Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Set

Set domácího kina: RAPTOR 7/1/X/VOCAL + SUB-10

45 150,00 Kč
38 990,00 KčUšetříte 6 160,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Vyberte barvu v setu

Podlahový reproduktor RAPTOR 7

Barva
  • Černá

Kompaktní reprosoustava RAPTOR 1

Barva
  • Černá

Reproduktor ATMOS RAPTOR X

Barva
  • Černá

Centrální reprosoustava RAPTOR VOCAL

Barva
  • Černá

Aktivní subwoofer SUB-10

Barva
  • Černá

Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10

Barva

Obsah sestavy

Reprosoustava Wilson Raptor 7 je největším prvkem rodiny Raptor. Použít lze jako přední reprosoustava systému domácího kina nebo samostatně pro systém stereo. Je dostatečně univerzální, abychom ji mohli snadno přizpůsobit vlastním potřebám. Model Raptor 7 je dodáván ve dvou neutrálních barvách (bílá, černá), které zdůrazňují jeho eleganci.

V reprosoustavě Raptor 7 se o výsledný zvuk stará 1″ vysokotónový měnič s měkkou kopulkou obklopenou krátkou tubou zlepšující jeho účinnost a dva 6,5″ nízko-/středotónové měniče, které jsou vybaveny celulózovou membránou. Měniče využívají hliníkové cívky, které je při vysokých úrovních hlasitosti účinně chrání před přehřátím. Spodní pásmo u modelu Raptor 7 začíná na hranici 40 Hz. Reprosoustavy snadno reprodukují i nejvyšší frekvence okolo 20 000 Hz. Doporučený výkon zesilovače se pohybuje v rozsahu 50–180 W (impedance 4 – 8 ohmů), takže můžete připojit prakticky jakýkoli moderní AV přijímač. Štíhlé skříně jsou vybaveny bass-reflexem, jež ústí na přední straně.

reproduktor Wilson Raptor 7 reproduktor Wilson Raptor 7

Kromě skvělého zvuku zaujme model Raptor 7 rovněž svým designem. Decentní návrh představuje kompromis mezi klasickou a moderní podlahovou reprosoustavou. Povrch skříně je zdoben dřevěným motivem a na přední straně lakováním s vysokým leskem. Díky štíhlému profilu se reprosoustavy snadno přizpůsobí každému interiéru – modernímu a klasickému. Na přední straně reprosoustav je umístěna speciální plastová krycí mřížka. Kromě estetických funkcí plní i důležitou funkci, jelikož snižuje nežádoucí šum a eliminuje zbarvení zvuku. Tento model, i když je poměrně velký, se vejde do každé místnosti a dodá mu jedinečný styl.

Raptor 7 dokonale plní roli předních reprosoustav. V případě použití v systému domácího kina vytvoří jejich výkon a kvalita zvuku jakýsi referenční bod pro ostatní reprosoustavy a společně tak dodají opravdu silný zvukový zážitek – vzhledem k ceně je těžké najít lepší návrh. Reprosoustavy ze série RAPTOR nás zavedou do jiné dimenze domácího kina i do největších koncertních sálů. Nezapomenutelné zážitky, emoce a skvělý zvuk již nejsou dostupné pouze audiofilům. 


Parametry a specifikace

 

Frekvenční rozsah (±3 dB)  40 – 20000 Hz
Citlivost (2,83 V / 1 m)  90 dB 
Impedance  4-8 ohmů
Maximální akustický tlak (SPL) 110 dB
Doporučený výkon zesilovače  50-180 W
Dělící frekvence: 2 500 Hz
Vysokotónový měnič  1" (25 mm), měkká kopulka 
Středo-/nízkotónové měniče 2x 6½” (165 mm)
Reproduktorové terminály  dvojité
Rozměry skříně  1010 x 195 x 300 mm (V x Š x H) 
Hmotnost  15 kg (kus)

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

Stojanová reprosoustava Wilson Raptor 1 je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a vybavena vysoce kvalitními komponenty. Jako prvek systému Raptor je jeho nedílnou součástí, ale může být použita i samostatně pro konfiguraci stereo.

Srdcem reprosoustavy jsou 1″ vysokotónový měnič s měkkou kopulkou a 5″ středo-/nízkotónový měnič. Kolem tweeteru se nachází malá tuba zlepšující jeho účinnost. Měniče využívají hliníkové cívky, které je při vysokých úrovních hlasitosti účinně chrání před přehřátím. Reprosoustavy ve spodním pásmu začínajícím na hranici 55 Hz a snadno reprodukují i nejvyšší frekvence okolo 20 000 Hz. Tento model je vybaven ozvučnící bass-reflex, přičemž otvor je umístěn na zadní straně skříně. Doporučený výkon zesilovače se pohybuje v rozsahu 25–150 W. Snadno tak reprosoustavu připojíte prakticky k jakémukoli modernímu AV přijímači.

reproduktor Wilson Raptor 1 reproduktor Wilson Raptor 1

Wilson Raptor 1 je k dispozici v klasické bílé nebo černé barvě. Tyto barvy zdůrazňují elegantní vzhled a umožňují snadné začlenění do interiéru jakékoli domácnosti. Nadčasová černá a bílá uspokojí estetické potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Přední část reprosoustav byla zakryta speciální plastovou krycí mřížkou. Kromě estetických funkcí plní i důležitou funkci, jelikož snižuje nežádoucí šum a eliminuje zbarvení zvuku.

Díky reprosoustavám série Raptor se můžeme kdykoli přenést do kinosálu a dostat se tak do centra dění každého filmu. Model Raptor 1 skvěle zvýrazňuje a vykresluje i ty nejjemnější zvukové efekty. Jejich výkon vytváří napětí, které očekává prakticky každý, kdo se chce spolu s hlavními hrdiny účastnit akčních scén filmu.


Parametry a specifikace

 

Frekvenční rozsah (±3 dB)  55 - 20 000 Hz
Citlivost (2,83 V / 1 m)  86 dB
Impedance  4-8 ohmů
Maximální akustický tlak (SPL)  106 dB
Doporučený výkon zesilovače  25-125 W
Dělící frekvence 2 800 Hz
Vysokotónový měnič  1″ (25mm) měkká kopulka
Středo-/nízkotónový měnič 5"
Typ ozvučnice Bass Reflex
Reproduktorové terminály  single wire
Rozměry skříně  298 x 168 x 235 mm (V x Š x H) 
Hmotnost  4 kg (kus)

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

Reproduktor Wilson Raptor X doplňuje pokročilé systémy domácího kina a vytváří další dimenzi zvuku, díky které na vás při sledování filmů čekají zcela jedinečné zážitky a emoce. Efekty dynamických akčních filmů dostanou zcela nový rozměr a vy se tak ocitnete v centru akce.

Model Raptor X je velmi univerzální a lze jej využít při sledování filmových stop kódovaných ve standardech Atmos, Auro-3D nebo DTS-X, takže je ideálním partnerem pro značkové vícekanálové AV přijímače. Může být také použit jako nástěnný reproduktor ve stereo systémech, nebo jako kvalitní součást rozhlasového systému PA (Public Announcement), např. na veřejných místech.

Srdcem Raptor X je 1" výškový měnič s měkkou kopulkou a 4" středobasový měnič. Stejně jako v jiných reproduktorech Raptor byly použity i zde hliníkové cívky, které i při vysokých úrovních hlasitosti poskytují účinnou ochranu před přehřátím samotných měničů.

reproduktor Wilson Raptor X reproduktor Wilson Raptor X

Díky šikmému designu se reproduktor Raptor X ideálně hodí pro instalace, kde je požadován zvukový odraz. V moderních vícekanálových systémech může být umístěn na zeď nebo přímo na přední reproduktory systému domácího kina (z hlediska konstrukce a stylu je ideálně sladěn s podlahovým reproduktorem Raptor 7). Tento model lze použít jak s reproduktory stejné série Raptor, ale také s reproduktory jiných značek, ke kterým se bude hodit svým minimalistickým designem.

Wilson Raptor X  skvěle zapadá do rodiny Raptor. Výběru ve své třídě nejlepších materiálů a součástek byla věnována stejná pozornost jako u ostatních modelů série. K dispozici jsou pozlacené šroubovací terminály, které poskytují spolehlivé spojení s kabelem. Ty byly umístěny tak, aby bez ohledu na polohu reproduktoru nepředstavovaly překážku a zároveň nebyly za normálních podmínek použití viditelné. Černé krycí mřížky jsou vyrobeny z akusticky neutrální tkaniny.

S ostatními reproduktory řady Raptor je dokonale sladěna také povrchová úprava. K dispozici jsou klasické barvy - bílá a černá - které zdůrazňují elegantní vzhled a nenarušují estetiku poslechové místnosti.


Parametry a specifikace

Frekvenční rozsah (±3 dB)  80 – 20 000 Hz 
Citlivost (2,83 V / 1 m)  83 dB 
Impedance  4-8 ohmů
Doporučený výkon zesilovače  25-100 W 
Vysokotónový měnič  1" (25 mm), měkká kopulka 
Středo-/nízkotónový měnič  1x 4" (101 mm)
Reproduktorové terminály  dvojité, šroubovací, pozlacené
Rozměry skříně  278 x 195 x 150 mm (V x Š x H) 
Hmotnost  2,6 kg (kus)

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

Centrální reprosoustava Wilson Raptor Vocal je nenahraditelným prvkem domácího kina. Kombinace tohoto modelu s ostatními členy rodiny Raptor zaručuje špičkový zvuk i čisté dialogy. Díky tomu na vás čeká orpavdový realistický zážitek.

Model Wilson Raptor Vocal se skládá z 1″ vysokotónového měniče s měkkou kopulkou a dvou 4″ středo-/nízkotónových měničů. V jejich konstrukci nalezneme účinné neodymové magnety a také gumové zavěšení membrány. Tento model je vybaven ozvučnící bass-reflex, přičemž otvor je umístěn na přední straně skříně. Raptor Vocal může pracovat s prakticky jakýmkoli vysoce kvalitním AV přijímačem. Doporučený výkon zesilovače se pohybuje mezi 25 a 125 W. Při úrovni 108 dB (SPL) získáváme při sledování filmů záruku opravdových filmových emocí a dechberoucích momentů. 

 

reproduktor Wilson Raptor Vocal reproduktor Wilson Raptor Vocal

Tento model je zkonstruován na velmi vysoké úrovni. Elegantní bílá a černá představují neutrální barvy, které se dokonale přizpůsobí každému stylu místnosti. Kompaktní rozměry ocení i lidé, kteří v poslechové místnosti nemají dostatek místa. Reprosoustava Raptor Vocal svým designem perfektně zapadá do rodiny Raptor a je plně její integrální součástí.

Správné umístění reprosoustavy Raptor Vocal v systému pomáhá věrně reprodukovat dialogy a účastnit se toho, co se děje v popředí sledovaného filmu. Připravte se na jedinečný zážitek!


Parametry a specifikace

 

Frekvenční rozsah (±3 dB)  50 - 20 000 Hz
Citlivost (2,83 V / 1 m)  88 dB
Impedance  4-8 ohmů
Maximální akustický tlak (SPL)  108 dB
Doporučený výkon zesilovače  25-125 W
Dělící frekvence 2 600 Hz
Vysokotónový měnič  1" (25 mm) měkká kopulka
Středo-/nízkotónové měniče 2x 4"
Typ ozvučnice Bass Reflex
Reproduktorové terminály  single wire
Rozměry skříně  140 x 430 x 165 mm (V x Š x H) 
Hmotnost  4,5 kg

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

Subwoofer SUB-10 od značky Wilson je dokonalým řešením pro lidi, kteří se zaměřují na silné a výrazné basy. Nabízí 10” nízkotónový měnič a výkon 150 W (RMS). Jedná se o produkt, který byl vyroben s důrazem na nejmenší detaily.


Silné basy nejen pro domácí kino

Wilson SUB-10 je aktivní subwoofer se systémem Bassreflex, který podporuje elektroniku a účinně zvyšuje výkon nízkých frekvencí. V konstrukci SUB-10 je použit moderní 10” nízkotónový měnič s membránou s dlouhým zdvihem. Nízké frekvence účinně zvyšují množství dojmů a propojením s vizuálními efekty prohlubují zážitky, a to zejména během sledování filmu.

Tento aktivní subwoofer je kromě 10palcového měniče vybaven i zesilovačem třídy A/B. Maximální výkon Wilson SUB-10 je 150 W (RMS). Tato hodnota označuje výkon, který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nijak nepoškodí. Fázový přepínač 0-180° pomáhá přizpůsobit provozní parametry subwooferového měniče provozním parametrům ostatních měničů v audio systému. To vytváří dojem zvukové integrity celého systému a výrazně zvyšuje pohodlí při poslechu. Frekvenční rozsah začíná na 25 Hz, tj. mírně nad prahem slyšitelnosti lidského ucha, horní mez je 150 Hz. Zvolená šířka pásma takového subwooferu má přímý dopad na intenzitu, zbarvení a srozumitelnost zvukového systému.

Díky relativně malým rozměrům (320 x 320 x 330 mm) a 11,6 kg hmotnosti se subwoofer může stát estetickým, decentním prvkem designu interiéru. Wilson SUB-10 je k dispozici v klasické bílé nebo černé barvě a velmi dobře ladí s barvami ostatních zařízení, které máme v místnosti.

S Wilson SUB-10 si užijete opravdové emoce při sledování vašich oblíbených filmů. Pociťte sílu opravdového basu!

Technické specifikace:

Typ: Aktivní subwoofer se systémem bassreflex
Měnič: 10″ (250 mm) nízkotónový s dlouhým zdvihem membrány
Frekvenční rozsah (±3 dB): 25 – 150 Hz
Vstupy: RCA (stereo)
Napájení: 230 V / 50 Hz (střídavý proud)
Fázový přepínač: 0-180°
Hlasitost: Nastavitelná
Mezní frekvence: Nastavitelná
Výkon: 150 W (RMS)
Rozměry skříně: 320 x 320 x 330 mm (V x Š x H)
Hmotnost: 11,6 kg

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: