Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
 • Balení

Domácí kino: AVR-S660H + XT60/XT30C/XT15

33 160,00 Kč
28 990,00 KčUšetříte 4 170,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen


Vyberte barvu v setu

Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


AV přijímač 5.2 8K AVR-S660H AV přijímač 5.2 8K AVR-S660H AV přijímač 5.2 8K AVR-S660H AV přijímač 5.2 8K AVR-S660H AV přijímač 5.2 8K AVR-S660H AV přijímač 5.2 8K AVR-S660H AV přijímač 5.2 8K AVR-S660H

x 2


Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60 Podlahový reproduktor Monitor XT60


Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C Centrální reproduktor Monitor XT30C

x 2


Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15 Regálový reproduktor Monitor XT15

Popis sestavy


Obsah sestavy

Vysoce výkonný 5.2kanálový AV přijímač Denon AVR-S660H nabízí pět kanálů s výkonem 75 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz-20 kHz, THD: 0,08 %, 2 kanály). Tento výkonný a univerzální přijímač poskytuje realistický prostorový zvuk s dekódováním Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio pro obsah ve vysokém rozlišení a bezztrátové přehrávání zvukové stopy.


AV přijímač 5.2 8K

AVR-S660H

5.2kanálový 8K AV přijímač Denon AVR-S660H s výkonem 75 W na kanál podporuje Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio a DTS Neo:6. Disponuje nejnovějšími specifikacemi HDMI, jako je 8K / 60Hz, 4K / 120Hz pass-through VRR, ALLM, HDR10+ i podporu eARC. S vestavěným systémem HEOS® můžete bezdrátově streamovat hudbu ze Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud a dalších. Pro bezproblémové hlasové ovládání spolupracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

AVR-S660H nabízí nejnovější a pokročilé specifikace HDMI, jako je podpora rozlišení obrazu 8K/60Hz a 4K/120Hz na třech vstupech HDMI až 40Gb/s, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR a HLG a také 8K upscaling a kompatibilitu s HDCP 2.3 na všech HDMI vstupech (6 vstupů / 1 výstup). AVR-S660H také obsahuje vestavěnou platformu pro bezdrátové multiroom streamování hudby HEOS®, která vám umožňuje vychutnat si svůj oblíbený obsah v celé domácnosti. AVR-S660H má rovněž vestavěný FM tuner.

Pokročilá sekce 8K HDMI s eARC

Pro zajištění nejlepší možné kvality obrazu je AVR-S660H vybaven pokročilou sekcí HDMI, včetně tří 8K HDMI vstupů podporujících přenos signálu 8K/60Hz a 4K/120Hz rychlostí až 40 Gb/s. Pro přenos nekomprimovaného a objektově kódovaného zvuku lze přijímač snadno připojit přes eARC (Enhanced Audio Return Channel) z vašeho televizoru do přijímače pomocí jediného kabelu HDMI. Všechny vstupy HDMI (6 vstupů / 1 výstup) nabízejí podvzorkování 4:4:4 Pure Color, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log- Gamma (HLG), Dynamic HDR a BT.2020 pro výjimečnou kvalitu obrazu. K dispozici je rovněž upscaling až do 8K na všech vstupech a podpora HDCP 2.3, nejnovějšího standardu ochrany proti kopírování, pro bezproblémové přehrávání obsahu. Pro hráče je určena řada technologií podporujících plynulejší a rychlejší hraní, včetně: rozlišení 4K / 120 Hz a režimů Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

PŘEDNÍ USB PORT PRO ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Užijte si vynikající věrnost zvuku ze svých oblíbených zvukových stop ve vysokém rozlišení. AVR-S660H s 32bitovým D/A převodníkem umožňuje dekódování zvuku ve vysokém rozlišení z mnoha bezztrátových typů souborů včetně ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 196kHz. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódování zvuku pro disky SACD). Přehrávání je možné z paměťových zařízení přes USB na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů. AVR-S660H podporuje také další populární typy souborů, jako jsou MP3 a WMA.

PHONO VSTUP PRO GRAMOFON / OBSLUHU VINYLOVÝCH DESEK

Téměř 50 let vyvíjí Denon gramofony a phono předzesilovače. Díky integrovanému phono vstupu vám AVR-X1700H umožňuje připojit gramofon a přehrávat vinylové desky. Užijte si svou sbírku desek s výjimečnou kvalitou a zvukem.

DUÁLNÍ VÝSTUPY PRO SUBWOOFER

Ponořte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. AVR-X1700H je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer, které zaručují vyhlazení nízkých frekvencí a lepší rozptýlení. Neexistují žádné slyšitelné nerovnosti - pouze silné, místnost vyplňující basy.

Streamování hudby Hi-Res & Multiroom

Přijímač Denon AVR-S660H nabízí kompatibilitu s Apple® AirPlay 2 pro uživatele iPhone a port USB na předním panelu poskytuje pohodlné přehrávání zvuku ve formátech s vysokým rozlišením (WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) z různých zdrojů. Bezdrátové připojení k oblíbeným hudebním službám, jako je Spotify®, Pandora®, Tidal a další, je snadno dostupné rovněž prostřednictvím technologie Bluetooth nebo platformy HEOS Built-in. Díky platformě HEOS mohou AV přijímače bezdrátově streamovat hudbu do produktů kompatibilních s ekosystémem HEOS, jako jsou bezdrátové reproduktory Denon Home 150/250/350, a to kdekoli v rámci vaší domácnosti. Je možné přehrávat stejnou skladbu v celém domě nebo si vybrat různé skladby pro každou místnost, vše je řízeno přímo z aplikace HEOS.

Audiofilská kvalita a výkon

AVR-S660H poskytuje špičkovou kvalitu přehrávání zvuku, včetně streamování hudby ve vysokém rozlišení s podporou souborů FLAC, ALAC a WAV, stejně jako DSD 2,8 / 5,6 MHz. Pro milovníky vinylových desek jsou nejnovější AV přijímače vybaveny phono vstupem. Se dvěma výstupy pro subwoofer mohou posluchači snadno připojit 2 subwoofery pro optimalizovaný rozptyl nízkých frekvencí při poslechu filmů nebo hudby.

KOMPATIBILITA S AMAZON ALEXA

Ovládejte AVR-S660H bez použití rukou pomocí Amazon Alexa a vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro jiný přehrávač a další - „Just Ask“. Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill a aktivujte hlasové příkazy Amazon Alexa pro váš přijímač AVR-S660H, zařízení HEOS a další vybrané produkty Denon. Vyžaduje aplikaci Alexa a Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení.

KOMPATIBILITA S GOOGLE ASSISTANT

Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, spuštění a pozastavení přehrávání, přeskakování skladeb a další.

AIRPLAY 2 + HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ APPLE SIRI

Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu od Apple do AV přijímače, nebo se spojit s jinými reproduktory kompatibilními s AirPlay a vyplnit váš domov hudbou. Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako je Apple Music a Spotify, nebo sledujte filmy z YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a poslouchejte dokonale synchronizovaný zvuk se zdroji AirPlay 2 ve svých reproduktorech. AirPlay 2 také podporuje multiroom zvuk - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným ukládáním zvuku pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 vám poskytuje kontrolu a umožňuje seskupovat kompatibilní zvuková zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. AirPlay 2 používejte prostřednictvím aplikace nebo pomocí hlasových příkazů přes Siri.

Monitor XT60 je reproduktor, který maximalizuje požitek z poslechu hudby, sledování filmů a televize nebo hraní her. Nabízí dynamický zvuk ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. S certifikací Hi-Res Audio, kompatibilitou s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT60 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.


Ponořte se do zvuku

Monitor XT60 maximalizuje požitek z hudby, filmů, televize i hraní her, a to díky dynamickému zvuku ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. Díky certifikaci Hi-Res Audio, kompatibilitě s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT60 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.

Výkonný zvuk ve vysokém rozlišení

Vysokotónové reproduktory s kopulkou z terylenu umožňují reproduktorům Monitor XT60 reprodukovat zvuk mimo rozsah lidského sluchu - až do 40 kHz - pro vzdušnou, čistou a prvotřídní energii a prostor, který můžete nejen slyšet, ale i cítit. MXT60 je perfektní reprosoustava pro sledování filmů ve vysokém rozlišení, hraní her nebo poslech hudby ze streamovacích služeb s vysokým rozlišením, jako jsou Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz nebo Spotify HiFi.

Překvapivě přirozené basy

Polk byl vždy znám svými reproduktory, které produkují nenucené basy, které vás vzhledem k velikosti reproduktoru dokáží zaskočit. Monitor XT60 není výjimkou. 6,5palcový vysoce výkonný, dynamicky vyvážený basový reproduktor vylepšený dvěma 6,5palcovými pasivními radiátory poskytuje čisté středy i úderné basy s nízkým zkreslením - takže vokály i nástroje jsou jasně slyšet a filmové a hudební zvukové stopy jsou plné hloubky.

Kompatibilita s Dolby Atmos a DTS:X

Monitor XT nevyžaduje speciální vybavení, aby poskytoval vynikající zvuk díky kompatibilitě s nejnovějšími AV přijímači podporujícími zvuk Dolby Atmos a DTS:X a zesilovačemi s impedancí 4 a 8 ohmů.

Zkonstruovány pro čistý zvuk

Všechny modely Monitor XT jsou navrženy tak, aby dodávaly čistý zvuk: poniklované terminály zaručují přímé, bezztrátové připojení; vyztužené skříně MDF izolují zvuk basového reproduktoru a výškového reproduktoru bez přidání nežádoucích rezonancí; a jejich odnímatelné, přesně umístěné mřížky minimalizují zkreslení.

Technické specifikace

 • Měniče: 1x 1" výškový reproduktor s terylenovou kopulkou , 1x 6,5" (16,51 cm) woofer z bi-laminátového papíru
 • Basové radiátory: 2x 6,5" (16,51cm) pasivní basové radiátory
 • Impedance: Kompatibilní s výstupy 4 a 8 ohmů
 • Celkový frekvenční rozsah: 38 Hz - 40 000 Hz
 • Maximální citlivost (1 W na 1 m): 86 dB
 • Dělící frekvence: 2200 Hz
 • Doporučený výkon zesilovače na kanál: 25 - 200 W
 • Reproduktorové vstupy: 1x pár, poniklované

Monitor XT30 je centrální reproduktor, který maximalizuje požitek z poslechu hudby, sledování filmů a televize nebo hraní her. Nabízí dynamický zvuk ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. S certifikací Hi-Res Audio, kompatibilitou s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT30 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.


Čistý a přesný zvuk Hi-Res

Monitor XT30 maximalizuje požitek z hudby, filmů, televize i hraní her, a to díky dynamickému zvuku ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. Díky certifikaci Hi-Res Audio, kompatibilitě s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT30 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.

Výkonný zvuk ve vysokém rozlišení

Vysokotónové reproduktory s kopulkou z terylenu umožňují reproduktorům Monitor XT30 reprodukovat zvuk mimo rozsah lidského sluchu - až do 40 kHz - pro vzdušnou, čistou a prvotřídní energii a prostor, který můžete nejen slyšet, ale i cítit. Jedná se o perfektní řešení pro sledování filmů ve vysokém rozlišení, hraní her nebo poslech hudby ze streamovacích služeb s vysokým rozlišením, jako jsou Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz nebo Spotify HiFi.

Překvapivě přirozené basy

Polk byl vždy znám svými reproduktory, které produkují nenucené basy, které vás vzhledem k velikosti reproduktoru dokáží zaskočit. Monitor XT30 není výjimkou. Dva 5,25palcové vysoce výkonné, dynamicky vyvážené basové reproduktory poskytují čistý, otevřený střední rozsah a silné, citlivé basy s nízkým zkreslením, takže vokály i nástroje jsou jasně slyšet a filmové i hudební zvukové stopy jsou plné hloubky.

Kompatibilita s Dolby Atmos a DTS:X

Monitor XT nevyžaduje speciální vybavení, aby poskytoval vynikající zvuk díky kompatibilitě s nejnovějšími AV přijímači podporujícími zvuk Dolby Atmos a DTS:X a zesilovačemi s impedancí 4 a 8 ohmů.

Zkonstruovány pro čistý zvuk

Všechny modely Monitor XT jsou navrženy tak, aby dodávaly čistý zvuk: poniklované terminály zaručují přímé, bezztrátové připojení; vyztužené skříně MDF izolují zvuk basového reproduktoru a výškového reproduktoru bez přidání nežádoucích rezonancí; a jejich odnímatelné, přesně umístěné mřížky minimalizují zkreslení.

Technické specifikace

 • Měniče: 1x 1" výškový reproduktor s terylenovou kopulkou , 2x 5,25" (13,34 cm) woofer z bi-laminátového papíru
 • Impedance: Kompatibilní s výstupy 4 a 8 ohmů
 • Celkový frekvenční rozsah: 55 Hz - 40 000 Hz
 • Maximální citlivost (1 W na 1 m): 89 dB
 • Dělící frekvence: 2500 Hz
 • Doporučený výkon zesilovače na kanál: 30 - 200 W
 • Reproduktorové vstupy: 1x pár, poniklované

Monitor XT15 je reproduktor, který maximalizuje požitek z poslechu hudby, sledování filmů a televize nebo hraní her. Nabízí dynamický zvuk ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. S certifikací Hi-Res Audio, kompatibilitou s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT15 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.


Kompaktní design, vysoký výkon, zvuk s vysokým rozlišením a přirozené basy

Monitor XT15 maximalizuje požitek z hudby, filmů, televize i hraní her, a to díky dynamickému zvuku ve vysokém rozlišení s dokonale kontrolovanými basy. Díky certifikaci Hi-Res Audio, kompatibilitě s Dolby Atmos nebo DTS:X a kompaktnímu designu, díky kterému lze reproduktor umístit téměř kamkoli, splňuje MXT15 poslání společnosti Polk Audio - nabízet skvělý zvuk pro každého.

Výkonný zvuk ve vysokém rozlišení

Vysokotónové reproduktory s kopulkou z terylenu umožňují reproduktorům Monitor XT15 reprodukovat zvuk mimo rozsah lidského sluchu - až do 40 kHz - pro vzdušnou, čistou a prvotřídní energii a prostor, který můžete nejen slyšet, ale i cítit. MXT15 je perfektní reprosoustava pro sledování filmů ve vysokém rozlišení, hraní her nebo poslech hudby ze streamovacích služeb s vysokým rozlišením, jako jsou Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz nebo Spotify HiFi.

Překvapivě přirozené basy

Polk byl vždy znám svými reproduktory, které produkují nenucené basy, které vás vzhledem k velikosti reproduktoru dokáží zaskočit. MXT15 není výjimkou. 5,25palcové vysoce výkonné, dynamicky vyvážené basové reproduktory poskytují čistý, otevřený střední rozsah a silné, citlivé basy s nízkým zkreslením, takže vokály i nástroje jsou jasně slyšet a filmové i hudební zvukové stopy jsou plné hloubky.

Kompatibilita s Dolby Atmos a DTS:X

Monitor XT nevyžaduje speciální vybavení, aby poskytoval vynikající zvuk díky kompatibilitě s nejnovějšími AV přijímači podporujícími zvuk Dolby Atmos a DTS:X a zesilovačemi s impedancí 4 a 8 ohmů.

Zkonstruovány pro čistý zvuk

Všechny modely Monitor XT jsou navrženy tak, aby dodávaly čistý zvuk: poniklované terminály zaručují přímé, bezztrátové připojení; vyztužené skříně MDF izolují zvuk basového reproduktoru a výškového reproduktoru bez přidání nežádoucích rezonancí; a jejich odnímatelné, přesně umístěné mřížky minimalizují zkreslení.

Technické specifikace

 • Měniče: 1x 1" výškový reproduktor s terylenovou kopulkou , 1x 5,25" (13,43 cm) woofer z bi-laminátového papíru
 • Impedance: Kompatibilní s výstupy 4 a 8 ohmů
 • Celkový frekvenční rozsah: 48 Hz - 40 000 Hz
 • Maximální citlivost (1 W na 1 m): 86 dB
 • Dělící frekvence: 2200 Hz
 • Doporučený výkon zesilovače na kanál: 30 - 150 W
 • Reproduktorové vstupy: 1x pár, poniklované
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: