EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer
   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer
   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer
   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer
   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer
   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer
   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer
   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer

   EUFYCAM 2 (2+1) Bezdrátový systém bezpečnostních kamer

   7 758,00 Kč
   8 999,00 Kč
   Včetně DPH
   Ušetříte 1 241,00 Kč

   Nejnižší cena v období 30 dní před aktuální akcí: 8 999,00 Kč

   Zobrazit historii cen

   Nejnižší cena za posledních 30 dní

   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Množství :

   Skladem

   EufyCam 2 je bezdrátový bezpečnostní systém. Baterie s výdrží na celý rok a odolnost vůči vnějším podmínkám (IP67) zaručují systém nejvyšší kvality.

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Bezdrátový systém bezpečnostních kamer Anker EUFYCAM 2 (2+1) se skládá z centrální jednotky HomeBase 2 a dvou kamer s rozlišením 1080p Full HD. Systém nabízí celou řadu možností pro opravdové bezpečí a je plně kompatibilní s předchozí verzí - EUFYCAM 1. Je možné ho rozšířit až na 16 kamer 34 okenních nebo dveřních senzorů. Díky stupni krytí IP67 (odolnost proti vniknutí cizích těles a vody) je systém vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

   Bezpečnostní systém nejvyšší úrovně

   EUFYCAM 2 je bezdrátová kamera značky Anker, která je určena k ochraně vaší domácnosti nebo firmy. Vybavena je baterií s výdrží 1 rok na jedno nabití, takže se nemusíte bát náhlého selhání systému. Pořizuje záběry v křišťálově čistém rozlišení 1080p Full HD, takže detailně uvidíte, co se děje ve sledovaném prostoru. Kamera EUFYCAM 2 je schopna snímat zorný úhel až 140°, takže nic neunikne její pozornosti. K dispozici je rovněž zoom a pokročilé noční vidění se špičkovým senzorem Sony, který umožňuje detailní nahrávání a streamování i v situacích se slabými světlnými podmínkami. Aby se předešlo odcizení, každá z kamer má vestavěnou 100dB sirénu, která se aktivuje násilnou manipulací. Kamery jsou zhotoveny z extrémně odolných materiálů, takže jim nevadí silné mrazy ani nesnesitelná horka, rovněž jsou odolné proti prachu a vodě. Pro jejich instalaci nejsou vyžadovány žádné kabely, takže je možné je umístit kamkoliv.

   Nahrávejte pouze to, co sami chcete

   Díky umělé inteligenci jsou kamery EUFYCAM 2 schopny rozpoznávat obličeje a rozlišovat jednotlivé snímané osoby nebo zvířata, čímž se výrazně snižuje riziko planého poplachu. V případě podezřelé osoby je vám během okamžiku vysláno upozornění na mobilní telefon. Upozornění budete dostávat pouze z oblastí snímaného prostoru, které k tomu nadefinujete. K dispozici je i zabudovaný mikrofon, s jehož pomocí můžete komunikovat s osobou před kamerou. EUFYCAM 2 bere ohled i na vaše soukromí, a proto jsou nahrané záznamy chráněny 256bitovým šifrováním. Centrální jednotka HomeBase 2 je vybavena vnitřním úložištěm o velikosti 16 GB, na kterém můžete uchovat až tříměsíční záznam.

   Intuitivní ovládání

   Jednotlivé kamery a centrální jednotku snadno spárujete pomocí tlačítka pro párování. K dispozici je mobilní aplikace Eufy Security pro systémy Android a iOS, s kterou můžete nastavit svůj uživatelský účet, sledovát určený prostoru v reálném čase, prohlížet dříve pořízené záznamy atd. Celkové ovládání ještě navíc zjednodušuje kompatibilita se službami Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa.

   Hlavní parametry a funkce

   Rozlišení Full HD 1080p
   Zorný úhel až 140°
   Pokročilé noční vidění se špičkovým senzorem Sony
   8x zoom
   Stupeň krytí IP67
   Zabudovaný mikrofon
   Odolné materiály
   Možnost definovat snímané prostory
   256bitové šifrování uložených záznamů
   Mobilní aplikace Eufy Security
   Bezdrátová instalace

   EUFY
   EUFYCAM 2 2+1

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Specifická označení produktů

   Nové

   Stáhnout

   EUFYCAM 2

   Instrukcja obsługi

   Stáhnout (1.41MB)
   5.005.005.005.005.00

   Avatar Pavel K.
   16.09.2022
   Celkový názor:
   Jednoduché zprovoznění. Kamery zatím vyzkoušeny doma, za světla i tmy a naprostá spokojenost.
   5.005.005.005.005.00

   Avatar Irena P.
   08.09.2022
   Výhody:
   Kvalitní, funkční
   4.004.004.004.004.00

   Avatar jiří k.
   20.04.2021
   Výhody:
   jednoduchá intuitivní aplikace ke stažení do telefonu při instalování. ovládání přes aplikaci jednoduché. dohled kamer několik desítek metrů úhel záběru je dostačující noční vidění při mírném osvětlení pozemku z poulič.lamp OK hlasitost odposlechu i mluvení p instalaci zvládne i laik

   Slabiny:
   aplikace v angličtině, není v češtině-škoda :( dohled kamer je dostačující , nicméně senzor pohybu asi opravdu zabírá pouze na max. 7,5metru. při úplně tmě se snižuje délka záběru kamer v noci.

   Celkový názor:
   zatím se učím a zjištuji. Představoval jsem si krásné fotky zachycených osob kamerou, ale jsou poněkud rozmazané, nicméně se na fotkách poznáme.Proto přemýšlím o dokoupení kamery verze PRO kde je vyšší rozlišení obrazu 2K. (rád bych porovnal rozdíl) upozornění na mobil občas chodí se zpožděním. Bez pípnutí upozornění (možná je to nastavením v mém mobilu)

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 další zlevněné produkty v kategorii: