Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Bezdrátový systém bezpečnostních kamer EUFYCAM 2 (4+1)

   EUFY

   16 990,00 Kč
   S DPH

   Nedostupné

   EufyCam 2 je bezdrátový bezpečnostní systém. Baterie s výdrží na celý rok a odolnost vůči vnějším podmínkám (IP67) zaručují systém nejvyšší kvality.

   Množství


    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   Bezplatné vrácení zboží

   Bezdrátový systém bezpečnostních kamer Anker EUFYCAM 2 (4+1) se skládá z centrální jednotky HomeBase 2 a čtyř kamer s rozlišením 1080p Full HD. Systém nabízí celou řadu možností pro opravdové bezpečí a je plně kompatibilní s předchozí verzí - EUFYCAM 1. Je možné ho rozšířit až na 16 kamer 34 okenních nebo dveřních senzorů. Díky stupni krytí IP67 (odolnost proti vniknutí cizích těles a vody) je systém vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

   Bezpečnostní systém nejvyšší úrovně

   EUFYCAM 2 je bezdrátová kamera značky Anker, která je určena k ochraně vaší domácnosti nebo firmy. Vybavena je baterií s výdrží 1 rok na jedno nabití, takže se nemusíte bát náhlého selhání systému. Pořizuje záběry v křišťálově čistém rozlišení 1080p Full HD, takže detailně uvidíte, co se děje ve sledovaném prostoru. Kamera EUFYCAM 2 je schopna snímat zorný úhel až 140°, takže nic neunikne její pozornosti. K dispozici je rovněž zoom a pokročilé noční vidění se špičkovým senzorem Sony, který umožňuje detailní nahrávání a streamování i v situacích se slabými světlnými podmínkami. Aby se předešlo odcizení, každá z kamer má vestavěnou 100dB sirénu, která se aktivuje násilnou manipulací. Kamery jsou zhotoveny z extrémně odolných materiálů, takže jim nevadí silné mrazy ani nesnesitelná horka, rovněž jsou odolné proti prachu a vodě. Pro jejich instalaci nejsou vyžadovány žádné kabely, takže je možné je umístit kamkoliv.

   Nahrávejte pouze to, co sami chcete

   Díky umělé inteligenci jsou kamery EUFYCAM 2 schopny rozpoznávat obličeje a rozlišovat jednotlivé snímané osoby nebo zvířata, čímž se výrazně snižuje riziko planého poplachu. V případě podezřelé osoby je vám během okamžiku vysláno upozornění na mobilní telefon. Upozornění budete dostávat pouze z oblastí snímaného prostoru, které k tomu nadefinujete. K dispozici je i zabudovaný mikrofon, s jehož pomocí můžete komunikovat s osobou před kamerou. EUFYCAM 2 bere ohled i na vaše soukromí, a proto jsou nahrané záznamy chráněny 256bitovým šifrováním. Centrální jednotka HomeBase 2 je vybavena vnitřním úložištěm o velikosti 16 GB, na kterém můžete uchovat až tříměsíční záznam. Uložiště je možné rozšířit o MicroSD kartu s kapacitou do 128 GB.

   Intuitivní ovládání

   Jednotlivé kamery a centrální jednotku snadno spárujete pomocí tlačítka pro párování. K dispozici je mobilní aplikace Eufy Security pro systémy Android a iOS, s kterou můžete nastavit svůj uživatelský účet, sledovát určený prostoru v reálném čase, prohlížet dříve pořízené záznamy atd. Celkové ovládání ještě navíc zjednodušuje kompatibilita se službami Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa.


   Rozlišení Full HD 1080p
   Zorný úhel až 140°
   Pokročilé noční vidění se špičkovým senzorem Sony
   8x zoom
   Stupeň krytí IP67
   Zabudovaný mikrofon
   Odolné materiály
   Možnost definovat snímané prostory
   256bitovým šifrování uložených záznamů
   Mobilní aplikace Eufy Security
   Bezdrátová instalace

   EUFY
   EUFYCAM 2 4+1

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Specifická označení produktů


   Stáhnout

   EUFYCAM 2

   Instrukcja obsługi

   Stáhnout (1.41M)

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: