Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Podlahový reproduktor RAPTOR 9

   WILSON

   9 995,00 Kč

   Cena za položku

   S DPH
   Barva
   Množství

   Skladem

   Minimální množství produktu pro objednávku je 2.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   14 dní na vrácení zboží

   Wilson Raptor 9 jsou největší a nejvýkonnější sloupové reproduktory série Raptor. Je to moderní a elegantní sestava, která splňuje požadavky uživatelů, pro něž jsou důležité jak technické parametry, tak i design odolávající času a měnící se módě. Klasický a jednoduchý vzhled reproduktorů Raptor 9 umožňuje díky svému stylu a dostupnosti ve dvou klasických barevných provedeních – černé a bílé - jejich bezproblémové sladění s aranžmá téměř každého interiéru. Kromě toho port systému bass-reflex umístěný zepředu umožňuje dosáhnout mnohem většího výkonu reproduktorů v nízkofrekvenčním pásmu a umístit sestavu blíže ke stěně, než by to bylo možné u sloupových reproduktorů s portem na zadní straně. To je důležité zejména pro uživatele, kteří používají audiosystém v místnostech náročných na prostor a uspořádání nábytku.


   Design sloupových reproduktorů Raptor 9 byl pečlivě dopracován z hlediska kvality, čehož výsledkem je vysoce kvalitní skříň pokrytá odolnou a estetickou vrstvou moderního vinylu se strukturou připomínající dřevěný povrch s mírným leskem na celém povrchu boční, horní a zadní strany. Přední strana sloupů byla uzavřena lesklým plastovým panelem v bílé, respektive černé barvě. Plast zajišťuje dlouhodobou odolnost proti změně barvy a nežádoucímu vlivu světla, což je zvláště důležité u bílé povrchové úpravy sloupů stojících ve velmi slunných místnostech. Společně s dostupnými krycími mřížkami v klasické černé barvě, upevněnými pomocí tradičních kolíků, vypadá celý sloup atraktivně a nenarušuje svou přítomností interiér.


   Sloupové reproduktory Raptor 9 jsou třípásmovou konstrukcí a jejich charakteristika a výkon předurčují jejich použití ve větších místnostech, kde budou moci plně rozvinout své akustické schopnosti. Pevnost konstrukce reproduktorů a snížení náchylnosti k vibracím bylo zajištěno použitím tlustých stěn z MDF desky. Již zmíněné umístění portu bass-reflex na přední straně umožňuje dosáhnout větší dynamiky a hloubky basů, dokonce i když reproduktory stojí blízko stěny..


   Do systému byla zabudována výhybka zajišťující soudržnost zvuku všech komponentů. Součástí jsou dva nízkotónové měniče o průměru 16,5 cm, středotónový měnič o průměru 13 cm a 2,5cm vysokotónový měnič s textilní kopulkou. Membrány měničů byly vyrobeny podle schématu využívaném v jiných reproduktorech série Raptor, a to z nejkvalitnější a pevně lisované celulózy. I přes jejich nepatrnou hmotnost bylo dosaženo vysoce žádoucí tuhosti.


   Panel s jednotlivými reproduktorovými terminály byl umístěn ve spodni části na zadní straně skříně. Vysoce kvalitní pozlacené terminály zajišťují spolehlivý přenos signálu, pevné spojení s kabely a také pohodlnou manipulaci při zapojování. Navíc jsou barevně odlišeny, takže eliminují možnost chybného zapojení.


   Velikost, výkon a konstrukce sloupů dobře vyzkoušená v jiných sestavách značky umožňují dosáhnout velké hudební scény, která nabízí možnost přesného umístění jednotlivých nástrojů v prostoru. Zvuk není agresivní a zároveň vnáší značný emoční náboj, nabízí vysokou přirozenost a realismus, který odráží okamžik vzniku skladby v nahrávacím studiu.


   Z celkového hlediska nabízí sloupové reproduktory Raptor 9 univerzální řešení, po kterém sáhnou milovníci hudby s dostatečným prostorem v místnosti vyžadující snadno nakonfigurovatelný Hi-Fi systém, a to bez ohledu na vlastní zesilovač, jehož výkon může být v širokém rozsahu od 50 do 220 W.


   Modelu Raptor 9 by měli věnovat pozornost také uživatelé, kteří hledají výkonné přední reproduktory pro vícekanálové systémy domácího kina. Zde jsou k dispozici další reproduktory série Raptor, které je možné použít jako zadní efektové reproduktory, centrální reproduktory nebo reproduktory horní vrstvy pro systém podporující prostorový zvuk Atmos.


   Nabízené reproduktory umožní díky stylové a barevné integritě řady a dokonalému akustickému sladění jednotlivých prvků vytvořit širokou škálu reproduktorových sestav. Pro kompletaci domácího kina doporučujeme použít rovněž dostupné subwoofery Wilson série SUB.


   Technické specifikace

   • Frekvenční rozsah (±3 dB): 40–20 000 Hz


   • Citlivost (2,83 V/1 m): 91 dB


   • Impedance: 4–8 ohmů


   • Maximální akustický tlak (max. SPL): 110 dB


   • Doporučený výkon zesilovače: 50–220 W


   • Dělicí frekvence: 700 Hz, 2 500 Hz


   • Vysokotónový měnič: 1" (25 mm), textilní kopulka


   • Středotónový měnič: 1x 5" (130 mm), celulózová membrána


   • Nízkotónový měnič: 2x 6 1/2" (165 mm), celulózová membrána


   • Typ skříně: Bass-Reflex


   • Reproduktorové terminály: jednoduché, šroubovací, pozlacené, kompatibilní s banánky


   • Dodané příslušenství: hroty


   WILSON
   RAPTOR9BLACK


   18.04.2022

   195 mm
   1010 mm
   300 mm

   15 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   60 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   5903402874093

   Nový produkt
   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: