Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

DENON STORE DOPORUČUJE

DOMÁCÍ FESTIVAL

Nohy jsou připraveny tančit, ale není kam jít? Máme pro vás řešení! Níže najdete naše nápady, jak udělat vaší domácí párty úžasnou a nezapomenutelnou. Zvuk jako na skutečném koncertě nebo magické světelné efekty uvnitř vašich čtyř stěn? To vše je možné bez opuštění domova. Budete se cítit jako na skutečné párty a ani nemusíte zouvat pantofle.


DENON STORE DOPORUČUJE

KINO? POUZE DOMA!

Ještě před několika lety byly domácí kinosály vnímány jako luxus, který si mohl dovolit jen málokdo. Naštěstí jsou tyto doby dávno za námi a výrobci elektroniky nám poskytují obrovské množství systémů domácího kina přizpůsobených pro větší i menší místnosti. Díky tomu nás v zásadě nic neomezuje při tvoření jedinečné atmosféry kina v pohodlí našeho domova. A domácí popcorn vždy chutná lépe ...;)


DENON STORE DOPORUČUJE

PARTY V RYTMU SMART

Proměňte svůj domov na inteligentní místo plné zábavy: stejný seznam skladeb přehrávaný ve všech místnostech současně nebo různé skladby pro každou zvlášť, a to díky multiroom reproduktorům. Spravujte celé své domácí osvětlení ze smartphonu pomocí inteligentních zásuvek a žárovek. A po podařeném večirku se nemusíte bát uklízení! Spusťte automatický vysavač v předem definovaných zónách a užijte si zasloužený odpočinek.


DENON STORE DOPORUČUJE

DOMÁCÍ MOTIVACE

Nový rok a novoroční předsevzetí? Máme pro vás několik nápadů, jak se dostat zpět do formy. Co třeba inteligentní váha, která vám řekne mnohem víc než jen vaši hmotnost? Nebo sportovní sluchátka, která jsou ideální pro návrat k běhání nebo domácímu posilování? Pro jistotu nabízáme i kamery, které přehrávají nahranou zprávu... Například před dalším otevřením lednice. ;)


DENON STORE DOPORUČUJE

HLASITĚ, HLASITĚJI, NEJHLASITĚJI

Pokud jde o festival, je nejvyšší čas na některé úžasné hity! BT reproduktory, zvukové lišty nebo velké stereo sety? Podívejte se, co jsme pro vás připravili. S touto nabídkou můžete přehrávat hludbu hlasitě, hlasitěji i nejhlasitěji, v menších i větších místnostech.


DENON STORE DOPORUČUJE

AKTIVNÍ ZÁBAVA

Nový rok, nová předsevzetí? Možná je ale čas vyzkoušet také něco nového... Co třeba reproduktory, které nepotřebují zesilovač? Takové, které jsou schopny přehrávat hudbu přímo z vašeho smartphonu. A kvalita? Neliší se od podobné třídy pasivních reproduktorů. Předtsavte si, kolik místa byste ušetřili a jak je možné chytře nakombinovat klasický tvar s vášní pro technologické inovace! Zajímavé? Nezapomeňte se podívat na naši nabídku aktivních reproduktorů!


DENON STORE VÁM PŘEJE

PEVNÉ ZDRAVÍ A VŠE DOBRÉ V ROCE 2021!