify, Amazon Music nebo Deezer. K dispozici je také možnost hlasového ovládání Amazon Alexa, což výrazně usnadňuje obsluhu zařízení.

 

Denon AVR-X1500H

 


Nejdůležitější parametry

Přijímač má 7.2 kanálů, z nichž každý má výkon 80 W
Kompatibilita s Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual:X poskytuje prostorový a extrémně realistický zvuk.
Možnost hlasového ovládání Amazon Alexa přináší svobodu a komfort užívání.
Všech šest vstupů HDMI poskytuje podporu pro HDCP 2.2.
Tento model je kompatibilní s Hybrid Log-Gamma (HLG), barevným rozlišením 4:4:4, HDR10 a BT.2020. To vše činí obraz expresivním, sytým a realistickým.
Instalace a konfigurace zařízení je intuitivní a snadná.
Možnost streamování hudby z oblíbených služeb, jako je Spotify, Pandora, TuneIn atd.
Technologie HEOS umožňuje připojení přijímače k domácí síti multiroom.
Zařízení podporuje celou řadu formátů - mj. bezeztrátové formáty, jako jsou WAV, FLAC, ALAC a DSD.
Tento model má výkonný čtyřjádrový procesor DSP 300 MHz. Díky tomu je možné zpracovávat nejmodernější audio i video formáty.
Technologie SMART TV umožňuje ovládat přijímač pomocí dálkového ovladače.
Zone 2, neboli vstup druhé zóny, vám umožní připojit druhý zdroj přehrávání.
Vstup Phono, díky kterému je možné připojit gramofon, je ideální pro vinylové nadšence.
Dva subwooferové výstupy zajišťují silný a zároveň dynamický bas.
Audyssey MultEQ XT je unikátní měřicí systém, který konfiguruje přístroj tak, aby byl dokonale přizpůsoben místnosti.

 

Výkonný 7.2kanálový přijímač se skvělými parametry

AV přijímač AVR-X1500H je extrémně výkonný model, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Zaručuje vynikající kvalitu obrazu i zvuku, takže se stane skvělým doplňkem domácího kina. Každý ze 7 kanálů je dimenzován na výkon 80 W. Všechny sekce HDMI podporují HDCP 2.2.

Podpora zvuku surround

Zařízení plně podporuje prostorový zvuk, takže můžeme při sledování filmů nebo poslechu hudby počítat s jedinečným zážitkem. Dokonalý zvuk k nám přijde ze všech směrů.

Spolehlivý bezdrátový modul

Denon AVR-X1500H je vybaven bezdrátovým modulem, který výrazně usnadňuje používání zařízení a nabízí opravdovou svobodu. Soubory můžeme přenášet přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Tento model je kompatibilní též s aplikací AirPlay.

Jednoduché a rychlé uvedení do provozu

Konfigurace zařízení je tak jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. Přizpůsobení přijímače vašim vlastním požadavkům by nemělo být nejmenším problémem. K dispozici je také měřicí systém Audyssey MultEQ XT, který nastavuje provozní parametry na konkrétní interiér.

Nezapomenutelné emoce díky 3D zvuku

Přijímač AVR-X1500H rovněž poskytuje prostorový zvuk. Díky tomu se přesuneme do samého centra akce sledovaného obsahu na obrazovce televizoru.

Dolby Atmos - výjimečně realistický zvuk
Technologie Dolby Amos nám zaručuje mimořádně přirozený zvuk, který se shoduje s originálem. Díky tomu si vychutnáváme i ty nejmenší detaily zvuku. Přijímač zaručuje silný zvuk, který je očištěn od všech nedostatků.

DTS:X - kinosál v obývacím pokoji
Díky systému DTS:X se můžeme cítit jako v reálném kinosále. Inovativní technologie zajišťuje nejvyšší úroveň zvuku bez ohledu na zdroj přehrávání. Zvuk se stává hlubokým a realistickým.

DTS Virtual:X - perfektní zvuk bez horních reproduktorů
Zvuk bude dokonalý, i když nemáte instalovány horní reproduktory. To nám značně usnadňuje vytvořit vlastní zábavní centrum, které bude odpovídat našim představám.

Nejvyšší kvalita obrazu bez kompromisů
AV přijímač Denon AVR-X1500H podporuje digitální i analogové zdroje. Díky jeho pokročilému zpracování je kvalita přehrávaných audiovizuálních materiálů vždy na nejvyšší úrovni.

Nejnovější specifikace HDMI - plná podpora HDCP 2.2
Zařízení má šest vstupů HDMI a každý z nich podporuje specifikaci HDCP 2.2. Můžeme snadno přehrávat různé obsahy chráněné proti kopírování. Tento model nám poskytuje kompatibilitu s videem 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), obrazem ve formátu 21:9, 3D nebo BT.2020.

 

AV přijímač Denon AVR-X1500H

HDR / DOLBY VISION - cesta do budoucnosti
Přijímač je zcela přizpůsoben nejnovější generaci video formátů. Technologie HDR a HDL zaručují sytý obraz s dokonalým jasem i kontrastem. To výrazně zvyšuje naše zážitky z domácího kina.

Přijímač naplňující očekávání
Připojení přístroje Denon AVR-X1500H nevyžaduje žádné speciální znalosti. Instalaci a konfiguraci zařízení zvládne opravdu každý.

SMART TV - snadné ovládání dálkovým ovládačem
Technologie Smart TV umožňuje ovládat zařízení pomocí dálkového ovladače televizoru. Spuštění této funkce je rychlé a snadné.

Audyssey MultEQ XT - automatická konfigurace
Kalibrační systém Audyssey MultEQ XT automaticky přizpůsobuje parametry zařízení podmínkám v dané místnosti. Toto řešení značně pomáhá uživateli snadno přístroj nastavit.

Connectivity - bezdrátové streamování souborů
AV přijímač byl vybaven bezdrátovým modulem. Proto můžeme přenášet soubory přímo z počítače nebo smartphonu. To vše díky Wi-Fi a Bluetooth. Kromě toho máme k dispozici možnost využít aplikaci AirPlay. 

App Control - snadné ovládání
Díky bezplatné aplikaci Denon AVR Remote můžeme zařízení nebo celý systém domácí zábavy spravovat mnohem efektivněji.

Quick Select - výběr odpovídajícího zdroje
Tlačítka rychlého výběru Quick Select umožňují okamžitý výběr odpovídajícího zdroje přehrávání. Panel je jednoduchý a minimálistický, což usnadňuje jeho použití.

Moderní systém zpracování zvuku
AV přijímač Denon AVR-X1500H je vybaven inovativními digitálně-analogovými převodníky, díky kterým je kvalita přehrávání vždy na nejvyšší úrovni.

HIGH RESOLUTION AUDIO - zvuk bez závad
Přijímač poskytuje zvuk, který je silný a plný detailů. Je zbavena všech nedostatků. Díky inovativním převodníkům je zvuk opravdu realistický. Zařízení navíc podporuje bezeztrátové formáty, např. ALAC, FLAC, WAV.

Denon AVR-X1500H

Vstup Phono - přehrávání vinylových desek
Přijímač je vybaven vstupem Phono, který jistě potěší všechny milovníky vinylu. Díky tomu můžeme připojit gramofon a vychutnat si naši milovanou analogovou hudbu.

Dva výstupy pro subwoofer - čisté a výrazné basy
Denon AVR-X1500H má dva výstupy pro subwoofer, což se promítá do silných, ale zároveň vyvážených a čistých basů.

 


Specifikace

80 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % 2 kanály); 145 W na kanál (6 ohmů, 1% 1 kanál)
Vestavěná bezdrátová technologie HEOS multiroom
Prvotřídní asistent konfigurace Denon a grafické uživatelské rozhraní
Streamování hudby z populárních internetových služeb (Spotify®, Amazon Music, Deezer, Tidal a dalších) prostřednictvím bezplatné aplikace HEOS
Bezdrátové streamování hudby přes Bluetooth a AirPlay
Digitálně analogové převodníky 32 bit / 192kHz AKM DAC (AKM4458VN) na všech kanálech
Streamování přes síť a podpora souborů s vysokým rozlišením přes USB port, a to včetně ALAC, FLAC, WAV (až 24 bit / 192 kHz) a DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz
Automatická konfigurace a optimalizace na základě vyhodnocení akustiky místnosti díky technologii Audyssey MultEQ XT (využívá dodávaného mikrofonu a stojanu)
Audyssey Dynamic EQ a Dynamic Volume zajišťují dokonalý zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti

 


 

 

ESTRADA / WILSON

REPRODUKTOROVÝ SET 5.0

 • Estrada 5.0 od společnosti Wilson je komplexním řešením pro milovníky domácího kina. Poskytuje jasný a výkonný zvuk ve všech kanálech a splňuje potřeby i náročného uživatele. Při konstrukci jednotlivých reproduktorů byly použity komponenty z vysoce kvalitních materiálů.
 • Skříně reproduktorů se vyznačují nádhernou strukturou dřeva a vysoce kvalitní dýhou a díky tomu vypadají dobře zejména v současných moderních interiérech.
 • Nízko-/středotónové měniče jsou stylově odlišeny na předním panelu stříbrnými obrubami kolem membrán, které jsou také vyrobeny ve stříbrné barvě - to jim dodává celkovou dynamiku a moderní eleganci.
 • PODLAHOVÉ REPRODUKTORY
 • Typ: 2pásmové podlahové reproduktory
 • Nízko-/středotónové reproduktory: 2x 6,5 "
 • Výškový reproduktor: 1" soft dome
 • Impedance: 4-8 ohmů
 • Citlivost: 90 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: až 150 W
 • Frekvenční rozsah: 45 Hz - 20 kHz
 • Váha: 12,35 kg
 • Rozměry: 246 x 220 x 980 mm
 • POLICOVÉ REPRODUKTORY
 • Typ: 2pásmové policové reproduktory
 • Nízko-/středotónový reproduktor: 4" woofer
 • Výškový reproduktor: 1" soft dome
 • Impedance: 4-8 ohmů
 • Citlivost: 89 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 100 W
 • Frekvenční rozsah: 60 Hz - 20 kHz
 • Váha: 2,05 kg
 • Rozměry: 181 x 145 x 227 (mm)
 • CENTRÁLNÍ REPRODUKTOR
 • Typ: 2pásmový centrální reproduktor
 • Nízko-/středotónové reproduktory: 2x 4"
 • Výškový reproduktor: 1" soft dome
 • Impedance: 4-8 ohmů
 • Citlivost: 88 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 100 W
 • Frekvenční rozsah: 55 Hz - 20 kHz
 • Váha: 3,2 kg
 • Rozměry: 181 x 398 x 145 (mm)

DOKUMENTY

DENON

Rozměry

VÁHA NETTO

8.50 kg

OCENĚNÍ

AreaDVD Uberragend Award AVR-X1500H Audiovision Testsieger Award AVR-X1500H 5 stars Award
Facebook