AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H
   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H

   AV přijímač 7.2 8K AVR-S760H

   17 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Množství :

   Nedostupné

   23.12.2022

   Objednejte nyní a získejte prioritní doručení. Objednávka bude vyřízena, jakmile bude produkt k dispozici.

   7.2kanálový AV přijímač Denon AVR-S760H je na funkce bohaté centrum domácí zábavy s vynikající kvalitou zvuku a obrazu. AVR-S760H nabízí nejnovější pohlcující formáty 3D prostorového zvuku, pokročilou 4K a 8K HDMI video sekci a platformu pro multiroom streamování hudby HEOS® Built-in.

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   AV přijímač domácího kina 7.2 8K

   AVR-S760H

   Díky sedmi kanálům s výkonem 75 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz-20 kHz, THD: 0,08 %, 2ch) poskytuje Denon AVR-S760H realistický 3D zvukový zážitek s využitím nejnovějších formátů prostorového zvuku včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® nebo DTS Virtual:X™. Uživatelé si mohou vytvořit vynikající systém prostorového zvuku Dolby Atmos 5.1.2 za pomoci stropních reproduktorů nebo dedikovaných reproduktorů Dolby Atmos umístěných na kompatibilní podlahové nebo regálové reproduktory. Uživatelé si také mohou užít vícerozměrný poslechový zážitek s technologiemi DTS Virtual:X nebo Dolby Atmos Height Virtualization bez použití stropních nebo surroundových reproduktorů. Tyto technologie simulují efekty 3D zvuku a dále zjednodušují instalaci v místnostech, kde je umístění více reproduktorů nepraktické.

   AVR-S760H nabízí nejnovější a pokročilé specifikace HDMI, jako je podpora rozlišení obrazu 8K/60Hz a 4K/120Hz na třech vstupech HDMI až 40Gb/s, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR a HLG a také 8K upscaling a kompatibilitu s HDCP 2.3 na všech HDMI vstupech (6 vstupů / 1 výstup). AVR-S760H také obsahuje vestavěnou platformu pro bezdrátové multiroom streamování hudby HEOS®, která vám umožňuje vychutnat si svůj oblíbený obsah v celé domácnosti.

   Pokročilá sekce 8K HDMI s eARC

   Pro zajištění nejlepší možné kvality obrazu je AVR-S760H vybaven pokročilou sekcí HDMI, včetně tří 8K HDMI vstupů podporujících přenos signálu 8K/60Hz a 4K/120Hz rychlostí až 40 Gb/s. Pro přenos nekomprimovaného a objektově kódovaného zvuku lze přijímač snadno připojit přes eARC (Enhanced Audio Return Channel) z vašeho televizoru do přijímače pomocí jediného kabelu HDMI. Všechny vstupy HDMI (6 vstupů / 1 výstup) nabízejí podvzorkování 4:4:4 Pure Color, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log- Gamma (HLG), Dynamic HDR a BT.2020 pro výjimečnou kvalitu obrazu. K dispozici je rovněž upscaling až do 8K na všech vstupech a podpora HDCP 2.3, nejnovějšího standardu ochrany proti kopírování, pro bezproblémové přehrávání obsahu. Pro hráče je určena řada technologií podporujících plynulejší a rychlejší hraní, včetně: rozlišení 4K / 120 Hz a režimů Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

   KOREKCE AKUSTIKY MÍSTNOSTI AUDYSSEY

   AVR-S760H je vybaven systémem měření akustiky Audyssey MultEQ. Díky přiloženému mikrofonu přesně analyzuje výstupní signál každého reproduktoru a optimalizuje každý kanál. Doplňková aplikace Audyssey MultEQ Editor (dostupná v prodeji) navíc umožňuje pokročilým uživatelům jít „pod pokličku“ a dále upravovat a přizpůsobovat zvukové prostředí.

   VESTAVĚNÉ PŘIPOJENÍ BLUETOOTH A WI-FI

   Srdce vaší bezdrátové sítě. Pro streamování přes Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 je Denon AVR-S760H vybaven pokročilým vysílacím systémem se dvěma anténami pro spolehlivé streamování i v přeplněném městském prostředí. Užijte si bezdrátový poslech svého oblíbeného zvukového obsahu ze svých chytrých zařízení. Díky technologii HEOS můžete přehrávat stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou připojenou místnost - volba je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant pro bezproblémové hlasové ovládání. Zároveň podporuje Spotify FREE a PREMIUM, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal a další.

   MÁTE KONTROLU

   Lepší ovládání na dosah ruky. Bezplatná aplikace Denon AVR Remote pro systémy iOS a Android ještě více usnadňuje používání přijímače AVR-S760H - upravte hlasitost, zapněte nebo vypněte zařízení, ztlumte hudbu, vyberte zdroj nebo přepněte na aplikaci HEOS pro bezdrátové streamování hudby. Stáhněte si již dnes do svého smartphonu aplikace Denon AVR Remote a HEOS. K dispozici pro iOS i Android. K ovládání hudby použijte Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant.

   ZVUK Z TELEVIZORA VE VŠECH ZÓNÁCH

   Přehrávejte zvuk z televize ve všech zónách. Podporuje analogové i digitální audio připojení.

   TLAČÍTKA QIUCK SELECTS PRO RYCHLOU ZMĚNU ZVUKOVÝCH NASTAVENÍ

   Přední panel Denon AVR-S760H je vybaven čtyřmi tlačítky rychlého výběru, která ukládají preferovaná nastavení zvuku pro každý zdroj. Přepínejte mezi zvukem TV, Blu-ray, přehrávači médií a dalšími funkcemi a AVR-S760H přizpůsobí nastavení EQ vašim preferencím pro daný zdroj. Pro rychlejší ovládání použijte tlačítka na předním panelu nebo vyberte tlačítko Quick Selects na dálkovém ovladači AV přijímače. Nyní je k dispozici stereo režim pro všechny zóny, stačí stisknout tlačítko Quick Select.

   Streamování hudby Hi-Res & Multiroom

   Přijímač Denon AVR-S760H nabízí kompatibilitu s Apple® AirPlay 2 pro uživatele iPhone a port USB na předním panelu poskytuje pohodlné přehrávání zvuku ve formátech s vysokým rozlišením (WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) z různých zdrojů. Bezdrátové připojení k oblíbeným hudebním službám, jako je Spotify®, Pandora®, Tidal a další, je snadno dostupné rovněž prostřednictvím technologie Bluetooth nebo platformy HEOS Built-in. Díky platformě HEOS mohou AV přijímače bezdrátově streamovat hudbu do produktů kompatibilních s ekosystémem HEOS, jako jsou bezdrátové reproduktory Denon Home 150/250/350, a to kdekoli v rámci vaší domácnosti. Je možné přehrávat stejnou skladbu v celém domě nebo si vybrat různé skladby pro každou místnost, vše je řízeno přímo z aplikace HEOS.

   Audiofilská kvalita a výkon

   AVR-S760H poskytuje špičkovou kvalitu přehrávání zvuku, včetně streamování hudby ve vysokém rozlišení s podporou souborů FLAC, ALAC a WAV, stejně jako DSD 2,8 / 5,6 MHz. Pro milovníky vinylových desek jsou nejnovější AV přijímače vybaveny phono vstupem. Se dvěma výstupy pro subwoofer mohou posluchači snadno připojit 2 subwoofery pro optimalizovaný rozptyl nízkých frekvencí při poslechu filmů nebo hudby.

   KOMPATIBILITA S AMAZON ALEXA

   Ovládejte AVR-S760H bez použití rukou pomocí Amazon Alexa a vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro jiný přehrávač a další - „Just Ask“. Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill a aktivujte hlasové příkazy Amazon Alexa pro váš přijímač AVR-S760H, zařízení HEOS a další vybrané produkty Denon. Vyžaduje aplikaci Alexa a Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení.

   KOMPATIBILITA S GOOGLE ASSISTANT

   Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, spuštění a pozastavení přehrávání, přeskakování skladeb a další.

   AIRPLAY 2 + HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ APPLE SIRI

   Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu od Apple do AV přijímače, nebo se spojit s jinými reproduktory kompatibilními s AirPlay a vyplnit váš domov hudbou. Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako je Apple Music a Spotify, nebo sledujte filmy z YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a poslouchejte dokonale synchronizovaný zvuk se zdroji AirPlay 2 ve svých reproduktorech. AirPlay 2 také podporuje multiroom zvuk - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným ukládáním zvuku pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 vám poskytuje kontrolu a umožňuje seskupovat kompatibilní zvuková zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. AirPlay 2 používejte prostřednictvím aplikace nebo pomocí hlasových příkazů přes Siri.

   DENON
   AVRS760HBKE2
   2022-12-23

   Specifická označení produktů

   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: