Síťový přijímač 7.2 8K Denon AVR-S970H
   Síťový přijímač 7.2 8K Denon AVR-S970H
   Síťový přijímač 7.2 8K Denon AVR-S970H
   Síťový přijímač 7.2 8K Denon AVR-S970H

   Síťový přijímač 7.2 8K Denon AVR-S970H

   23 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Skladem

   Užijte si úžasný 8K obraz a 3D prostorový zvuk s Denon AVR-S970H, který nabízí výkon 185 W (6 ohmů, 1 kHz, 10% na jeden kanál).. Vyplňte středně velké místnosti sofistikovaným zvukem v konfiguraci 7.2 nebo 5.2.2 s Dolby Atmos a DTS:X. S technologií HEOS® Built-in můžete bezdrátově streamovat hudbu online a sdílet ji s reproduktory s podporou HEOS v jiných místnostech.

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Dolby Atmos

   S Dolby Atmos pocítíte každý rozměr zvuku. Upgradujte své domácí kino pomocí konfigurace reproduktorů 5.2.2 a získejte plně pohlcující 3D zvukový zážitek z obsahu Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround zapojí všechny reproduktory a vytvoří 3D zvukový zážitek i ze staršího obsahu. Technologie Dolby Atmos Height Virtualization vám přinese zážitek z horní vrstvy zvuku i bez nainstalovaných stropních reproduktorů.

   DTS:X

   Zvukový obsah DTS:X umístí zvuk tam, kde se přirozeně vyskytuje v prostoru, a vytváří realistický, vícerozměrný zvuk. Upmixer DTS Neural:X poskytuje lepší ponoření a vyšší realističnost pro starší obsah. DTS Virtual:X poskytuje pohlcující zvuk bez kanálů horní vrstvy a vytváří virtuální efekty v konfiguraci reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

   Připojení HDMI s ARC/eARC

   Podpora nejnovější technologie na všech vstupech a výstupech HDMI. ARC (Audio Return Channel) nebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usnadňují přehrávání zvuku z televizoru přes AV přijímač pomocí jediného HDMI kabelu. eARC poskytuje HD a 3D přenos zvuku, jako je Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio a Dolby Atmos, zatímco ARC je omezeno na běžné zvukové formáty 5.1 nebo PCM.

   8K / HDCP 2.3

   Užijte si nedotčenou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru s rozlišením 8K. Podporuje rozlišení 8K i upscaling obsahu 4K na 8K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, který vám poskytuje klid při přehrávání obsahu chráněného proti kopírování.

   Dokonalé barvy s HDR 10+

   Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), stejně jako Dynamic HDR a HDR10+ pass-through. HLG nabízí technologii HDR v přehrávaném obsahu. Dynamic HDR i HDR10+ využívají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel při změně na obrazovce.

   Dolby Vision

   Kompatibilita s Dolby Vision vám umožňuje vychutnat si obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru. Dolby Vision je úžasná HDR zobrazovací technologie, která na vaši obrazovku přináší úžasné barvy, kontrast a jas.

   Hry nové generace

   Podpora variabilní obnovovací frekvence (VRR), rychlého přenosu framů (QFT) a automatického režimu nízké latence (ALLM) zajišťují plynulé hraní bez zpoždění při spárování s kompatibilními herními konzolami.

   Technologie HEOS Built-in

   Díky technologii HEOS® Built-in může váš AV přijímač bezdrátově streamovat hudbu do kompatibilních komponent HEOS z různých hudebních streamovacích služeb. Uživatelé si také mohou vychutnat svou oblíbenou hudbu bezdrátově v jakékoli místnosti v domácnosti. Přehrajte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost zvlášť prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a ovládejte je pomocí aplikace HEOS.

   Airplay 2 a hlasové ovládání Apple Siri

   Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu z Apple Music do AV přijímače nebo vytvářet skupiny s jinými reproduktory kompatibilními s AirPlay a vyplnit tak váš domov hudbou.

   Kompatibilita s Amazon Alexa

   Ovládejte svůj AV přijímač bez použití rukou pomocí Amazon Alexa a svého hlasu. Upravte hlasitost, přejděte na další skladbu, přepněte vstupy pro různé přehrávače médií a další – „Just Ask“. Stáhněte si bezplatnou aplikaci HEOS Home Entertainment Skill a povolte hlasové příkazy Amazon Alexa. Vyžaduje aplikaci Alexa a zařízení Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení. Dostupnost funkcí se liší podle regionu.

   Zvuk ve vysokém rozlišení přes USB vstup

   Objevte neuvěřitelnou věrnost zvukových stop ve vysokém rozlišení a vychutnejte si hudbu tak, jak ji zamýšlel umělec. Přední port USB podporuje přehrávání zvuku až do 24 bit / 192 kHz z úložných zařízení USB. Podporované audio formáty jsou MP3, WMA, WAV, MPEG-4 / AAC, FLAC a ALAC.

   Bluetooth audio vysílač

   Spárujte svá oblíbená Bluetooth sluchátka s AV přijímačem a vychutnejte si svou oblíbenou hudbu, filmy nebo televizní pořady i v noci. Můžete také přehrávat zvuk z reproduktorů a Bluetooth sluchátek současně. Toto nastavení doporučujeme pro osoby se sluchovým postižením. Můžete připojit jeden pár sluchátek.

   Multi-source, multi-room

   Tento AV přijímač podporuje zvuk ze dvou zdrojů ve dvou zónách. Připojením dvojice reproduktorů v druhé místnosti k AV receiveru si můžete vychutnat 5.1kanálový prostorový zvuk v hlavní místnosti a samostatný zdroj hudby nebo streamování ve druhé místnosti, jako je váš obývací pokoj nebo terasa. Můžete také přehrávat stejný zvuk v obou místnostech, takže každý v domě může v neděli večer fandit svému oblíbenému týmu nebo poslouchat stejnou píseň v obou místnostech.

   Asistent nastavení Denon

   Oceňovaný Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak začít používat zařízení. Stačí připojit AV přijímač k televizoru a podle pokynů na obrazovce připojit reproduktory, provést kalibraci akustiky a připojit zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí AV přijímač automaticky přejmenuje vstupy HDMI, jakmile připojíte zdrojová zařízení – nebo je můžete přejmenovat ručně.

   Balíčky Audyssey s technologií kalibrace zvuku dle místnosti

   AV přijímače Denon využívají softwarovou sadu Audyssey EQ pro jednoduché a přesné nastavení a kalibraci. Pomocí dodávaného měřicího mikrofonu Audyssey změří výstup všech reproduktorů vašeho domácího kina a vyladí AV přijímač, aby zajistil nejplynulejší a nejoptimálnější poslech ve vaší místnosti. Tento AV receiver je vybaven technologií Audyssey MultEQ XT. Podporovány jsou také funkce Dyanmic EQ a Dynamic Volume.

   Aplikace Audyssey MultEQ Editor

   Pomocí aplikace Audyssey MultEQ Editor můžete procházet a upravovat nastavení pro jemné doladění – což vám umožní doladit zvuk podle konkrétních specifik vaší místnosti a přizpůsobit zvuk vašim potřebám a preferencím. Díky této komplexní aplikaci můžete využít sílu Audyssey MultEQ k úplné kontrole zvuku vašeho domácího kina. Aplikaci lze zakoupit v obchodech iOS a Google Play.

   Aplikace Denon AVR Remote

   Tato ovládací aplikace pro iOS nebo Android umožňuje zapnout a vypnout přijímač, vybrat vstupní zdroj, upravit hlasitost a procházet hudbu z telefonu nebo USB disku.

   Kompatibilita s Google Assistant

   Zapněte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb, ztlumení a další.

   DENON
   AVRS970HBKE2
   2023-02-24

   Specifická označení produktů

   ean13
   0747192138530
   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: