Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Sluchátka do uší BEOPLAY E8 3.0

   B&O

   8 990,00 Kč
   6 940,00 KčUšetříte 2 050,00 Kč
   S DPH

   Skladem

   Bezdrátová sluchátka do uší Beoplay E8 3.0 jsou určena pro lidi, kteří očekávají nejvyšší pohodlí, vynikající hands-free hovory a dlouhou životnost baterie. Inženýři společnosti Bang & Olufsen využili 3D modelování a provedli nejrůznější testy, aby co nejlépe přizpůsobili sluchátka různým tvarům a velikostem uší. Sluchátka jsou o 17 procent menší a hmotnost každého sluchátka byla snížena na 5,8 gramů.

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

   Barva
   Množství

   Naposledy byl tento produkt zakoupen: 2021-06-04

    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   Bezplatné vrácení zboží

   Ještě kompaktnější a výkonější sluchátka

   BEOPLAY E8 3.0 jsou vylepšená exkluzivní bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen, která nabízejí ještě více hodin poslechu hudby, upravený design a technologii Bluetooth 5.1, která zajišťuje plynulý a silný poslechový zážitek. To vše je doplněno nabíjecím pouzdrem s certifikátem QI, s jehož pomocí máte k dispozici až 35 hodin poslechu!


   Vylepšený design

   Bezdrátová sluchátka do uší Beoplay E8 3.0 jsou navržena pro lidi, kteří očekávají nejvyšší pohodlí, skvělou kvalitu zvuku, křišťálově čisté hovory a dlouhou životnost baterie. Inženýři Bang & Olufsen využili 3D modelování a další testy, aby co nejlépe sladili sluchátka s různými tvary a velikostmi uší. Velikost sluchátek se tak snížila o 17 procent a hmotnost každého se snížila na 5,8 gramu. Kompaktní rozměry a vylepšený tvar nových Beoplay E8 3.0 umožňují lepší přizpůsobení i pro menší uši a zároveň jsou pohodlnější a přirozenější.


   Tento elegantní a nadčasový model byl inženýry značky vytvořen na základě znalostí získávaných 90 let. Výsledkem je špičkový zvuk spojený s nejvyšší kvalitou provedení. Sluchátka byla navržena známým designérem Jakobem Wagnerem. Jejich design je kombinací diskrétnosti, elegance a minimalismu. Použité certifikované materiály zaručují vysokou životnost a odolnost, navíc jsou odolná proti vlhkosti a prachu (stupeň krytí IP54). To přidává na univerzalitě a díky tomu si sluchátka můžete vzít prakticky kamkoliv.


   Snadné ovládání

   Ovládání je možné pomocí dotykového panelu - je možné přijímat hovory, přepínat mezi skladbami, aktivovat režim hlasových příkazů. Bang & Olufsen také zvýšil počet mikrofonů ze dvou na čtyři. Ty jsou orientovány směrem k ústům, takže je zajištěn plynulý přenos hlasu i výrazné snížení šumu. Větší počet mikrofonů také zlepšuje fungování transparentního režimu, který snadno aktivujete dotykem sluchátka a který vám umožní přijímat zvuky z vašeho okolí.


   K dispozici je aplikace Bang & Olufsen (pro Android a iOS), díky které bude správa zařízení ještě jednodušší. Pomocí této aplikace můžete ovládat hudbu a nastavit zvuk podle vlastních představ. Aplikace umožňuje zároveň aktualizaci softwaru a ukazuje i stav nabíjení baterie. Můžeme tedy snadno zkontrolovat, kdy sluchátka mají být připojena k nabíječce, a vyhneme se tak překvapení v podobě vybité baterie.


   Multifunkční kožené pouzdro

   Ve srovnání s předchozím modelem společnost Bang & Olufsen optimalizovala životnost baterie o 119 procent, čímž prodloužila celkovou dobu přehrávání na 35 hodin. Nyní sluchátka poskytují poslech po dobu 7 hodin a k dispozici jsou čtyři plné cykly nabíjení v elegantním pouzdře. Sluchátka jsou uvnitř nabíjecího pouzdra uložena v krásné vložce z broušeného hliníku. K dispozici je jak standardní nabíjení (5 W), tak rychlé nabíjení (10 W). Samotné pouzdro je možné nabít přes kabel USB-C (součástí balení) nebo umístěním pouzdra na bezdrátovou nabíjecí podložku (není součástí balení, možnost dokoupení zde).


   Dokonalý zvuk Bang & Olufsen

   Nová sluchátka byla vyladěna renomovanými zvukovými inženýry společnosti Bang & Olufsen tak, aby poskytovala bohatý, plný a přesný zvuk. Každé sluchátko je vybaveno dynamickým měničem o velikosti 5,7 mm, malým elektromagnetickým převodníkem, technologií NFMI (Near Field Magnetic Induction) a modulem Bluetooth 5.1 s digitálním zpracováním zvuku, který umožňuje jeho dynamické ladění a přehrávání hudby bez přerušení. Zvuk je možné upravit podle individuálních potřeb v aplikaci Bang & Olufsen, která je k dispozici pro zařízení Android a iOS.


   V čem se model Beoplay E8 3.0 liší od svého předchůdce - Beoplay E8 2.0? Představujeme krátké shrnutí nejdůležitějších rozdílů:

   Beoplay E8 2.0 Beoplay E8 3.0
   Bluetooth 4.2 Bluetooth 5.1
   Podpora kodeku AAC Podpora kodeku AAC a aptX
   Doba provozu: 4h (1 cyklus) Doba provozu: 7 h (1 cyklus)
   Pouzdro umožňuje nabíjet sluchátka 3x Pouzdro umožňuje nabíjet sluchátka 4x
   Počet integrovaných mikrofonů: 2 Počet integrovaných mikrofonů: 4
   Rozměry pouzdra: 73 x 47 x 33 mm Rozměry pouzdra: 71 x 46 x 35 mm
    Hmotnost: levé sluchátko 7 g, pravé 6 g Hmotnost: levé i pravé sluchátko 5,8 g
   Rozměry sluchátek: 23 mm x 20 mm x 25 mm Rozměry sluchátek: 25 mm x 19 mm x 26 mm   Existují také některé podobnosti:

   Typ: bezdrátová sluchátka do uší
   Dotykový panel umožňující ovládání
   Doba nabíjení: přibližně 2 hodiny
   Možnost bezdrátového nabíjení
   Typ měniče: dynamický 5,7 mm
   Impedance: 16 ohmů

   B&O
   BEOPLAYE8 3.0 BLACK

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Bluetooth
   Ano
   Typ sluchátek
   Do uší
   Typ připojení
   Bezdrátová
   Mikrofon
   Ano

   Specifická označení produktů

   ean13
   5705260082791

   Nový produkt

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: