• Set

Domácí kino 5.0: AVR-X1700H + GLE 70/10/50

59 660,00 Kč
52 990,00 KčUšetříte 6 670,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Lowest price in the last 30 days

Vyberte barvu v setu

 1. Tento produkt není na skladě.

Podlahová reprosoustava GLE 70

Barva
 • Černá

Nástěnná reprosoustava GLE 10

Barva
 • Černá

Centrální reprosoustava GLE 50 Center

Barva
 • Černá
 • Makassar

Jeden z produktů již není k dispozici. Tento set nelze koupit

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H

x 2

Podlahová reprosoustava GLE 70 Podlahová reprosoustava GLE 70 Podlahová reprosoustava GLE 70 Podlahová reprosoustava GLE 70 Podlahová reprosoustava GLE 70 Podlahová reprosoustava GLE 70 Podlahová reprosoustava GLE 70

 1. Tento produkt není na skladě.
Barva
x 2


Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10

Barva

Obsah sestavy

7.2 kanálový AV přijímač 8K Denon AVR-X1700H s výkonem 145 W na kanál podporuje nejnovější 3D zvukové formáty, včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X™. Je vybaven nejnovějšími specifikacemi HDMI, propustností 8K/60Hz nebo 4K/120Hz a pdoporou VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+a eARC. Díky HEOS® Built-in můžete bezdrátově streamovat hudbu ze služeb Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer a dalších. Nechybí ani hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.


AV přijímač 7.2 8K AVR-X1700H

7.2kanálový 8K AV přijímač s 3D zvukem, hlasovým ovládáním a HEOS® Built-in

Brilantní barvy - univerzální kompatibilita HDR10+ a dynamické HDR

AVR-X1700H podporuje video formát High Dynamic Range, HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision posouvá zážitek ze sledování na zcela novou úroveň díky úžasnému jasu, kontrastu a jedinečným barvám. HLG nabízí technologii HDR v běžném (pozemním) vysílání pro jasnější a čistší obraz. AVR-X1700H také podporuje HDR10+, který odesílá dynamická metadata do TV pro realističtější obraz, stejně jako Dynamic HDR. (Některé technologie nejsou k dispozici u všech televizorů.)

Plná podpora 3D zvuku

Plná podpora 3D zvuku s formáty Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X™. Vytvořte prostorový systém 5.1.2 Dolby Atmos pomocí reproduktorů horní vrstvy Dolby Atmos nebo vyhrazených stropních reproduktorů pro dokonalý zážitek z domácího kina. DTS: X dává vašim filmům, hrám a hudbě realističnost, která se tradičnímu prostorovému zvuku 5.1 nevyrovná. Dolby Atmos Height Virtualization Technology a DTS Virtual:X poskytují pohlcující zvuk bez nutnosti instalace reproduktorů horní vrstvy a vytvářejí virtuální efekty v konfiguracích reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

Pokročilá 8K HDMI video sekce pro podporu různých formátů HDR

Pro dosažení nejlepší dostupné kvality obrazu je AVR-X1700H vybaven pokročilou sekcí HDMI (6 vstupů/1 výstup) se třemi 8K vstupy podporujícími přenos videa 8K/60Hz a 4K/120Hz se 40 Gb/s. Všechny vstupy HDMI disponují podvzorkováním 4:4:4 Pure Color, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D a BT.2020 pro výjimečnou kvalitu obrazu. Užijte si 8K upscaling a zpracování HDCP 2.3 pro přehrávání obsahu chráněného proti kopírování bez zábran.

SEZNAMTE SE S TECHNOLOGIÍ HEOS

Užijte si svou oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti vašeho domova bezdrátově díky vestavěné technologii HEOS®. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou propojenou místnost. Nechybí ani spolupráce s asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, které poskytují špičkové hlasové ovládání pro veškerou vaši domácí zábavu. Připojte své reproduktory Denon Home a dopřejte si jedinečný zvukový zážitek v celé domácnosti. HEOS podporuje rovněž Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL a další.

KOMPATIBILITA S AMAZON ALEXA

Ovládejte AVR-X1700H bez použití rukou pomocí Amazon Alexa a vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro jiný přehrávač a další - „Just Ask“. Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill a aktivujte hlasové příkazy Amazon Alexa pro váš přijímač AVR-X1700H, zařízení HEOS a další vybrané produkty Denon. Vyžaduje aplikaci Alexa a Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení.

KOMPATIBILITA S GOOGLE ASSISTANT

Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, spuštění a pozastavení přehrávání, přeskakování skladeb a další.

AIRPLAY 2 + HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ APPLE SIRI

Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu od Apple do AV přijímače, nebo se spojit s jinými reproduktory kompatibilními s AirPlay a vyplnit váš domov hudbou. Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako je Apple Music a Spotify, nebo sledujte filmy z YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a poslouchejte dokonale synchronizovaný zvuk se zdroji AirPlay 2 ve svých reproduktorech. AirPlay 2 také podporuje multiroom zvuk - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným ukládáním zvuku pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 vám poskytuje kontrolu a umožňuje seskupovat kompatibilní zvuková zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. AirPlay 2 používejte prostřednictvím aplikace nebo pomocí hlasových příkazů přes Siri.

DALŠÍ FUNKCE A VÝHODY

Nejnovější 8K přijímač nabízí mnoho dalších výhod, včetně funkce „Dual Speaker Presets“, která uživatelům umožňuje zapamatovat si a okamžitě přepínat mezi dvěma různými nastaveními reproduktorů a nastavením Audyssey. Dialog Enhancer vám umožňuje během okamžiku upravit úroveň dialogů tak, abyste nikdy nezmeškali jediné slovo. AVR-X1700H je vybaven rovněž Bluetooth audio vysílačem, který vám nabízí možnost vychutnat si váš oblíbený obsah prostřednictvím Bluetooth sluchátek nebo Bluetooth sluchátek a připojených reproduktorů současně.

SNADNÉ NASTAVENÍ

Průvodce nastavením AVR-X1700H poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak zařízení nastavit. Když připojíte svůj televizor k AVR-X1700H přes HDMI, na televizní obrazovce se objeví exkluzivní asistent nastavení Denon, který vás provede nastavením krok za krokem. Řada barevně označených reproduktorových konektorů je položena vodorovně, což usnadňuje uspořádání a připojení reproduktorových kabelů.

KOREKCE AKUSTIKY MÍSTNOSTI AUDYSSEY

AVR-X1700H je vybaven systémem měření akustiky Audyssey MultEQ XT. Díky přiloženému mikrofonu přesně analyzuje výstupní signál každého reproduktoru a optimalizuje každý kanál. Doplňková aplikace Audyssey MultEQ Editor (dostupná v prodeji) navíc umožňuje pokročilým uživatelům jít „pod pokličku“ a dále upravovat a přizpůsobovat zvukové prostředí.

VESTAVĚNÉ PŘIPOJENÍ BLUETOOTH A WI-FI

Srdce vaší bezdrátové sítě. Pro streamování přes Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 je Denon AVR-X1700H vybaven pokročilým vysílacím systémem se dvěma anténami pro spolehlivé streamování i v přeplněném městském prostředí. Užijte si bezdrátový poslech svého oblíbeného zvukového obsahu ze svých chytrých zařízení.

Díky technologii HEOS můžete přehrávat stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou připojenou místnost - volba je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant pro bezproblémové hlasové ovládání.

HEOS podporuje Spotify FREE a PREMIUM, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal a další.

MÁTE KONTROLU

Lepší ovládání na dosah ruky. Bezplatná aplikace Denon AVR Remote pro systémy iOS a Android ještě více usnadňuje používání přijímače AVR -X1700H - upravte hlasitost, zapněte nebo vypněte zařízení, ztlumte hudbu, vyberte zdroj nebo přepněte na aplikaci HEOS pro bezdrátové streamování hudby. Stáhněte si již dnes do svého smartphonu aplikace Denon AVR Remote a HEOS. K dispozici pro iOS i Android.

K ovládání hudby použijte Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant.

ZVUK Z TELEVIZORA VE VŠECH ZÓNÁCH

Přehrávejte zvuk z televize ve všech zónách. Podporuje analogové i digitální audio připojení.

TLAČÍTKA QIUCK SELECTS PRO RYCHLOU ZMĚNU ZVUKOVÝCH NASTAVENÍ

Přední panel Denon AVR-X1700H je vybaven čtyřmi tlačítky rychlého výběru, která ukládají preferovaná nastavení zvuku pro každý zdroj. Přepínejte mezi zvukem TV, Blu-ray, přehrávači médií a dalšími funkcemi a AVR-X1700H přizpůsobí nastavení EQ vašim preferencím pro daný zdroj. Pro rychlejší ovládání použijte tlačítka na předním panelu nebo vyberte tlačítko Quick Selects na dálkovém ovladači AV přijímače. Nyní je k dispozici stereo režim pro všechny zóny, stačí stisknout tlačítko Quick Select.

POKROČILÉ ZPRACOVÁNÍ ZVUKU

Zažijte úžasnou kvalitu zvuku z hudby i filmů.

ZPRACOVÁNÍ DSP

Neuvěřitelná síla pro vaše hudební a filmové potřeby. AVR-X1700H je vybaven pokročilým čipem DSP (Digital Sound Processor) pro jedinečné zpracování. Díky čtyřjádrovému DSP schopnému více než miliardu výpočtů za sekundu zvládá AVR-X1700H nejnovější potřeby v oblasti videa, zvuku a zpracování.

MULTI-SOURCE, MULTIROOM

S AVR-X1700H si můžete v jedné místnosti vychutnat 7.2kanálový prostorový zvuk a v jiné samostatný zdroj nebo streaming hudby. Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny může bez rušení poslouchat hudbu v jiné zóně. Využijte vnitřní zesilovače k ​​ovládání reproduktoru nebo využijte výhod výstupů zónového předzesilovače.

PŘEDNÍ USB PORT PRO ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Užijte si vynikající věrnost zvuku ze svých oblíbených zvukových stop ve vysokém rozlišení. AVR-X1700H s 32bitovým D/A převodníkem umožňuje dekódování zvuku ve vysokém rozlišení z mnoha bezztrátových typů souborů včetně ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 196kHz. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódování zvuku pro disky SACD). Přehrávání je možné z paměťových zařízení přes USB na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů. AVR-X1700H podporuje také další populární typy souborů, jako jsou MP3 a WMA.

PHONO VSTUP PRO GRAMOFON / OBSLUHU VINYLOVÝCH DESEK

Téměř 50 let vyvíjí Denon gramofony a phono předzesilovače. Díky integrovanému phono vstupu vám AVR-X1700H umožňuje připojit gramofon a přehrávat vinylové desky. Užijte si svou sbírku desek s výjimečnou kvalitou a zvukem.

DUÁLNÍ VÝSTUPY PRO SUBWOOFER

Ponořte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. AVR-X1700H je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer, které zaručují vyhlazení nízkých frekvencí a lepší rozptýlení. Neexistují žádné slyšitelné nerovnosti - pouze silné, místnost vyplňující basy.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI:

 • 7.2kanálový AV přijímač s 80 W na kanál: sedm výkonných zesilovačů pro klasický a dynamický zvukový zážitek Denon
 • Podpora Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X nebo DTS Virtual:X: vychutnejte si pohlcující trojrozměrný zvuk až do konfigurace 5.2.2
 • Rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz: díky podpoře nejnovějších standardů HDMI si můžete vychutnat obraz v kvalitě 8K ze zdrojových zařízení 8K. Tři 8K vstupy a jeden 8K výstup umožňují přenos v rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz. Na všech 6 vstupech HDMI je k dispozici převzorkování na 8K
 • Podpora nejnovějších formátů obrazu: podpora nejnovějších formátů HDR, včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision a Dynamic HDR zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu z hlediska jasu, čistoty a kontrastu
 • Řešení pro hráče: díky rozlišení 4K / 120Hz, variabilní obnovovací frekvenci (VRR), automatickému režimu nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT) si můžete užít hru s úžasným obrazem, ostrostí a minimální latencí
 • Několikanásobně oceněný Denon Setup Assistant a grafické uživatelské rozhraní: Snadné, intuitivní nastavení a instalace
 • Hlasové ovládání Amazon Alexa a Apple Siri: pomocí svého hlasu můžete ovládat AVR-X1700H a internetové hudební služby
 • Platforma HEOS Built-in pro bezdrátové streamování hudby multiroom: přehrajte zvuk v jedné místnosti nebo vyplňte hudbou celý svůj domov
 • Kompatibilní se Smart TV: ovládejte Denon AVR-X1700H pomocí dálkového ovladače televizoru přes HDMI CEC
 • Podpora Enhanced Audio Return Channel (eARC): Přehrávejte nejnovější 3D zvukové formáty, jako je Dolby Atmos a DTS: X, ze zvuku z TV přes HDMI
 • Herní režim: Auto Low Latency Mode (ALLM) pro bezproblémové hraní (vyžaduje kompatibilní 4K displej a herní konzoli)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer a další: streamujte hudbu bezdrátově a užívejte si nejoblíbenější hudební služby
 • Podpora formátů DSD s vysokým rozlišením (2,8 / 5,6 MHz), FLAC, ALAC a WAV: přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení pro nadšence Hi-Fi
 • Integrovaný phono vstup: přehrajte své milované vinyly
 • DSP procesor se čtyřmi 300MHz jádry: splňuje nejnovější požadavky na obraz, zvuk a zpracování
 • Režim All Zone TV Audio: přehrávání zvuku TV ve všech zónách
 • Kalibrační software Audyssey MultEQ XT: poskytuje dokonalé vyladění zvuku pro vaše jedinečné poslechové prostředí

Datový list

Záruka
24 měsíců
WiFi
Ano
Bluetooth
Ano
HDMI (vstupy)
7
Gramofonový vstup PHONO
Ano
Multiroom systém
Ano
Podporované rozlišení obrazu
4K
Podporované rozlišení obrazu
8K
Podporované rozlišení obrazu
Full HD 1080p
 • Type: Floorstanding speaker
 • Engineering Principle: 2½-way bass reflex
 • Nom. /Music power handling: 110 / 170 W
 • Frequency response: 25 - 40.000 Hz
 • Crossover frequency: 300 / 3.200 Hz
 • Woofer: 1x 174 mm (6,8"), titanium (Wave surround)
 • Midrange: 1x 174 mm (6,8"), titanium (Wave surround)
 • Tweeter: 1x 25 mm (1"), aluminium-manganese
 • Nominal Impedance: 4 - 8 ohms

GLE 10 od značky Canton je 2pásmová nástěnná reprosoustava, která díky své hloubce (pouhých 10 cm) nabízí jedinečnou flexibilitu. Snadno splyne s jakýmkoli prostorem. Dojem dělá rovněž zvukově - nabízí přesné a ostré basy, naopak na opačné straně frekvenčního razsahuje dosahuje až 40 000 Hz. Reproduktory GLE 10 jsou součástí série GLE, která obsahuje celou řadu modelů, z nichž snadno sestavíte domácí kino svých snů.


Pro potěšení z hudby i filmu

Plochý nástěnný reproduktor GLE 10 je díky hluboce 10 cm velice nenápadný a flexibilní. Je ideální jako efektový nebo stereo reproduktor. Díky integrovanému nástěnnému držáku se velmi snadno instaluje a přináší nejlepší zvuk Canton pro váš obývací pokoj. Technicky vyspělá ozvučnice reproduktoru a dokonale vyladění zvuku zaručují dlouhodobé potěšení z poslechu. Použité titanové měniče jsou jedinečné pro tuto cenovou i velikostní třídu. Čeká na vás nejvyšší přesnost a čisté potěšení z poslechu.

Technologie - lepší než kdy jindy

Snaha o nejlepší zvuk znamená hodně tvrdé práce a použití nejnovějších technologií. Reproduktory GLE těží z neustálého pokroku ve vývoji reproduktorů, a to jak vizuálně, tak technicky. V první řadě je třeba zmínit vynikající titanové měniče, které byly začleněny do současné řady GLE. Vizuálně jsou reproduktory GLE 10 nenápadné, ale zvukově dělají na své posluchače značný dojem. Systém 25mm výškového reproduktoru z hliníku a manganu je osvědčený a poskytuje GLE 10 jemně rozlišené výšky a velice detailní zvuk. Ideálním partnerem je výkonný 154mm středobasový měnič s titanovým kuželem, který nabízí přesné a ostré basy v uzavřené skříni. Navíc tento lehký, ale extrémně tuhý kužel poskytuje vyvážený a neutrální středový rozsah s vynikajícím rozlišením detailů. Středobasový měnič je vybaven robustním polykarbonátovým košem, silným magnetickým pohonem a nejnovější generací wave surround, což umožňuje velmi dynamický výkon s minimálním zkreslením. Frekvenční rozsah nástěnného reproduktoru GLE 10 dosahuje až 40 000 Hz.

Moderní a silný

Harmonické proporce, neutrální a moderní design, 2pásmové nástěnné reproduktory GLE 10 lze použít univerzálně. Díky hloubce skříně pouhých deset centimetrů zůstávají vizuálně diskrétní a splývají s jakýmkoli prostorem. Reproduktory jsou k dispozici v černém, bílém nebo makassar provedení, přičemž přední strany jsou lakovány v černé nebo bílé barvě, v závislosti na zvolené verzi. Akusticky neutrální látková krycí mřížka magneticky v případě potřeby zakryje přední stranu. GLE 10 je hluboký pouze deset centimetrů a díky integrovanému nástěnnému držáku lze tento model snadno zavěsit na zeď.

Týmový hráč

Univerzální 2pásmové nástěnné reproduktory GLE 10 můžete rozšířit o další modely ze série GLE a vytvořit vysoce výkonný vícekanálový systém domácího kina. Například použijte GLE 70 jako hlavní reproduktory, přidejte centrální reproduktor GLE 50 a pár surroundových reproduktorů GLE 10. Subwoofer POWER SUB 12, který bude dokonale ladit, přebírá aktivní nízkofrekvenční část systému a zajišťuje silné basy pro vaše domácí kino. V závislosti na vašich preferencích a požadavcích můžete také sestavit svůj vlastní vícekanálový systém domácího kina z velkého portfolia GLE a zažít dokonalou filmovou zábavu ve svém obývacím pokoji. Připojte reproduktory k chytrému zesilovači Smart Amp 5.1 a vydejte se do světa bezdrátového streamování hudby. Bez problému nahradí klasický AV receiver a nabízí nesrovnatelnou škálu kombinací a připojení - s nejlepším zvukem a minimálními rozměry.

O sérii GLE

Technicky působivé a vizuálně přitažlivé - díky těmto vlastnostem se reproduktory řady GLE staly jedny z nejpopulárnějších v Evropě. Canton nyní vizuálně i technicky přepracoval úspěšnou modelovou řadu a přináší širokou škálu modelu. Co však zůstává, je vynikající poměr cena / výkon. Řada GLE je tak všestrannou a atraktivní sérii reproduktorů, která vždy udělá dobrý dojem svým atraktivním designem a vyváženým zvukem. Nový vzhled s magnetickými oválnými mřížkami a moderním designem skříně umožňuje reproduktorům bez problémů splynout s okolím v jakékoli moderní místnosti.

Technické specifikace

 • Typ: Nástěnná a stropní reprosoustava
 • Konstrukční řešení: 2pásmový uzavřený systém
 • Jmenovitý/hudební výkon: 60 / 100 W
 • Frekvenční rozsah: 45 - 40 000 Hz
 • Dělicí frekvence: 3 200 Hz
 • Středobasový měnič: 1x 160 mm (6,3"), titan
 • Vysokotónový měnič: 1x 25 mm (1"), hliník-mangan
 • Nominální impedance 4 - 8 ohmů

Pro potěšení z hudby i filmu

Zbrusu nový centrální reproduktor GLE 50 se stane absolutním středem pozornosti: se svými dvěma 154mm titanovými basovými a středotónovými měniči pracuje vždy přesně a dynamicky. S podporou 25mm vysokotónového měniče s kopulkou z hliníku a manganu je dokonale vybaven pro optimalizaci zvuku vašeho systému domácího kina. Vynikající technická řešení zajišťují skvělé poslechové potěšení s nejlepším zvukem Canton, a to po opravdu dlouhou dobu.

Technologie - lepší než kdy jindy

Snaha o nejlepší zvuk znamená hodně tvrdé práce a použití nejnovějších technologií. Reproduktory GLE těží z neustálého pokroku ve vývoji reproduktorů, a to jak vizuálně, tak technicky. V první řadě je třeba zmínit vynikající titanové měniče, které byly začleněny do současné řady GLE. Dva 154mm titanové měniče v uzavřené skříni reprodukují čistě a výkonně nejnižší tóny a zaručují vyvážený a neutrální středový rozsah s vynikajícím rozlišením detailů. Jsou vybaveny robustními polykarbonátovými koši, výkonnými magnetickými pohony a nejnovější generací wave surround, díky čemuž je reproduktorům umožněn velmi dynamický výkon s minimálním zkreslením. Perfektní doplňkem je vyspělý a osvědčený systém výškového reproduktoru z hliníku a manganu s 25mm kopulkou. Optimalizovaný 2,5pásmový crossover umožňuje reprodukci až 40 000 Hz - s ideálním zvukovým zářením i mimo hlavní osa poslechu.

Diskrétní vzhled, výkonná akustika

2,5pásmový centrální reproduktor GLE 50 má moderní a diskrétní design. Díky harmonickým proporcím a atraktivním verzím skříní v černém, bílém nebo makassar provedení se GLE 50 Center cítí jako doma v jakémkoli prostředí. Přední strana GLE 50 Center je v matné černé nebo saténové bílé barvě. Dekorativním prvkem současné řady GLE je černá látková krycí mřížka, která je magneticky připevněna k přední straně. Rohy jsou zaoblené a dodávají centru výraznou a atraktivní tvář. Dobře proporčně řešený centrální reproduktor GLE 50 lze umístit na nebo do televizního stolku. Alternativně jej lze umístit na reproduktorový stojan LS 660, který je akusticky i vizuálně dokonalý (není součástí balení).

Týmový hráč

Centrální reproduktor GLE 50 můžete rozšířit o další modely z řady GLE a vytvořit tak výkonný vícekanálový systém domácího kina. Například jako hlavní reproduktor použijte model GLE 90, ke kterému přidáte centrální GLE 50 a jako prostorové reproduktory GLE 30. Subwoofer Power Sub 12, který dokonale ladí s GLE 90, přebírá aktivní nízkofrekvenční část systému a zajišťuje silné basy pro vaše domácí kino. V závislosti na svých preferencích a požadavcích si také můžete z rozsáhlého portfolia GLE sestavit svůj osobní multikanálový set a zažít dokonalou filmovou zábavu ve vlastní domácnosti. Připojte reproduktory k chytrému zesilovači Smart Amp 5.1 a vydejte se do světa bezdrátového streamování hudby. Bez problému nahradí klasický AV receiver a nabízí nesrovnatelnou škálu kombinací a připojení - s nejlepším zvukem a minimálními rozměry.

O sérii GLE

Technicky působivé a vizuálně přitažlivé - díky těmto vlastnostem se reproduktory řady GLE staly jedny z nejpopulárnějších v Evropě. Canton nyní vizuálně i technicky přepracoval úspěšnou modelovou řadu a přináší širokou škálu modelu. Co však zůstává, je vynikající poměr cena / výkon. Řada GLE je tak všestrannou a atraktivní sérii reproduktorů, která vždy udělá dobrý dojem svým atraktivním designem a vyváženým zvukem. Nový vzhled s magnetickými oválnými mřížkami a moderním designem skříně umožňuje reproduktorům bez problémů splynout s okolím v jakékoli moderní místnosti.

Technické specifikace

 • Typ: Centrální reprosoustava
 • Konstrukční řešení: 2,5pásmový uzavřený systém
 • Jmenovitý/hudební výkon: 80 / 140 W
 • Frekvenční rozsah: 30 - 40 000 Hz
 • Dělicí frekvence: 400 / 3 000 Hz
 • Basový měnič: 1x 154 mm (6,1"), titan
 • Středotónový měnič: 1x 154 mm (6,1"), titan
 • Vysokotónový měnič: 1x 25 mm (1"), hliník-mangan
 • Nominální impedance 4 - 8 ohmů
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: