Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Regálový reproduktor Monitor XT20

   POLK AUDIO

   2 995,00 Kč

   Cena za položku

   S DPH
   Množství

   Skladem

   Minimální množství produktu pro objednávku je 2.

   Monitor XT20 je reproduktor, který maximalizuje požitek z poslechu hudby, sledování filmů a televize nebo hraní her. Nabízí dynamický zvuk ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. S certifikací Hi-Res Audio, kompatibilitou s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT20 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   14 dní na vrácení zboží

   Ideální pro vaši hudbu a zábavu

   Monitor XT20 maximalizuje požitek z hudby, filmů, televize i hraní her, a to díky dynamickému zvuku ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. Díky certifikaci Hi-Res Audio, kompatibilitě s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT20 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.


   Výkonný zvuk ve vysokém rozlišení

   Vysokotónové reproduktory s kopulkou z terylenu umožňují reproduktorům Monitor XT20 reprodukovat zvuk mimo rozsah lidského sluchu - až do 40 kHz - pro vzdušnou, čistou a prvotřídní energii a prostor, který můžete nejen slyšet, ale i cítit. MXT20 je perfektní reprosoustava pro sledování filmů ve vysokém rozlišení, hraní her nebo poslech hudby ze streamovacích služeb s vysokým rozlišením, jako jsou Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz nebo Spotify HiFi.


   Překvapivě přirozené basy

   Polk byl vždy znám svými reproduktory, které produkují nenucené basy, které vás vzhledem k velikosti reproduktoru dokáží zaskočit. Monitor XT20 není výjimkou. 6,5palcové vysoce výkonné, dynamicky vyvážené basové reproduktory poskytují čistý, otevřený střední rozsah a silné, citlivé basy s nízkým zkreslením, takže vokály i nástroje jsou jasně slyšet a filmové i hudební zvukové stopy jsou plné hloubky.


   Kompatibilita s Dolby Atmos a DTS:X

   Monitor XT nevyžaduje speciální vybavení, aby poskytoval vynikající zvuk díky kompatibilitě s nejnovějšími AV přijímači podporujícími zvuk Dolby Atmos a DTS:X a zesilovačemi s impedancí 4 a 8 ohmů. Zkombinujte efektový modul MXT90 s MXT20 a zažijte nové dimenze 3D zvuku.


   Zkonstruovány pro čistý zvuk

   Všechny modely Monitor XT jsou navrženy tak, aby dodávaly čistý zvuk: poniklované terminály zaručují přímé, bezztrátové připojení; vyztužené skříně MDF izolují zvuk basového reproduktoru a výškového reproduktoru bez přidání nežádoucích rezonancí; a jejich odnímatelné, přesně umístěné mřížky minimalizují zkreslení.


   Technické specifikace

   • Měniče: 1x 1" výškový reproduktor s terylenovou kopulkou , 1x 6,5" (16,51 cm) woofer z bi-laminátového papíru
   • Impedance: Kompatibilní s výstupy 4 a 8 ohmů
   • Celkový frekvenční rozsah: 38 Hz - 40 000 Hz
   • Maximální citlivost (1 W na 1 m): 87 dB
   • Dělící frekvence: 3200 Hz
   • Doporučený výkon zesilovače na kanál: 30 - 200 W
   • Reproduktorové vstupy: 1x pár, poniklované

   POLK AUDIO
   MXT20BK


   18.03.2022

   190 mm
   330 mm
   279 mm

   5 kg

   Specifická označení produktů


   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: