Venkovní bezpečnostní kamera SoloCam S40

   EUFY

   5 999,00 Kč
   S DPH
   Množství

   Nedostupné

   10.10.2022

   Objednejte nyní a získejte prioritní doručení. Objednávka bude vyřízena, jakmile bude produkt k dispozici.

   Nepřetržité napájení solárním systémem: každodenní sluneční světlo stačí k nepřetržitému napájení kamery SoloCam S40, takže se už nikdy nebudete muset starat o výměnu baterií. A když slunce zapadne, vestavěná dobíjecí baterie zajistí nepřetržité napájení.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Rozsviťte noc: Ultra jasný 600lumenový reflektor se zapne, jakmile je detekován pohyb, a osvětlí nechtěné návštěvníky, zatímco barevné noční vidění zachytí detaily ve tmě, a to na vzdálenost až 8 metrů.

   Na detailech záleží: Zachyťte každou událost, která se odehrává u vás doma, v ultra čistém rozlišení 2K.

   Žádné skryté náklady: SoloCam je jednorázový nákup. Neexistují žádné měsíční poplatky ani skryté náklady. Vše se odehrává přes zařízení, které zajišťuje naprostou bezpečnost a transparentnost.

   Nahrávky, o které stojíte: Vestavěná umělá inteligence zajišťuje, že SoloCam S40 nahrává pouze tehdy, když je přítomna osoba, nikoli zvíře.

   Ochrana vás, vaší rodiny a vašeho soukromí: Každý produkt eufy Security je navržen tak, aby vaše bezpečnostní data zůstala soukromá. Můžete si být jisti, že budete mít bezpečný záznam o všem, co se u vás doma děje.

   • Najděte svůj ideální jas: Upravte jas a teplotu barev reflektoru tak, aby vyhovovaly vašemu prostoru.
   • Snadná instalace: Instalace pomocí vrtačky a dodávaných šroubů trvá jen několik minut. Nejsou potřeba žádné kabely.
   • Pozdravte hosty: Mluvte s kýmkoli, kdo projde kolem – ať už vítaný host nebo ne – a poslouchejte jeho odpověď v reálném čase až na vzdálenost 8 metrů díky obousměrnému zvuku SoloCam S40.
   • Chytrá integrace: Připojte SoloCam S40 k Google Assistant nebo Alexa pro kompletní hands-free ovládání zabezpečení vašeho domova.
   • Připraven na každé roční období: SoloCam S40 zvládne téměř vše, co přináší příroda. Má stupeň krytí IP67 a je odolný proti dešti, sněhu i mrazu.
   • Balení obsahuje: eufy Security SoloCam S40, nabíjecí kabel USB-C, montážní držák, sadu šroubů, průvodce rychlým spuštěním
   EUFY
   SPOTLIGHT CAM SOLAR
   0194644052614


   10.10.2022


   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: