Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
 • Set

Set domácího kina 5.1: AVC-X3700H/EL-10/EL-4/VOCAL EL/SUB-10

105 250,00 Kč
92 990,00 KčUšetříte 12 260,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Lowest price in the last 30 days

Vyberte barvu v setu

Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10

Barva
 • Černá

Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4

Barva
 • Černá

Centrální reproduktor VOCAL EL

Barva
 • Černá

Aktivní subwoofer SUB-10

Barva
 • Černá

Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

Upozornění Produkt může pocházet z expozice.

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H AV zesilovač 9.2 AVC-X3700H

x 2


Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10 Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-10

Barva
x 2


Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4 Kompaktní reprosoustava EXCLUSIVE LINE EL-4

Barva


Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10 Aktivní subwoofer SUB-10

Barva

Obsah sestavy

Přijímač Denon AVC-X3700H umožňuje ještě více rozšířit systém domácího kina. Díky vysokému výkonu a využití 9 zesilovačů je tento model vynikajícím řešením, které vám umožní vychutnat si zvuk v konfiguraci 11.2. Systém IMAX Enhanced a škálování obrazu na 8K / 60 Hz vás navíc připraví na budoucnost.


Denon AVC-X3700H je 8K AV přijímač s 9 vestavěnými zesilovači a možností 11.2kanálového zpracování, který vám pomůže ještě více zdokonalit vaše domácí kino. Připraven je na 8K obraz a čeká na vás podpora nejkvalitnějšího 3D zvuku včetně technologie IMAX Enhanced, takže ze svého obývacího pokoje snadno vytvoříte opravdový kinosál. Tento model nabízí výkon 180 W na kanál, podporu Dolby Atmos, DTS:X, HDR10+, Dynamic HDR, ALLM a nejnovější specifikace HDMI - 8K / 60 Hz a 4K / 120 Hz. Díky tomu budete dokonale připraveni na budoucnost domácí zábavy - ať už se jedná o domácí kino nebo hraní her. K dispozici je rovněž vestavěná technologie HEOS Built-in pro možnost streamování v rámci vašeho multiroom systému.

S Denon AVC-X3700H máte k dispozici nejlepší dostupnou kvalitu obrazu. Díky pokročilé sekci HDMI (7 vstupů, 3 výstupy) s vyhrazeným 8K vstupem podporujícím přenos obrazu 8K  /60 Hz a 4K / 120 Hz dostanete své oblíbené filmy, pořady nebo hry na zcela novou úroveň. Všechny HDMI vstupy podporují 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR a BT.2020 pro výjimečnou barvu, jas i kontrast. Podpora zpracování HDCP 2.3 vám umožní si vychutnat i obsah chráněný proti kopírování. Model AVC-X3700H nabízí rovněž pokročilé zpracování videa - upscaling až na formát 8K.

Díky technologiím Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X®, DTS Virtual:X™ a IMAX Enhanced na vás čeká jedinečný 3D zvukový zážitek. S Dolby Atmos® získáte dokonalý zážitek z domácího kina při konfiguraci reproduktorů 5.1 s dvěma přídavnými stropními reproduktory nebo dvěma Dolby Atmos reproduktory horní vrstvy. 

Pokud váš systém domácího kina není tak rozpracovaný, skvělé 3D efekty získáte pomocí technologie Dolby Atmos Height Virtualization i z tradičních konfigurací reproduktorů systému domácího kina. DTS:X® vám zaručí přirozené umístění zvuku do prostoru a s DTS Virtual:X navíc k vytvoření pohlcujícího zvuku nepotřebujete další reproduktory horní vrstvy, takže si vychutnáte virtuální efekty i v rámci konfigurací 7.1, 5.1 nebo 2.1. Zcela nové možnosti přináší pokročilá technologie IMAX Enhanced, s kterou získáte jedinečnou kvalitu zvuku pro vaše domácí kino. Pociítíte novou úroveň kvality prostorového vjemu a budete zcela obklopeni zvukem, který ještě více znásobí vaše zážitky z vašich oblíbených filmů. 

Bezdrátový streaming hudby

Denon AVC-X3700H umožňuje bezdrátový streaming vašich oblíbených skladeb přes Wi-Fi a Bluetooth. Díky pokročilé duální anténě Wi-Fi (2,4 GHz a 5 GHz) je zaručen plynulý streaming i v přetížených městských oblastech. Bez problémů tak můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu ze všech dostupných streamingových služeb (Spotify, Tidal, Amazon Music, Deezer, TuneIn,...) a internetového rádia. Další možnosti streamování představuje podpora AirPlay2, která umožňuje streamování z Apple Music. USB port na předním panelu umožňuje pohodlné přehrávání MP3 a souborů s vysokým rozlišením (WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8/5,6 MHz). AVC-X3700H navíc umožňuje přenos zvuku z AV přijímače do Bluetooth sluchátek. S tímto řešením můžete přehrávat zvuk jak ve sluchátkách, tak i připojených reproduktorech současně.

Díky vestavěné technologií HEOS Built-in dokáže přijímač bezdrátově streamovat hudbu přes kompatibilní komponenty HEOS z různých bezplatných i placených streamingových služeb, a to včetně Spotify, Deezer, Amazon Music, TuneIn, SoundCloud, Tidal a dalších.

S touto multiroom technologií si můžete vaši oblíbenou hudbu vychutnat prakticky v kterékoli místnosti vaší domácnosti. Přehrajte stejnou skladbu ve všech pokojích nebo vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost za pomoci různých zdrojů streamingu. S novým přijímačem AVC-X3700H si můžete také vychutnat vícekanálový zvuk v hlavní místnosti a poslouchat stejný obsah ve druhé zóně nebo na připojeném komponentu HEOS v jiné místnosti.

Bezproblémová obsluha

Nový přijímač Denon spolupracuje také s Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, což zajišťuje opravdu snadné ovládání zařízení. Uživatelé mohou používat Amazon Alexa pro různé příkazy, a to včetně přepínání vstupů pro volbu přehrávače médií, zatímco Google Assistant a Apple Siri mohou být použity pro nastavení hlasitosti nebo přechod na další skladbu playlistu.

Rychlou a snadnou instalaci zaišťuje oceňovaný Denon Setup Assistant, který uživateli pomáhá v každé fázi konfiguračního procesu. Vzhledem k tomu, že akustika každého pokoje je odlišná, je model AVC-X3700H vybaven vysoce kvalitním kalibračním systémem Audyssey, který automaticky měří a optimalizuje výkon AV přijímače a poskytuje skutečně pohlcující 3D zvukový zážitek. 

 • Vysoce výkonný 9-kanálový diskrétní zesilovač: Nabízí maximální výkon 180W na kanál zajišťující věrohodný, přesný a dynamický zvukový zážitek, charakteristický pro Denon.
 • Plná podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz včetně převzorkování: S podporou nejnovějšího HDMI, si můžete užívat video v kvalitě až 8K rozlišení z připojených 8K zdrojů. Jeden 8K vstup a dva výstupy podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-through. Převzorkování (upscaling) do 8K zvládá všech 7 HDMI vstupů.
 • Nejnovější v oblasti podpory HDMI: S celkově až 7 pokročilými HDMI vstupy a 3 HDMI výstupy s plnou podporou HDCP 2.3, máte možnost připojit všechny oblíbené mediální zařízení a posílat jejich obraz až na 3 displeje.
 • Užívejte si oblíbené 3D zvukové formáty: Užijte si podmanivý, 3D zvuk ze zdrojů jako jsou Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X a DTS Virtual:X.
 • IMAX Enhanced Technology: Skutečný zážitek jako v IMAX kině u Vás doma.
 • Podpora Rozšířeného zpětného zvukového kanálu (eARC) na HDMI: Připojte vaši televizi pomocí hlavního HDMI výstupu podporujícího eARC HDMI a umožníte přímé zpracování nekomprimovaných objektově orientovaných zvukových formátů, jakými jsou Dolby Atmos a DTS:X, přenášené z aplikce vaši chytré televize rovnou do AV zesilovače.
 • Nejnovější v oblasti video kompatibility: Podpora nejnovějších formátů HDR, včetně HDR10, HDR10+ (nově v roce 2020), HLG, Dolby Vision, stejně jako i Dynamic HDR (nově v roce 2020) zajišťujících nejlepší kvalitu obrazu s ohledem na jas, čistotu a kontrast.
 • Nová generace v pohlcení filmem: Díky 8K/60Hz pass-through a možnosti převzorkování (upscaling), Dynamic HDR a Rychlému Přepínání Médií (Quick Media Switching - QMS), si můžete užívat kříšťálově čistý a nejjemnější obraz nejvyšší kvality, která je dnes k dispozici.
 • Nejnovější v oblasti herních zážitků: Užijte si své herní zážitky na maximum s neskutečným obrazem a omezeným sekáním nebo zpožděním, díky podpoře 4K/120Hz pass-through, variabilní obnovovací frekvenci (Variable Refresh Rate -VRR), automatickému režimu malého zpoždění (Auto Low Latency Mode - ALLM) a funkci Quick Frame Transport (QFT).
 • Funguje s oblíbenými hlasovými službami: K ovládání AVC-X3700H a bezdrátových hudebních služeb můžete používat i vlastní hlas pomocí služeb Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri.
 • Nové DSP pro vyšší výpočetní výkon: S maximální schopností zpracování až 11.2 kanálů, máte možnost pomocí doplňkového 2-kanálového koncového zesilovače spolu s AVC-X3700H připojit ještě další dva extra kanály a užívat si tak kompletní 11.2 kanálové domácí kino.
 • Bezdrátové streamování z nejoblíbenějších hudebních služeb: Uživejte si všechny oblíbené hudební služby, jakými jsou Spotify, TuneIn Internetové Rádia, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer a další. AVC-X3700H Vám umožní užívat si oblíbenou hudbu také prostřednictvím AirPlay 2, tedy streamováním oblíbených skladeb přímo z Apple Music.
 • Certifikát “Roon Testováno”: Získejte více z vaší digitální hudební knihovny pomocí vyhledatelných informací o oblíbených umělcích a skladbách s možností procházení. Najděte si texty skladeb, datumy koncertů, fotky, informace o kariéře, hodnocení, recenze a mnoho dalšího. Služba vyžaduje předplatné.
 • Gramofonový vstup: Díky přítomnému gramofonovému vstupu můžete k AVC-X3700H připojit gramofon a přehrávat si oblíbené vinylové desky. Užijte si své sbírky ve výjimečné kvalitě a zvuku.
 • Dva výstupy na subwoofery: Vylepšuje přechod do nejhlubších frekvencí a pomáhá lepšímu rozprostření basů po místnosti.
 • Funkce HEOS Built-in, bezdrátová technologie pro stremování hudby ve více zónách: Při poslechu hudby z kterékoliv místnosti si můžete užívat ozvučení celého domu. AVC-X3700H funguje také s nově uvedenými reproduktory Denon Home, se kterými si právě užijete ozvučení celého domu.
 • Streamování zvuku ve vysokém rozlišení pro Hi-Fi nadšence: Užívejte si přehrávání oblíbených souborů ve vysokém rozlišení díky podpoře FLAC, ALAC a WAV formátů, stejně jako i podpoře DSD 2.8/5.6MHz souborů.
 • TV zvuk do všech zón: Přehrávejte si zvuk z televize do jiné audio zóny bez toho, abyste se museli vzdát kompletního prostorového zvuku v hlavní zóně.
 • Vestavěné Bluetooth a podpora dvoupásmového Wi-Fi (2.4/5GHz): Robustní bezdrátová síťová konektivita i v náročných prostorech.
 • Bluetooth Audio Vysílač: Nyní si můžete užívat zvuk i přes vaše Bluetooth sluchátka pozdě v noci, nebo když máte v domácnosti člena s horším sluchem. Tato funkce podporuje jak přehrávání v režimu pouze Bluetooth, tak v simultánním režimu s reproduktory.
 • Oceňovaný Průvodce Nastavením Denon a grafické uživatelské rozhraní: Snadné a intuitivní - takový pocit budete mít z nastavení po vybalení přístroje.
 • Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume, Dynamic EQ, LFC a Sub EQ HT: Zajistí dokonalou ekvalizaci zvuku odpovídající přesně vašemu jedinečnému poslechovému prostoru včetně správné kalibrace subwooferu.
 • Spojení s chytrou TV: Denon AVC-X3700H můžete ovládat i s dálkovým ovládáním od vaší televize díky podpoře funkce HDMI CEC.
 • Příprava na zákaznické instalace: Pro snadné přizpůsobení požadavkům zákazníků a kompatibilitu s řídícími systémy třetích stran, umožňuje Denon AVC-X3700H jak externí řízení, tak řízení přes IP adresu.
 • 12V Spínaný výstup: Připojte zařízení jako je projektor a používejte jej i při pohotovostním režimu.
 • Neskutečný zvuk stavící na více jak 110 letech inovací: Denon je jednou u určujících audio společností pocházející z Japonska. Byl založen v roce 1910. Umožňujeme prožívání momentů, na kterých záleží pomocí neúnavného honu za nejvyšší kvalitou, inovací a audio výkonu.

Datový list

Záruka
24 měsíců
WiFi
Ano
Bluetooth
Ano
AirPlay 2
Ano
HDMI (vstupy)
7
HDMI (výstupy)
3
Optický vstup
1-2
Koaxiální vstup
1-2
Gramofonový vstup PHONO
Ano
Počet kanálů
11.2
Internetové rádio
Ano
Vícekanálový prostorový zvuk
Vícekanálové stereo
Vícekanálový prostorový zvuk
Dolby Height Virtualization
Vícekanálový prostorový zvuk
DTS:X
Vícekanálový prostorový zvuk
DTS Virtual:X
Vícekanálový prostorový zvuk
Dolby Atmos
Vícekanálový prostorový zvuk
Dolby Surround
Multiroom systém
Ano
USB konektor
Ano
Podporované rozlišení obrazu
8K
Analogový vstup
6
Výstupní výkon (RMS 6Ω)
180 W
Výstup pro subwoofer
Ano

WILSON EXCLUSIVE LINE 10 jsou největší reprosoustavy z rodiny EXCLUSIVE LINE. Jedná se o třípásmové reproduktory s povrchovou úpravou ve vysokém lesku - černém nebo bílém laku.


Model Wilson EL-10 je nejvyšším modelem reproduktorvé série Exclusive Line. Jedná se o třípásmový sloupový reproduktor se skvělými akustickými vlastnostmi. K tomu dopomáhá i jeho masivní skříň, která tlumí chvění. Lakovaný povrch je navíc zhotoven ve vysokém lesku, takže se reproduktory lehce stanou ozdobou každého interiéru.

Charakteristiky a výkon reproduktorů EL-10 umožňují jejich použití i ve větších místnostech, které zcela vyplní svým bohatým zvukem. Vhodné jsou ale i tam, kde není dostatek místa - jejich bass-reflex port je veden zespodu, takže mohou být umístěny i velice blízko stěny. Základem všeho je speciálně pro tento model vyrobená reproduktorová výhybka, která organizuje práci všech měničů. Systém se skládá ze dvou 18cm basových měničů, jednoho 18cm středového měniče a 25mm výškového měniče s textilní kopulkou. Membrány basových a středových měničů jsou vyrobeny z lisované celulózy nejvyšší kvality a vyznačují se vysokou tuhostí. Středový měnič je navíc vybaven fázovým korektorem. K dispozici jsou i pozlacené terminály bi-wiring/bi-amping.

Důležitou roli hraje robustní konstrukce skříně z desek MDF zajišťující pevost a tlumení vibrací. Povrch je zhtoven ve vysokém lesku s černým nebo bílým lakem, díky čemuž získávají na atraktivitě. Se šesti vrstvami laku odolného vůči UV záření zůstane povrch v nezměněném stavu řadu let a v případě bílého laku bude zabráněno žloutnutí vlivem světla. Při návrhu Wilson EL-10 byla zvláštní pozornost věnována i krycím mřížkám, které dodávají reproduktorům na eleganci. Díky magnetickému upevnění není po jejich sejmutí vzhled narušen dírami na přední straně reproduktorů. K dispzici jsou i magnety na zadní straně skříně, kam můžete mřížky přichytit a bezpečně schovat.

Výhodou EL-10 je jejich univerzálnost, a to nejen ta hudební. Díky svým charakteristikám budou vhodným spoluhráčem prakticky pro všechny zesilovače. Výsledkem je přirozený, neagresivní, a přesto efektivní a vzrušující zvuk.


Parametry a specifikace

Frekvenční rozsah (±3 dB)  35 – 20 000 Hz 
Citlivost (2,83 V / 1 m)  90 dB 
Impedance  4 ohmy 
Maximální akustický tlak (SPL)  110 dB 
Doporučený výkon zesilovače  50-200 W 
Dělící frekvence 600 Hz, 2 400 Hz 
Vysokotónový měnič  1" (25 mm), textilní kopulka 
Středotónový měnič  1x 6-1/2" (165 mm), celulózová membrána, fázová korekce 
Nízkotónový měnič 2x 6-1/2" (165 mm), celulózová membrána 
Typ ozvučnice Bass-Reflex 
Reproduktorové terminály  dvojité, šroubovací, pozlacené, přizpůsobené pro banánové konektory 
Rozměry skříně  1080 x 195 x 295 mm (V x Š x H) 
Provedení černý nebo bílý lak, vysoký lesk 
Hmotnost  17,3 kg 

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

WILSON EXCLUSIVE LINE 4 jsou menším protějškem velmi dobře známých podlahových reprosoustav EL-8. Stejně jako jejich velký bratr, EL-4 jsou elegantní a moderní. Tenké skříně, luxusní černý klavírní lak a pečlivé zpracování jsou vlastnosti, na které jsme si u značky Wilson již zvykli.


Wilson EL-4 ze série Exclusive Line jsou menší menším bratrem modelu EL-8, který se těší značné popularitě. EL-4 jsou elegantní a moderní reproduktory, které charakterizuje štíhlá skříň, luxusní černý klavírní lak a celkové pečlivé zpracování. Díky svému designu a skvělým zvukovým vlastnostem se jedná o velice univerzální model, který je navíc díky ekonomické ceně velice dostupný.

Stojanové reproduktory EL-4 charakterizuje výborná celková hudebnost. Konstrukce těchto dvoupásmových reprosoustav využívá vysoce kvalitní součástky. Nejen kvalita zpracování, ale i vnější povrchová úprava je na nejvyšší úrovni. Základem modelu EL-4 je 1palcový výškový měnič s měkkou textilní kopulkou spolupracující s 5palcovým středobasovým měničem. Výsledkem je realisticky hluboký zvuk se silnými basy, které umocňuje bass-reflex umístěný na zadní straně skříně. Detailní středy jsou poté přesně doplněny nejvyššími frekvencemi. Právě detaily s velmi vysokým rozlišením v rozsahu středního a nízkého pásma umocňují zážitek z poslechu těchto reproduktorů. Důležitou roli hraje rovněž pevná skříň, která eliminuje vibrace, což má pozitivní dopad na výslednou kvalitu zvuku. Díky řešením použitých při výrobě reproduktorů Wilson je reprodukovaný zvuk celkově velmi realistický a autentický.

Wilson Exclusive Line EL-4 jsou ideálním řešením pro menší místnosti nebo jako doplněk pro systémy domácího kina. Snadno se stanou ozdobou elegantního obývacího pokoje nebo audiofilské poslechové místnosti. Díky kvalitnímu zpracování představují skvělý poměr cena/výkon. Při podobných akustických podmínek budou znít dokonce lépe než většina podobných modelů konkurence. Tento model přináší jedinečný zážitek z poslechu a splňuje požadavky i náročných uživatelů.


Parametry a specifikace

Frekvenční rozsah (±3 dB)  50 - 20 000 Hz
Citlivost (2,83 V / 1 m)  88 dB
Impedance  4-8 ohmů
Maximální akustický tlak (SPL)  105 dB
Doporučený výkon zesilovače  25-100 W
Dělící frekvence 2 400 Hz 
Vysokotónový měnič  1" (25 mm), měkká kopulka 
Středo-/nízkotónový měnič  1x 5" (130 mm) s fázovou korekcí
Typ ozvučnice Bass-Reflex 
Reproduktorové terminály  přizpůsobené pro banánkové konektory 
Rozměry skříně  288 x 173 x 245 mm (V x Š x H) 
Provedení černý nebo bílý lak, vysoký lesk 
Hmotnost  3,6 kg 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

VOCAL EL je prémiový centrální reproduktor - nepostradatelný prvek domácího kina. Kombinace tohoto reproduktoru s dalšími komponenty z rodiny Exclusive Line v systému domácího kina zaručuje dojem opravdového okolního zvuku s jasně znějícími dialogy, čímž se promítá do realističnosti sledovaného obrazu a vysoce kvalitního příjmu.

S vysokým leskem, černým nebo bílým lakem, budou v každém interiéru působit atraktivně a noblesně zároveň. Šest vrstev laku odolného vůči UV záření zajišťuje bezchybný efekt po mnoho let (u bílého laku umožňuje vyhnout se žloutnutí při působení světla). Lakem je pokryta celá škříň.

Černé i bílé reproduktory jsou vybaveny klasickými černými mřížkami s jemnou texturou materiálu. Volitelně lze k těmto reproduktorům dokoupit šedé mřížky se silnějším výpletem, připomínající čalounění luxusního nábytku.

 • Frekvenční rozsah (± 3 dB): 50-20 000 Hz
 • Citlivost (2,83V / 1m): 88dB
 • Impedance: 4-8 ohmů
 • Maximální akustický tlak (SPL): 108 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 25-125W
 • Dělicí frekvence: 2 600 Hz
 • Výškový reproduktor: 1" (25 mm) měkká kupolka
 • Woofery / středobasové reproduktory: 2x 4"
 • Typ konstrukce: Bass Reflex
 • Reproduktorové terminály: jednoduché
 • Rozměry výrobku: 430 x 140 x 165 mm
 • Hmotnost: 4,50 kg

Subwoofer SUB-10 od značky Wilson je dokonalým řešením pro lidi, kteří se zaměřují na silné a výrazné basy. Nabízí 10” nízkotónový měnič a výkon 150 W (RMS). Jedná se o produkt, který byl vyroben s důrazem na nejmenší detaily.


Silné basy nejen pro domácí kino

Wilson SUB-10 je aktivní subwoofer se systémem Bassreflex, který podporuje elektroniku a účinně zvyšuje výkon nízkých frekvencí. V konstrukci SUB-10 je použit moderní 10” nízkotónový měnič s membránou s dlouhým zdvihem. Nízké frekvence účinně zvyšují množství dojmů a propojením s vizuálními efekty prohlubují zážitky, a to zejména během sledování filmu.

Tento aktivní subwoofer je kromě 10palcového měniče vybaven i zesilovačem třídy A/B. Maximální výkon Wilson SUB-10 je 150 W (RMS). Tato hodnota označuje výkon, který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nijak nepoškodí. Fázový přepínač 0-180° pomáhá přizpůsobit provozní parametry subwooferového měniče provozním parametrům ostatních měničů v audio systému. To vytváří dojem zvukové integrity celého systému a výrazně zvyšuje pohodlí při poslechu. Frekvenční rozsah začíná na 25 Hz, tj. mírně nad prahem slyšitelnosti lidského ucha, horní mez je 150 Hz. Zvolená šířka pásma takového subwooferu má přímý dopad na intenzitu, zbarvení a srozumitelnost zvukového systému.

Díky relativně malým rozměrům (320 x 320 x 330 mm) a 11,6 kg hmotnosti se subwoofer může stát estetickým, decentním prvkem designu interiéru. Wilson SUB-10 je k dispozici v klasické bílé nebo černé barvě a velmi dobře ladí s barvami ostatních zařízení, které máme v místnosti.

S Wilson SUB-10 si užijete opravdové emoce při sledování vašich oblíbených filmů. Pociťte sílu opravdového basu!

Technické specifikace:

Typ: Aktivní subwoofer se systémem bassreflex
Měnič: 10″ (250 mm) nízkotónový s dlouhým zdvihem membrány
Frekvenční rozsah (±3 dB): 25 – 150 Hz
Vstupy: RCA (stereo)
Napájení: 230 V / 50 Hz (střídavý proud)
Fázový přepínač: 0-180°
Hlasitost: Nastavitelná
Mezní frekvence: Nastavitelná
Výkon: 150 W (RMS)
Rozměry skříně: 320 x 320 x 330 mm (V x Š x H)
Hmotnost: 11,6 kg

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: