Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350
   Multiroom reproduktor HOME 350

   Multiroom reproduktor HOME 350

   10 990,00 Kč
   12 490,00 Kč
   Včetně DPH
   Ušetříte 1 500,00 Kč

   Nejnižší cena v období 30 dní před aktuální akcí: 10 059,00 Kč +931,00 Kč

   Odeslání do 2-5 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Skladem

   Denon Home 350 - největší multiroom reproduktor z rodiny Home, který díky wi-fi a společně s dalšími reproduktory dokáže ozvučit vaši domácnost. Na základě mnohaletých zkušeností s výrobou audio systémů a v poslední době také s produkcí multiroom zařízení rozšiřuje Denon své portfolio o nové reproduktory Denon Home.

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Denon Home 350 je největší multiroom reproduktor z rodiny Home, který za pomoci Wi-Fi sítě může bezdrátově ozvučit vaši domácnost. S jeho výkonem a opravdu širokou zvukovou scénou je vhodný i pro velké místnosti. K dispozici je Wi-Fi, AirPlay2 i Bluetooth připojení - s jejich pomocí můžete přehrávat hudbu z nejoblíbenějších hudebních služeb.  Nechte se okouzlit  jeho zvukovým výkonem, který vychází z více jak 110 let zvukových inovací značky Denon.

   Reproduktor Denon Home 350 byl zkonstruován tak, aby poskytoval úžasnou kvalitu zvuku. Za pomoci pokročilých zvukových komponentů, profesionálně vyladěného zpracování digitálního signálu a špičkových širokopásmových měničů je Denon Home 350 schopen reprodukovat nejčistší vysoké tóny i silné, hluboké basy.

   Denon Home 350

   Tak jako každý produkt od Denon, i Home 350 dokáže reprodukovat zvuk v jedinečné kvalitě. Navíc s Denon Home 350 máte celý hudební svět jako na dlani, protože všechny přední hudební streamingové služby jsou plně integrovány a připraveny k použití: Spotify Free a Premium, TIDAL, TuneIn, Deezer a mnoho dalších prostřednictvím připojení přes Wi-Fi, AirPlay 2 nebo Bluetooth. V závislosti na zdroji si můžete vychutnat zvuk s vysokým rozlišením: soubory 192 kHz / 24 bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8/5,6 MHz.

   Spárujte ho s dalšími reproduktory Denon Home 350 a vytvořte tak stereo pár, nebo využijte další produkty kompatibilní s technologií HEOS a poslouchejte hudbu po celé domácnosti. S integrovanou funkcí HEOS získáváte obrovské množství možností multiroom ozvučení. Je možné přehrávat v každé místnosti stejnou skladbu nebo zvolit různé skladby pro každou připojenou místnost zvlášť. Na povrchu reproduktoru se nachází voděodolná látka, takže ho bez problémů můžete umístit i např. v kuchyni nbo koupelně. 

   Denon Home 350

   Na první pohled zaujme elegantním vzhledem a výjimečnými materiály, které byly na jeho výrobu použity. Díky své kompaktnosti perfektně splyne s vašim stylem a naplní tak vaše nejvyšší požadavky na vzhled. V horní části reproduktoru Denon Home 350 je k dispozici zcela inovovaný Hi-end dotekový senzor, který reaguje na přítomnost vaší ruky aktivací panelu. Pro snazší ovládání a kontrolu nad reproduktorem se rozsvítí kapacitní tlačítka. Mezi nimi jsou i tři tlačítka pro rychlou volbu (Quick select), které umožňují si uložit oblíbené stanice internetového rádia, abyste si je mohli kdykoliv spustit bez zdlouhavého vyhledávání.

   Denon Home Series spolupracuje rovněž s nejnovějšími hlasovými asistenty. Použijte chytrý reproduktor nebo telefon a vyslovujte příkazy za pomoci Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri. Požádejte o přehrávání hudby, zvyšte hlasitost, přeskočte na další skladbu a mnohem více. Pro využívání hlasového ovládání pomocí služby Amazon Alexa stačí stáhnout balíček HEOS Home Entertainment skill přímo z aplikace Amazon Alexa a můžete si naplno začít užívat hlasové ovládání z jakéhokoli zařízení (prodává se zvlášť).*


    Konstrukce Stereo reproduktor
    Vestavěné zesilovače třídy D 6x
    Měniče 2x 165mm woofer, 2x 50mm středový, 2x 19mm tweeter
    Funkce -Podpora zvuku s vysokým rozlišením
   -USB vstup
   -Analogový vstup
   -Stereo párování
   -Ovládání basů a výšek
    Ovládání -Senzor přiblížení
   -6 tlačítka pro rychlý výběr
   -Hlasitost +/-
   -Přehrávání/Pauza
    Bezdrátové technologie HEOS, Wi-fi, AirPlay2, Bluetooth
    Další možnosti -Možnost stereo párování s druhým reproduktorem Home 350
   -Možnost použití dvou reproduktorů Home 350 jako surround pro soundbar DHT-S716H
   -Možnost připojení k subwooferu podporujícího technologii Heos
    Dostupné barvy Černá a bílá

    

   DENON
   DENONHOME350WTE2

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   36 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   4951035071212
   Nové
   Číst více

   Mohlo by se vám také líbit

   10 další zlevněné produkty v kategorii: