DOMÁCÍ KINO, MULTIROOM NEBO STEREO?

VYTVOŘÍME AUDIOSYSTÉM PRO KAŽDÉHO

VYTVOŘÍME AUDIOSYSTÉM PRO KAŽDÉHO

Získejte kompletní servis – od projektu až po instalaci zařízení u vás doma. Důvěřujte profesionálům v branži audio-video.

NAŠE NABÍDKA

DOMÁCÍ KINO

Nabízíme sestavy domácího kina vytvořené z nejlepších komponentů přizpůsobených místnosti a rozpočtu.

BEZDRÁTOVÝ MULTIROOM SYSTÉM

Bezdrátové multi-room sety jsou ideálním řešením, když chcete ozvučit celý dům nebo nemáte možnost vést reproduktorové kabely uvnitř zdí. Snadné použití a množství možností jsou z pohledu zákazníka velmi atraktivní. Jediné, co potřebujete, je domácí Wi-Fi síť.

STEREO SET

Dobře sestavené stereo může potěšit a přinést to nejlepší z hudby. Pokud se rádi ponoříte do zvuku, bude to pro vás určitě skvělé řešení.

ZVUKOVÝ SYSTÉM PRO ZAHRADY A TERASY

Naše nabídka zahrnuje také řešení věnovaná ozvučení venkovních prostor. Reproduktory odolné proti povětrnostním vlivům snadno ozvučí zahrady nebo terasy.

NAŠE NABÍDKA

CO NÁS ODLIŠUJE?

CO NÁS ODLIŠUJE?

JAK PROBÍHÁ PROCES INSTALACE ZAŘÍZENÍ U VÁS DOMA?

Začínáme diskusí a následně určíme, jaké jsou vaše potřeby.

V případě potřeby zorganizujeme prohlídku místa. Tato fáze je nezbytná k tomu, abychom mohli správně posoudit rozsah prácí a správně vybrali vybavení.

Předběžné určení ceny vašich audio komponent a všech služeb.

Odsouhlasení vybraného zařízení u Vás doma nebo v našem showroomu a konečná instalace na místě určení.

NAŠE REALIZACE

NAŠE REALIZACE

NAŠE PRODEJNA

KONTAKTUJTE NÁS

ZJISTĚTE VÍCE

Jaký audiosystém si vybrat pro váš domov?

Vše záleží na tom, k čemu jej budete používat. Pokud většinu svého volného času trávíte sledováním filmů nebo televizních seriálů, rozhodně si vyberte sestavu domácího kina, která vám dodá další úžasné emoce, jaké obvykle najdete ve skutečném kinosále. Pokud primárně posloucháte hudbu, která doprovází vaše každodenní aktivity, máte dvě možnosti. Multiroom set snadno vyplní celý váš domov zvukem té nejlepší kvality. Stereo souprava bude dobrá pro ty, kteří si chtějí vychutnat skvělý zvuk v odpočinkové části svého domu nebo bytu.

Co je to audio instalace?

Nejčastěji se jedná o instalace kabelů ve fázi rekonstrukce, stavby domu či bytu, vedené a „skryté“ ve zdech či stropech. Tímto způsobem zachováváme estetiku místnosti, aniž bychom ztratili funkčnost. Při přípravě audioinstalace je důležitý i výběr reproduktorů. Vyplatí se zodpovědět otázku, zda chcete, aby byly reproduktory vidět (klasické reprosoustavy), nebo zda chcete, aby nezabíraly místo. V druhém případě se vyplatí zvolit instalační reproduktory (skryté ve stěně nebo stropě), které poskytují nedotčenou kvalitu zvuku, aniž by jakkoli ovlivňovaly prostor místnosti.

Bezdrátové domácí kino

Pro takové situace byl vytvořen multiroom systém. Značky jako Sonos nebo Denon vytvořily specializované produktové řady, které k vytvoření domácího kina v jakékoli místnosti potřebují pouze napájecí zdroj. Jednotlivé komponenty celého systému se navzájem bezdrátově propojují.

Co jsou instalační reproduktory nebo reproduktory CI?

Instalační reproduktory zahrnují všechny reproduktory, které jsou zabudovány do stěny nebo stropu. Výrobci dnes poskytují řešení, jak vyplnit místnost nedotčenou kvalitou zvuku, aniž by zabírali prostor v celé místnosti. Moderní domácí kina jsou kombinací reproduktorů do stěny a stropu, které se neliší od standardních reproduktorů. Mezi špičkové výrobce takových reproduktorů patří značky jako: Focal, Dali, Canton nebo Polk Audio.

Jak sestavit audiosystém?

Pro sestavení audiosystému si nejprve musíte odpovědět na otázku, k čemu ho budete potřebovat a co od něj očekáváte? Zaměřujete se na hudbu, nebo se budete dívat hlavně na filmy či seriály? Když znáte odpovědi na tyto otázky, kontaktujte nás, řekneme vám, z jakých komponent by se měl váš audio systém skládat a na co si dát pozor. Vše záleží na tom, k čemu jej budete používat. Pokud většinu svého volného času trávíte sledováním filmů, bude pro vás nejlepší volbou sestava domácího kina, která vám poskytne další úžasné emoce, jaké byste našli ve skutečném kině. Pokud hudbu posloucháte především jako doprovod při každodenních činnostech, máte dvě možnosti. Multiroom set snadno vyplní celý váš domov zvukem té nejlepší kvality. Stereo set bude dobrý pro ty, kteří chtějí skvělý zvuk v odpočinkové části svého domu nebo bytu.