Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Síťový CD přehrávač s režimem DAC ND8006

   MARANTZ

   35 990,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Skladem

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   Bezplatné vrácení zboží

   Síťový přehrávač Marantz ND8006 byl navržen tak, aby splňoval všechny požadavky moderního posluchače digitální hudby a spojoval možnosti, které obvykle nabízejí dva nebo tři samostatné audio komponenty. Navazuje na úspěch modelů NA8005 a SA8005 a pozvedne váš stávající audio systém na zcela novou úroveň. Jeho součástí je CD přehrávač s univerzálním hubem pro digitální audio v domácí síti, lokální USB úložiště, online streamovací služby nebo internetové rádio. Kromě toho nabízí multiroom technologii HEOS a DA převodník umožňující přímé připojení počítačů a dalších zařízení. Přehrávač je připraven na budoucnost a je schopen zpracovat formáty DSD 11,2 MHz a PCM 384 kHz / 32 bit. ND8006 je vybaven i Apple AirPlay 2 a Bluetooth, takže snadno přehrajete hudbu z přenosných zařízení. Marantz ND8006 přináší to nejlepší z digitální hudby.

   Marantz ND8006

   Hudba ve vysokém rozlišení

   Marantz ND8006 je vybaven optickými a koaxiálními vstupy, stejně tak jako portem USB-B, které umožňují přímé stremování hudby z PC, Macu, nebo dalších digitálních zdrojů. USB-B pracuje v asynchronním režimu a nechybí podpora formátů PCM s vysokým rozlišením 384 kHz / 32 bit nebo DSD až do 11,2MHz. Čeká na vás tedy jedinečný zvukový zážitek. Aby nedocházelo k zvýšení vysokofrekvenčního šumu, je zdokonalena sekce USB-B portu, která tak zabezpečuje kvalitní propojení s počítačem. Ke vstupu USB na předním panelu můžete připojit externí paměťové médium a přehrávat všechny běžně používané audio formáty

   Pro přesné zpracování dat ze všech digitálních zdrojů je síťový přehrávač vybaven audiofilským DA převodníkem ESS9016 Sabre a dvojitým zdrojem hodinového signálu. Analogové obvody obsahují pečlivě vybrané součástky spolu s věhlasnými moduly Marantz HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Module). Moduly HDAM značně překonávají rychlost přeběhu a hladinu šumu běžných integrovaných operačních zesilovačů. Těšit se tak můžete na dynamičtější, přesnější a detailnější zvuk. S tímto řešením je možné se setkat i u referenčního modelu zesilovače Marantz série 10.

   Marantz ND8006

   Marantz Musical Digital Filtering (MMDF)

   Síťový přehrávač ND8006 obsahuje unikátní systém Marantz Musical Digital Filtering (MMDF) - toto řešení vychází z velice uznávané technologie Marantz Music Mastering, která byla vyvíjena několik let a která je součástí prémiové řady 10. K dispozici máte dva volitelné režimy digitálních filtrů, které nabízejí odlišnou charakteristiku reprodukce. Každý režim přehraje z digitálního signálu i ty nejjemnější detaily a změní nové mediální soubory na opravdový zvuk s vysokým rozlišením. 

   Vestavěná technologie HEOS

   S vestavěnou technologií HEOS můžete bezdrátové streamovat a přehrávat vaší oblíbené hudbu z téměř neomezeného množství zdrojů. Hudbu můžete poslouchat ze služeb jako Spotify, internetové rádio TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster nebo Deezer. Přehrávat můžete rovněž sobory uložené ve vaší lokální hudební knihovně. Připojte další zařízení kompatibilní s technologií HEOS (např. bezdrátové reproduktory) a sdílejte hudbu napříč celým domem. Pro sandné ovládání je k dispozici bezplatná aplikace HEOS app.


   Kvalitní přehrávání CD, CD-R/RW (MP3/WMA)
   AirPlay, Bluetooth, internetové rádio, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer a další
   D/A převodník 192 kHz/32 bit (ESS9016) a dvojitý zdroj hodinového signálu
   Podpora souborů WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC přes USB zařízení
   Moduly Marantz HDAM-SA2
   Plně diskrétní sluchátkový zesilovač s HDAM-SA2 a ovládáním zesílení
   Dvojitě stíněný toroidní transformátor, dvouvrstvá spodní deska a pevné nožky
   Vestavěná Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz a 5 GHz
   Vestavěná bezdrátová multiroom technologie HEOS
   Digitální vstupy: 2x optický, koaxiální a USB B s oddělenými vstupními obvody proti rušení
   Výstupy: optický, koaxiální, analogové RCA fixní a variabilní, RS232

   MARANTZ
   ND8006N1B


   15.10.2021

   440 mm
   341 mm
   106 mm

   8 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   36 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   4951035061473

   Nový produkt
   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   9 dalších výrobků ve stejné kategorii: