• Set

Domácí kino: AVR-X1700H DAB + SIX

31 380,00 Kč
27 490,00 KčUšetříte 3 890,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Lowest price in the last 30 days

Vyberte barvu v setu

 1. Tento produkt není na skladě.

Podlahový reproduktor SIX

Barva
 • Černá
 • Light oak

Jeden z produktů již není k dispozici. Tento set nelze koupit

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700HDAB AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700HDAB AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700HDAB AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700HDAB

 1. Tento produkt není na skladě.
x 2


Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX Podlahový reproduktor SIX

Barva

Obsah sestavy

7.2 kanálový AV přijímač 8K Denon AVR-X1700H DAB s výkonem 145 W na kanál podporuje nejnovější 3D zvukové formáty, včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X ™. Je vybaven nejnovějšími specifikacemi HDMI, propustností 8K/60Hz nebo 4K/120Hz a pdoporou VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+a eARC. Díky HEOS® Built-in můžete bezdrátově streamovat hudbu ze služeb Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer a dalších. Nechybí ani hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.


AV přijímač 7.2 8K AVR-X1700H DAB

7.2kanálový 8K AV přijímač s 3D zvukem, hlasovým ovládáním a HEOS® Built-in

Brilantní barvy - univerzální kompatibilita HDR10+ a dynamické HDR

AVR-X1700H DAB podporuje video formát High Dynamic Range, HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision posouvá zážitek ze sledování na zcela novou úroveň díky úžasnému jasu, kontrastu a jedinečným barvám. HLG nabízí technologii HDR v běžném (pozemním) vysílání pro jasnější a čistší obraz. AVR-X1700H DAB také podporuje HDR10+, který odesílá dynamická metadata do TV pro realističtější obraz, stejně jako Dynamic HDR. (Některé technologie nejsou k dispozici u všech televizorů.)

Plná podpora 3D zvuku

Plná podpora 3D zvuku s formáty Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X™. Vytvořte prostorový systém 5.1.2 Dolby Atmos pomocí reproduktorů horní vrstvy Dolby Atmos nebo vyhrazených stropních reproduktorů pro dokonalý zážitek z domácího kina. DTS: X dává vašim filmům, hrám a hudbě realističnost, která se tradičnímu prostorovému zvuku 5.1 nevyrovná. Dolby Atmos Height Virtualization Technology a DTS Virtual:X poskytují pohlcující zvuk bez nutnosti instalace reproduktorů horní vrstvy a vytvářejí virtuální efekty v konfiguracích reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

Pokročilá 8K HDMI video sekce pro podporu různých formátů HDR

Pro dosažení nejlepší dostupné kvality obrazu je AVR-X1700H DAB vybaven pokročilou sekcí HDMI (6 vstupů/1 výstup) se třemi 8K vstupy podporujícími přenos videa 8K/60Hz a 4K/120Hz se 40 Gb/s. Všechny vstupy HDMI disponují podvzorkováním 4:4:4 Pure Color, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D a BT.2020 pro výjimečnou kvalitu obrazu. Užijte si 8K upscaling a zpracování HDCP 2.3 pro přehrávání obsahu chráněného proti kopírování bez zábran.

SEZNAMTE SE S TECHNOLOGIÍ HEOS

Užijte si svou oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti vašeho domova bezdrátově díky vestavěné technologii HEOS®. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou propojenou místnost. Nechybí ani spolupráce s asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, které poskytují špičkové hlasové ovládání pro veškerou vaši domácí zábavu. Připojte své reproduktory Denon Home a dopřejte si jedinečný zvukový zážitek v celé domácnosti. HEOS podporuje rovněž Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL a další.

KOMPATIBILITA S AMAZON ALEXA

Ovládejte AVR-X1700H DAB bez použití rukou pomocí Amazon Alexa a vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro jiný přehrávač a další - „Just Ask“. Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill a aktivujte hlasové příkazy Amazon Alexa pro váš přijímač AVR-X1700H DAB, zařízení HEOS a další vybrané produkty Denon. Vyžaduje aplikaci Alexa a Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení.

KOMPATIBILITA S GOOGLE ASSISTANT

Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, spuštění a pozastavení přehrávání, přeskakování skladeb a další.

AIRPLAY 2 + HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ APPLE SIRI

Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu od Apple do AV přijímače, nebo se spojit s jinými reproduktory kompatibilními s AirPlay a vyplnit váš domov hudbou. Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako je Apple Music a Spotify, nebo sledujte filmy z YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a poslouchejte dokonale synchronizovaný zvuk se zdroji AirPlay 2 ve svých reproduktorech. AirPlay 2 také podporuje multiroom zvuk - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným ukládáním zvuku pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 vám poskytuje kontrolu a umožňuje seskupovat kompatibilní zvuková zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. AirPlay 2 používejte prostřednictvím aplikace nebo pomocí hlasových příkazů přes Siri.

DALŠÍ FUNKCE A VÝHODY

Nejnovější 8K přijímač nabízí mnoho dalších výhod, včetně funkce „Dual Speaker Presets“, která uživatelům umožňuje zapamatovat si a okamžitě přepínat mezi dvěma různými nastaveními reproduktorů a nastavením Audyssey. Dialog Enhancer vám umožňuje během okamžiku upravit úroveň dialogů tak, abyste nikdy nezmeškali jediné slovo. AVR-X1700H DAB je vybaven rovněž Bluetooth audio vysílačem, který vám nabízí možnost vychutnat si váš oblíbený obsah prostřednictvím Bluetooth sluchátek nebo Bluetooth sluchátek a připojených reproduktorů současně.

SNADNÉ NASTAVENÍ

Průvodce nastavením AVR-X1700H DAB poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak zařízení nastavit. Když připojíte svůj televizor k AVR-X1700H DAB přes HDMI, na televizní obrazovce se objeví exkluzivní asistent nastavení Denon, který vás provede nastavením krok za krokem. Řada barevně označených reproduktorových konektorů je položena vodorovně, což usnadňuje uspořádání a připojení reproduktorových kabelů.

KOREKCE AKUSTIKY MÍSTNOSTI AUDYSSEY

AVR-X1700H DAB je vybaven systémem měření akustiky Audyssey MultEQ XT. Díky přiloženému mikrofonu přesně analyzuje výstupní signál každého reproduktoru a optimalizuje každý kanál. Doplňková aplikace Audyssey MultEQ Editor (dostupná v prodeji) navíc umožňuje pokročilým uživatelům jít „pod pokličku“ a dále upravovat a přizpůsobovat zvukové prostředí.

VESTAVĚNÉ PŘIPOJENÍ BLUETOOTH A WI-FI

Srdce vaší bezdrátové sítě. Pro streamování přes Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 je Denon AVR-X1700H DAB vybaven pokročilým vysílacím systémem se dvěma anténami pro spolehlivé streamování i v přeplněném městském prostředí. Užijte si bezdrátový poslech svého oblíbeného zvukového obsahu ze svých chytrých zařízení.

Díky technologii HEOS můžete přehrávat stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou připojenou místnost - volba je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant pro bezproblémové hlasové ovládání.

HEOS podporuje Spotify FREE a PREMIUM, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal a další.

MÁTE KONTROLU

Lepší ovládání na dosah ruky. Bezplatná aplikace Denon AVR Remote pro systémy iOS a Android ještě více usnadňuje používání přijímače AVR-X1700H DAB - upravte hlasitost, zapněte nebo vypněte zařízení, ztlumte hudbu, vyberte zdroj nebo přepněte na aplikaci HEOS pro bezdrátové streamování hudby. Stáhněte si již dnes do svého smartphonu aplikace Denon AVR Remote a HEOS. K dispozici pro iOS i Android.

K ovládání hudby použijte Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant.

ZVUK Z TELEVIZORA VE VŠECH ZÓNÁCH

Přehrávejte zvuk z televize ve všech zónách. Podporuje analogové i digitální audio připojení.

TLAČÍTKA QIUCK SELECTS PRO RYCHLOU ZMĚNU ZVUKOVÝCH NASTAVENÍ

Přední panel Denon AVR-X1700H DAB je vybaven čtyřmi tlačítky rychlého výběru, která ukládají preferovaná nastavení zvuku pro každý zdroj. Přepínejte mezi zvukem TV, Blu-ray, přehrávači médií a dalšími funkcemi a AVR-X1700H DAB přizpůsobí nastavení EQ vašim preferencím pro daný zdroj. Pro rychlejší ovládání použijte tlačítka na předním panelu nebo vyberte tlačítko Quick Selects na dálkovém ovladači AV přijímače. Nyní je k dispozici stereo režim pro všechny zóny, stačí stisknout tlačítko Quick Select.

POKROČILÉ ZPRACOVÁNÍ ZVUKU

Zažijte úžasnou kvalitu zvuku z hudby i filmů.

ZPRACOVÁNÍ DSP

Neuvěřitelná síla pro vaše hudební a filmové potřeby. AVR-X1700H DAB je vybaven pokročilým čipem DSP (Digital Sound Processor) pro jedinečné zpracování. Díky čtyřjádrovému DSP schopnému více než miliardu výpočtů za sekundu zvládá AVR-X1700H nejnovější potřeby v oblasti videa, zvuku a zpracování.

MULTI-SOURCE, MULTIROOM

S AVR-X1700H DAB si můžete v jedné místnosti vychutnat 7.2kanálový prostorový zvuk a v jiné samostatný zdroj nebo streaming hudby. Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny může bez rušení poslouchat hudbu v jiné zóně. Využijte vnitřní zesilovače k ​​ovládání reproduktoru nebo využijte výhod výstupů zónového předzesilovače.

PŘEDNÍ USB PORT PRO ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Užijte si vynikající věrnost zvuku ze svých oblíbených zvukových stop ve vysokém rozlišení. AVR-X1700H DAB s 32bitovým D/A převodníkem umožňuje dekódování zvuku ve vysokém rozlišení z mnoha bezztrátových typů souborů včetně ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 196kHz. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódování zvuku pro disky SACD). Přehrávání je možné z paměťových zařízení přes USB na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů. AVR-X1700H podporuje také další populární typy souborů, jako jsou MP3 a WMA.

PHONO VSTUP PRO GRAMOFON / OBSLUHU VINYLOVÝCH DESEK

Téměř 50 let vyvíjí Denon gramofony a phono předzesilovače. Díky integrovanému phono vstupu vám AVR-X1700H umožňuje připojit gramofon a přehrávat vinylové desky. Užijte si svou sbírku desek s výjimečnou kvalitou a zvukem.

DUÁLNÍ VÝSTUPY PRO SUBWOOFER

Ponořte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. AVR-X1700H DAB je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer, které zaručují vyhlazení nízkých frekvencí a lepší rozptýlení. Neexistují žádné slyšitelné nerovnosti - pouze silné, místnost vyplňující basy.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI:

 • 7.2kanálový AV přijímač s 80 W na kanál: sedm výkonných zesilovačů pro klasický a dynamický zvukový zážitek Denon
 • Podpora Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X nebo DTS Virtual:X: vychutnejte si pohlcující trojrozměrný zvuk až do konfigurace 5.2.2
 • Rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz: díky podpoře nejnovějších standardů HDMI si můžete vychutnat obraz v kvalitě 8K ze zdrojových zařízení 8K. Tři 8K vstupy a jeden 8K výstup umožňují přenos v rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz. Na všech 6 vstupech HDMI je k dispozici převzorkování na 8K
 • Podpora nejnovějších formátů obrazu: podpora nejnovějších formátů HDR, včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision a Dynamic HDR zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu z hlediska jasu, čistoty a kontrastu
 • Řešení pro hráče: díky rozlišení 4K / 120Hz, variabilní obnovovací frekvenci (VRR), automatickému režimu nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT) si můžete užít hru s úžasným obrazem, ostrostí a minimální latencí
 • Několikanásobně oceněný Denon Setup Assistant a grafické uživatelské rozhraní: Snadné, intuitivní nastavení a instalace
 • Hlasové ovládání Amazon Alexa a Apple Siri: pomocí svého hlasu můžete ovládat AVR-X1700H a internetové hudební služby
 • Platforma HEOS Built-in pro bezdrátové streamování hudby multiroom: přehrajte zvuk v jedné místnosti nebo vyplňte hudbou celý svůj domov
 • Kompatibilní se Smart TV: ovládejte Denon AVR-X1700H pomocí dálkového ovladače televizoru přes HDMI CEC
 • Podpora Enhanced Audio Return Channel (eARC): Přehrávejte nejnovější 3D zvukové formáty, jako je Dolby Atmos a DTS: X, ze zvuku z TV přes HDMI
 • Herní režim: Auto Low Latency Mode (ALLM) pro bezproblémové hraní (vyžaduje kompatibilní 4K displej a herní konzoli)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer a další: streamujte hudbu bezdrátově a užívejte si nejoblíbenější hudební služby
 • Podpora formátů DSD s vysokým rozlišením (2,8 / 5,6 MHz), FLAC, ALAC a WAV: přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení pro nadšence Hi-Fi
 • Integrovaný phono vstup: přehrajte své milované vinyly
 • DSP procesor se čtyřmi 300MHz jádry: splňuje nejnovější požadavky na obraz, zvuk a zpracování
 • Režim All Zone TV Audio: přehrávání zvuku TV ve všech zónách
 • Kalibrační software Audyssey MultEQ XT: poskytuje dokonalé vyladění zvuku pro vaše jedinečné poslechové prostředí

Datový list

Záruka
24 měsíců

Podlahová reprosoustava Wilson Six je univerzálním řešením pro milovníky hudby i filmové nadšence. Reproduktory jsou navrženy a vyrobeny s maximální pozorností k detailům a zaujmou rovněž svým netradičním designem.


Podlahová reprosoustava Wilson Six je univerzálním řešením pro milovníky hudby přehrávané z klasických stereo sestav, ale i odpovídá na zvyšující se zájem o podporu zvukových stop TV. Bez ohledu na způsob použití poskytují reprosoustavy Wilson Six velmi atraktivní přirozený zvuk, který je velice blízko tomu, co umělec při nahrávání hudebního díla zamýšlel. Na jejich výrobu byly použity vybrané prvotřídní materiály a navíc upoutají pozornost svým moderním designem.

Reprosoustavy Wilson Six využívají celulózové membrány se speciální vnitřní strukturou. Toto řešení je často využíváno pro výrobu mnohem dražších měničů. Jejich vysoká pevnost a nízká hmotnost jsou jejich nespornou výhodou. Membrány jsou navíc zavěšeny na gumových závěsech, což umožňuje vysokou dynamiku basů a extrémně vysoký výkon. Ve středu systému pohonu vysokotónových měničů se používají silné neodymové magnety, které se rovněž používají pro měniče vyšší třídy. Aby se zabránilo nežádoucímu zvýšení teploty, inženýři zaprojektovali systém hliníkových cívek. Vše je doplněno o basový port, který je umístěn vpředu. Díky tomu je možné umístit reprosoustavy blíže zdi. Reproduktorové terminály se nacházejí ve speciální prohlubni vzadu ve spodní části skříně. Jednotlivé šrouby jsou pozlaceny a pro usnadnění připojení kabelů směřují vzhůru.

Wilson Six jsou k dispozici ve dvou provedeních. Prvním z nich je černá skříň se saténovou černou přední stranou a druhým světlý dub. Obě provedení jsou charakteristická jemnou dřevěnou strukturou. Dynamický a moderní vzhled podtrhují nápadné stříbrné membrány a originální zpevňující prstence s charakteristickými seříznutými boky, které obklopují jednotlivé měniče. Krycí mřížky jsou vyrobeny ze speciálního plastu, který je pokryt akusticky neutrálním materiálem s atraktivní a moderní strukturou i barvou. Díky tomu poměrně velká konstrukce dokonale zapadne do prostředí obývacího pokoje. U černých reprosoustav byl použit klasický černý materiál, zatímco reprosoustavy v odstínu světlého dubu nabízejí mírně pestřejší barvu mřížky – světle šedou. Spolu s výraznější strukturou samotného materiálu jsou atraktivním stylistickým doplňkem místnosti.

Technické specifikace:

Frekvenční rozsah (±3 dB): 45 – 20000 Hz
Citlivost (2,83 V / 1 m): 90 dB
Impedance: 4-8 ohmů
Doporučený výkon zesilovače: až 130 W
Vysokotónový měnič: 1" (25 mm), měkká kopulka
Středo-/nízkotónové měniče: 2x 6-1/2" (165 mm), celulózová membrána
Rozměry skříně: 1000 x 195 x 306 mm (V x Š x H)
Provedení: černý nebo bílý lak, vysoký lesk
Hmotnost: 12,2 kg (kus)

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: