• Set

Set domácího kina 5.1: AVR-X1700H + EL-10/EL-4/VOCAL EL/SUB-12

91 550,00 Kč
79 990,00 KčUšetříte 11 560,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Lowest price in the last 30 days

Vyberte barvu v setu

Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10

Barva
 • Černá

Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4

Barva
 • Černá

Centrální reproduktor VOCAL EL

Barva
 • Černá

Aktivní subwoofer SUB-12

Barva
 • Černá

Upozornění: Objednané zboží není momentálně skladem. O možném termínu dodání vás budeme informovat.

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H

x 2


Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10

Barva
x 2


Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4

Barva


Aktivní subwoofer SUB-12 Aktivní subwoofer SUB-12 Aktivní subwoofer SUB-12 Aktivní subwoofer SUB-12 Aktivní subwoofer SUB-12

Barva

Obsah sestavy

7.2 kanálový AV přijímač 8K Denon AVR-X1700H s výkonem 145 W na kanál podporuje nejnovější 3D zvukové formáty, včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X™. Je vybaven nejnovějšími specifikacemi HDMI, propustností 8K/60Hz nebo 4K/120Hz a pdoporou VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+a eARC. Díky HEOS® Built-in můžete bezdrátově streamovat hudbu ze služeb Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer a dalších. Nechybí ani hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.


AV přijímač 7.2 8K AVR-X1700H

7.2kanálový 8K AV přijímač s 3D zvukem, hlasovým ovládáním a HEOS® Built-in

Brilantní barvy - univerzální kompatibilita HDR10+ a dynamické HDR

AVR-X1700H podporuje video formát High Dynamic Range, HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision posouvá zážitek ze sledování na zcela novou úroveň díky úžasnému jasu, kontrastu a jedinečným barvám. HLG nabízí technologii HDR v běžném (pozemním) vysílání pro jasnější a čistší obraz. AVR-X1700H také podporuje HDR10+, který odesílá dynamická metadata do TV pro realističtější obraz, stejně jako Dynamic HDR. (Některé technologie nejsou k dispozici u všech televizorů.)

Plná podpora 3D zvuku

Plná podpora 3D zvuku s formáty Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X™. Vytvořte prostorový systém 5.1.2 Dolby Atmos pomocí reproduktorů horní vrstvy Dolby Atmos nebo vyhrazených stropních reproduktorů pro dokonalý zážitek z domácího kina. DTS: X dává vašim filmům, hrám a hudbě realističnost, která se tradičnímu prostorovému zvuku 5.1 nevyrovná. Dolby Atmos Height Virtualization Technology a DTS Virtual:X poskytují pohlcující zvuk bez nutnosti instalace reproduktorů horní vrstvy a vytvářejí virtuální efekty v konfiguracích reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

Pokročilá 8K HDMI video sekce pro podporu různých formátů HDR

Pro dosažení nejlepší dostupné kvality obrazu je AVR-X1700H vybaven pokročilou sekcí HDMI (6 vstupů/1 výstup) se třemi 8K vstupy podporujícími přenos videa 8K/60Hz a 4K/120Hz se 40 Gb/s. Všechny vstupy HDMI disponují podvzorkováním 4:4:4 Pure Color, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D a BT.2020 pro výjimečnou kvalitu obrazu. Užijte si 8K upscaling a zpracování HDCP 2.3 pro přehrávání obsahu chráněného proti kopírování bez zábran.

SEZNAMTE SE S TECHNOLOGIÍ HEOS

Užijte si svou oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti vašeho domova bezdrátově díky vestavěné technologii HEOS®. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou propojenou místnost. Nechybí ani spolupráce s asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, které poskytují špičkové hlasové ovládání pro veškerou vaši domácí zábavu. Připojte své reproduktory Denon Home a dopřejte si jedinečný zvukový zážitek v celé domácnosti. HEOS podporuje rovněž Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL a další.

KOMPATIBILITA S AMAZON ALEXA

Ovládejte AVR-X1700H bez použití rukou pomocí Amazon Alexa a vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro jiný přehrávač a další - „Just Ask“. Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill a aktivujte hlasové příkazy Amazon Alexa pro váš přijímač AVR-X1700H, zařízení HEOS a další vybrané produkty Denon. Vyžaduje aplikaci Alexa a Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení.

KOMPATIBILITA S GOOGLE ASSISTANT

Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, spuštění a pozastavení přehrávání, přeskakování skladeb a další.

AIRPLAY 2 + HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ APPLE SIRI

Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu od Apple do AV přijímače, nebo se spojit s jinými reproduktory kompatibilními s AirPlay a vyplnit váš domov hudbou. Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako je Apple Music a Spotify, nebo sledujte filmy z YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a poslouchejte dokonale synchronizovaný zvuk se zdroji AirPlay 2 ve svých reproduktorech. AirPlay 2 také podporuje multiroom zvuk - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným ukládáním zvuku pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 vám poskytuje kontrolu a umožňuje seskupovat kompatibilní zvuková zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. AirPlay 2 používejte prostřednictvím aplikace nebo pomocí hlasových příkazů přes Siri.

DALŠÍ FUNKCE A VÝHODY

Nejnovější 8K přijímač nabízí mnoho dalších výhod, včetně funkce „Dual Speaker Presets“, která uživatelům umožňuje zapamatovat si a okamžitě přepínat mezi dvěma různými nastaveními reproduktorů a nastavením Audyssey. Dialog Enhancer vám umožňuje během okamžiku upravit úroveň dialogů tak, abyste nikdy nezmeškali jediné slovo. AVR-X1700H je vybaven rovněž Bluetooth audio vysílačem, který vám nabízí možnost vychutnat si váš oblíbený obsah prostřednictvím Bluetooth sluchátek nebo Bluetooth sluchátek a připojených reproduktorů současně.

SNADNÉ NASTAVENÍ

Průvodce nastavením AVR-X1700H poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak zařízení nastavit. Když připojíte svůj televizor k AVR-X1700H přes HDMI, na televizní obrazovce se objeví exkluzivní asistent nastavení Denon, který vás provede nastavením krok za krokem. Řada barevně označených reproduktorových konektorů je položena vodorovně, což usnadňuje uspořádání a připojení reproduktorových kabelů.

KOREKCE AKUSTIKY MÍSTNOSTI AUDYSSEY

AVR-X1700H je vybaven systémem měření akustiky Audyssey MultEQ XT. Díky přiloženému mikrofonu přesně analyzuje výstupní signál každého reproduktoru a optimalizuje každý kanál. Doplňková aplikace Audyssey MultEQ Editor (dostupná v prodeji) navíc umožňuje pokročilým uživatelům jít „pod pokličku“ a dále upravovat a přizpůsobovat zvukové prostředí.

VESTAVĚNÉ PŘIPOJENÍ BLUETOOTH A WI-FI

Srdce vaší bezdrátové sítě. Pro streamování přes Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 je Denon AVR-X1700H vybaven pokročilým vysílacím systémem se dvěma anténami pro spolehlivé streamování i v přeplněném městském prostředí. Užijte si bezdrátový poslech svého oblíbeného zvukového obsahu ze svých chytrých zařízení.

Díky technologii HEOS můžete přehrávat stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou připojenou místnost - volba je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant pro bezproblémové hlasové ovládání.

HEOS podporuje Spotify FREE a PREMIUM, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal a další.

MÁTE KONTROLU

Lepší ovládání na dosah ruky. Bezplatná aplikace Denon AVR Remote pro systémy iOS a Android ještě více usnadňuje používání přijímače AVR -X1700H - upravte hlasitost, zapněte nebo vypněte zařízení, ztlumte hudbu, vyberte zdroj nebo přepněte na aplikaci HEOS pro bezdrátové streamování hudby. Stáhněte si již dnes do svého smartphonu aplikace Denon AVR Remote a HEOS. K dispozici pro iOS i Android.

K ovládání hudby použijte Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant.

ZVUK Z TELEVIZORA VE VŠECH ZÓNÁCH

Přehrávejte zvuk z televize ve všech zónách. Podporuje analogové i digitální audio připojení.

TLAČÍTKA QIUCK SELECTS PRO RYCHLOU ZMĚNU ZVUKOVÝCH NASTAVENÍ

Přední panel Denon AVR-X1700H je vybaven čtyřmi tlačítky rychlého výběru, která ukládají preferovaná nastavení zvuku pro každý zdroj. Přepínejte mezi zvukem TV, Blu-ray, přehrávači médií a dalšími funkcemi a AVR-X1700H přizpůsobí nastavení EQ vašim preferencím pro daný zdroj. Pro rychlejší ovládání použijte tlačítka na předním panelu nebo vyberte tlačítko Quick Selects na dálkovém ovladači AV přijímače. Nyní je k dispozici stereo režim pro všechny zóny, stačí stisknout tlačítko Quick Select.

POKROČILÉ ZPRACOVÁNÍ ZVUKU

Zažijte úžasnou kvalitu zvuku z hudby i filmů.

ZPRACOVÁNÍ DSP

Neuvěřitelná síla pro vaše hudební a filmové potřeby. AVR-X1700H je vybaven pokročilým čipem DSP (Digital Sound Processor) pro jedinečné zpracování. Díky čtyřjádrovému DSP schopnému více než miliardu výpočtů za sekundu zvládá AVR-X1700H nejnovější potřeby v oblasti videa, zvuku a zpracování.

MULTI-SOURCE, MULTIROOM

S AVR-X1700H si můžete v jedné místnosti vychutnat 7.2kanálový prostorový zvuk a v jiné samostatný zdroj nebo streaming hudby. Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny může bez rušení poslouchat hudbu v jiné zóně. Využijte vnitřní zesilovače k ​​ovládání reproduktoru nebo využijte výhod výstupů zónového předzesilovače.

PŘEDNÍ USB PORT PRO ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Užijte si vynikající věrnost zvuku ze svých oblíbených zvukových stop ve vysokém rozlišení. AVR-X1700H s 32bitovým D/A převodníkem umožňuje dekódování zvuku ve vysokém rozlišení z mnoha bezztrátových typů souborů včetně ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 196kHz. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódování zvuku pro disky SACD). Přehrávání je možné z paměťových zařízení přes USB na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů. AVR-X1700H podporuje také další populární typy souborů, jako jsou MP3 a WMA.

PHONO VSTUP PRO GRAMOFON / OBSLUHU VINYLOVÝCH DESEK

Téměř 50 let vyvíjí Denon gramofony a phono předzesilovače. Díky integrovanému phono vstupu vám AVR-X1700H umožňuje připojit gramofon a přehrávat vinylové desky. Užijte si svou sbírku desek s výjimečnou kvalitou a zvukem.

DUÁLNÍ VÝSTUPY PRO SUBWOOFER

Ponořte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. AVR-X1700H je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer, které zaručují vyhlazení nízkých frekvencí a lepší rozptýlení. Neexistují žádné slyšitelné nerovnosti - pouze silné, místnost vyplňující basy.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI:

 • 7.2kanálový AV přijímač s 80 W na kanál: sedm výkonných zesilovačů pro klasický a dynamický zvukový zážitek Denon
 • Podpora Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X nebo DTS Virtual:X: vychutnejte si pohlcující trojrozměrný zvuk až do konfigurace 5.2.2
 • Rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz: díky podpoře nejnovějších standardů HDMI si můžete vychutnat obraz v kvalitě 8K ze zdrojových zařízení 8K. Tři 8K vstupy a jeden 8K výstup umožňují přenos v rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz. Na všech 6 vstupech HDMI je k dispozici převzorkování na 8K
 • Podpora nejnovějších formátů obrazu: podpora nejnovějších formátů HDR, včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision a Dynamic HDR zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu z hlediska jasu, čistoty a kontrastu
 • Řešení pro hráče: díky rozlišení 4K / 120Hz, variabilní obnovovací frekvenci (VRR), automatickému režimu nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT) si můžete užít hru s úžasným obrazem, ostrostí a minimální latencí
 • Několikanásobně oceněný Denon Setup Assistant a grafické uživatelské rozhraní: Snadné, intuitivní nastavení a instalace
 • Hlasové ovládání Amazon Alexa a Apple Siri: pomocí svého hlasu můžete ovládat AVR-X1700H a internetové hudební služby
 • Platforma HEOS Built-in pro bezdrátové streamování hudby multiroom: přehrajte zvuk v jedné místnosti nebo vyplňte hudbou celý svůj domov
 • Kompatibilní se Smart TV: ovládejte Denon AVR-X1700H pomocí dálkového ovladače televizoru přes HDMI CEC
 • Podpora Enhanced Audio Return Channel (eARC): Přehrávejte nejnovější 3D zvukové formáty, jako je Dolby Atmos a DTS: X, ze zvuku z TV přes HDMI
 • Herní režim: Auto Low Latency Mode (ALLM) pro bezproblémové hraní (vyžaduje kompatibilní 4K displej a herní konzoli)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer a další: streamujte hudbu bezdrátově a užívejte si nejoblíbenější hudební služby
 • Podpora formátů DSD s vysokým rozlišením (2,8 / 5,6 MHz), FLAC, ALAC a WAV: přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení pro nadšence Hi-Fi
 • Integrovaný phono vstup: přehrajte své milované vinyly
 • DSP procesor se čtyřmi 300MHz jádry: splňuje nejnovější požadavky na obraz, zvuk a zpracování
 • Režim All Zone TV Audio: přehrávání zvuku TV ve všech zónách
 • Kalibrační software Audyssey MultEQ XT: poskytuje dokonalé vyladění zvuku pro vaše jedinečné poslechové prostředí

Datový list

Záruka
24 měsíců
WiFi
Ano
Bluetooth
Ano
HDMI (vstupy)
7
Gramofonový vstup PHONO
Ano
Multiroom systém
Ano
Podporované rozlišení obrazu
4K
Podporované rozlišení obrazu
8K
Podporované rozlišení obrazu
Full HD 1080p

WILSON EXCLUSIVE LINE 10 jsou největší reprosoustavy z rodiny EXCLUSIVE LINE. Jedná se o třípásmové reproduktory s povrchovou úpravou ve vysokém lesku - černém nebo bílém laku.


Model Wilson EL-10 je nejvyšším modelem reproduktorvé série Exclusive Line. Jedná se o třípásmový sloupový reproduktor se skvělými akustickými vlastnostmi. K tomu dopomáhá i jeho masivní skříň, která tlumí chvění. Lakovaný povrch je navíc zhotoven ve vysokém lesku, takže se reproduktory lehce stanou ozdobou každého interiéru.

Charakteristiky a výkon reproduktorů EL-10 umožňují jejich použití i ve větších místnostech, které zcela vyplní svým bohatým zvukem. Vhodné jsou ale i tam, kde není dostatek místa - jejich bass-reflex port je veden zespodu, takže mohou být umístěny i velice blízko stěny. Základem všeho je speciálně pro tento model vyrobená reproduktorová výhybka, která organizuje práci všech měničů. Systém se skládá ze dvou 18cm basových měničů, jednoho 18cm středového měniče a 25mm výškového měniče s textilní kopulkou. Membrány basových a středových měničů jsou vyrobeny z lisované celulózy nejvyšší kvality a vyznačují se vysokou tuhostí. Středový měnič je navíc vybaven fázovým korektorem. K dispozici jsou i pozlacené terminály bi-wiring/bi-amping.

Důležitou roli hraje robustní konstrukce skříně z desek MDF zajišťující pevost a tlumení vibrací. Povrch je zhtoven ve vysokém lesku s černým nebo bílým lakem, díky čemuž získávají na atraktivitě. Se šesti vrstvami laku odolného vůči UV záření zůstane povrch v nezměněném stavu řadu let a v případě bílého laku bude zabráněno žloutnutí vlivem světla. Při návrhu Wilson EL-10 byla zvláštní pozornost věnována i krycím mřížkám, které dodávají reproduktorům na eleganci. Díky magnetickému upevnění není po jejich sejmutí vzhled narušen dírami na přední straně reproduktorů. K dispzici jsou i magnety na zadní straně skříně, kam můžete mřížky přichytit a bezpečně schovat.

Výhodou EL-10 je jejich univerzálnost, a to nejen ta hudební. Díky svým charakteristikám budou vhodným spoluhráčem prakticky pro všechny zesilovače. Výsledkem je přirozený, neagresivní, a přesto efektivní a vzrušující zvuk.


Parametry a specifikace

Frekvenční rozsah (±3 dB)  35 – 20 000 Hz 
Citlivost (2,83 V / 1 m)  90 dB 
Impedance  4 ohmy 
Maximální akustický tlak (SPL)  110 dB 
Doporučený výkon zesilovače  50-200 W 
Dělící frekvence 600 Hz, 2 400 Hz 
Vysokotónový měnič  1" (25 mm), textilní kopulka 
Středotónový měnič  1x 6-1/2" (165 mm), celulózová membrána, fázová korekce 
Nízkotónový měnič 2x 6-1/2" (165 mm), celulózová membrána 
Typ ozvučnice Bass-Reflex 
Reproduktorové terminály  dvojité, šroubovací, pozlacené, přizpůsobené pro banánové konektory 
Rozměry skříně  1080 x 195 x 295 mm (V x Š x H) 
Provedení černý nebo bílý lak, vysoký lesk 
Hmotnost  17,3 kg 

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

WILSON EXCLUSIVE LINE 4 jsou menším protějškem velmi dobře známých podlahových reprosoustav EL-8. Stejně jako jejich velký bratr, EL-4 jsou elegantní a moderní. Tenké skříně, luxusní černý klavírní lak a pečlivé zpracování jsou vlastnosti, na které jsme si u značky Wilson již zvykli.


Wilson EL-4 ze série Exclusive Line jsou menší menším bratrem modelu EL-8, který se těší značné popularitě. EL-4 jsou elegantní a moderní reproduktory, které charakterizuje štíhlá skříň, luxusní černý klavírní lak a celkové pečlivé zpracování. Díky svému designu a skvělým zvukovým vlastnostem se jedná o velice univerzální model, který je navíc díky ekonomické ceně velice dostupný.

Stojanové reproduktory EL-4 charakterizuje výborná celková hudebnost. Konstrukce těchto dvoupásmových reprosoustav využívá vysoce kvalitní součástky. Nejen kvalita zpracování, ale i vnější povrchová úprava je na nejvyšší úrovni. Základem modelu EL-4 je 1palcový výškový měnič s měkkou textilní kopulkou spolupracující s 5palcovým středobasovým měničem. Výsledkem je realisticky hluboký zvuk se silnými basy, které umocňuje bass-reflex umístěný na zadní straně skříně. Detailní středy jsou poté přesně doplněny nejvyššími frekvencemi. Právě detaily s velmi vysokým rozlišením v rozsahu středního a nízkého pásma umocňují zážitek z poslechu těchto reproduktorů. Důležitou roli hraje rovněž pevná skříň, která eliminuje vibrace, což má pozitivní dopad na výslednou kvalitu zvuku. Díky řešením použitých při výrobě reproduktorů Wilson je reprodukovaný zvuk celkově velmi realistický a autentický.

Wilson Exclusive Line EL-4 jsou ideálním řešením pro menší místnosti nebo jako doplněk pro systémy domácího kina. Snadno se stanou ozdobou elegantního obývacího pokoje nebo audiofilské poslechové místnosti. Díky kvalitnímu zpracování představují skvělý poměr cena/výkon. Při podobných akustických podmínek budou znít dokonce lépe než většina podobných modelů konkurence. Tento model přináší jedinečný zážitek z poslechu a splňuje požadavky i náročných uživatelů.


Parametry a specifikace

Frekvenční rozsah (±3 dB)  50 - 20 000 Hz
Citlivost (2,83 V / 1 m)  88 dB
Impedance  4-8 ohmů
Maximální akustický tlak (SPL)  105 dB
Doporučený výkon zesilovače  25-100 W
Dělící frekvence 2 400 Hz 
Vysokotónový měnič  1" (25 mm), měkká kopulka 
Středo-/nízkotónový měnič  1x 5" (130 mm) s fázovou korekcí
Typ ozvučnice Bass-Reflex 
Reproduktorové terminály  přizpůsobené pro banánkové konektory 
Rozměry skříně  288 x 173 x 245 mm (V x Š x H) 
Provedení černý nebo bílý lak, vysoký lesk 
Hmotnost  3,6 kg 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

VOCAL EL je prémiový centrální reproduktor - nepostradatelný prvek domácího kina. Kombinace tohoto reproduktoru s dalšími komponenty z rodiny Exclusive Line v systému domácího kina zaručuje dojem opravdového okolního zvuku s jasně znějícími dialogy, čímž se promítá do realističnosti sledovaného obrazu a vysoce kvalitního příjmu.

S vysokým leskem, černým nebo bílým lakem, budou v každém interiéru působit atraktivně a noblesně zároveň. Šest vrstev laku odolného vůči UV záření zajišťuje bezchybný efekt po mnoho let (u bílého laku umožňuje vyhnout se žloutnutí při působení světla). Lakem je pokryta celá škříň.

Černé i bílé reproduktory jsou vybaveny klasickými černými mřížkami s jemnou texturou materiálu. Volitelně lze k těmto reproduktorům dokoupit šedé mřížky se silnějším výpletem, připomínající čalounění luxusního nábytku.

 • Frekvenční rozsah (± 3 dB): 50-20 000 Hz
 • Citlivost (2,83V / 1m): 88dB
 • Impedance: 4-8 ohmů
 • Maximální akustický tlak (SPL): 108 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 25-125W
 • Dělicí frekvence: 2 600 Hz
 • Výškový reproduktor: 1" (25 mm) měkká kupolka
 • Woofery / středobasové reproduktory: 2x 4"
 • Typ konstrukce: Bass Reflex
 • Reproduktorové terminály: jednoduché
 • Rozměry výrobku: 430 x 140 x 165 mm
 • Hmotnost: 4,50 kg

SUB-12 je největší a nejvýkonnější subwoofer značky Wilson, který poskytuje silné basy i ve velkých místnostech. S výkonem 250 W a ideální konstrukcí skříně s bassreflexem je SUB-12 dokonalým doplňkem domácího kina a spoluvytváří kompletní a pohlcující zvukový zážitek. Vychutnejte si opravdu hluboké basy u vašich oblíbených filmů.


Subwoofer je vybaven měničem s průměrem 30cm (12”) zabudovaným do masivní a pevné skříně a zesilovačem třídy D, který dodává výkon 250 W. Díky tomu je SUB-12 připraven na jakoukoli výzvu a poskytne přesně takové množství basů, jaké chcete a potřebujete. Subwoofer je možné využít také ve stereo systémech, kde spolu s předními reproduktory vytvoří systém 2.1 ideální pro vybrané hudební žánry. Určen je pro uživatelé, kteří mají rádi hluboké a silné basy.

Technické specifikace

Typ: Aktivní subwoofer se systémem bass-reflex (není vyžadován zesilovač)
Měnič: 1x 12” (30 cm) membrána s dlouhým zdvihem
Výkon (RMS): 250 W.
Vstupy: stereo Cinch
Napájení: 230 V / 50 Hz
Přepínání fáze: 0 / 180 stupňů
Hlasitost: Nastavitelná
Frekvenční rozsah: 40 - 200 Hz
Mezní frekvence : Nastavitelná
Spotřeba energie v pohotovostním režimu:: <0,5 W
Funkce automatického pohotovostního režimu: Ano (zapnuto / vypnuto)
Pracovní režim: Auto / ON

Datový list

Záruka
24 měsíců
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: