Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Sluchátka True Wireless AH-C830NCW

   DENON

   4 190,00 Kč
   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Barva
   Množství

   Skladem

   Sluchátka Denon AH-C830NCW jsou navržena tak, aby poskytovala prvotřídní kvalitu zvuku z kompaktních, bezdrátových a lehkých sluchátek. Aktivní potlačení hluku vám umožní vychutnat si nerušený zvukový zážitek a zároveň si můžete být jisti, že svou oblíbenou hudbu můžete poslouchat až 24 hodin díky chytrému nabíjecímu pouzdru.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Navrženo pro ty, kteří chtějí skvělý zvuk při dojíždění do práce, cvičení nebo relaxaci doma. Vyladění přes Denon Sound Masters zaručuje výkonný a přitom detailní zvuk, který hledáte v hudbě, zábavě i telefonních hovorech.

   Navrženo pro zákazníky, kteří očekávají ten nejlepší zvuk na cestách, v práci nebo pro volný čas. Sluchátka Denon AH-C830NCW jsou navržena tak, aby poskytovala prvotřídní kvalitu zvuku z kompaktních, bezdrátových a lehkých sluchátek. Aktivní potlačení hluku vám umožní vychutnat si ničím nerušený zvuk a zároveň si můžete být jisti, že svou oblíbenou hudbu můžete poslouchat až 24 hodin díky chytrému nabíjecímu pouzdru.

   AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU A TRANSPARENTNÍ REŽIM

   Systém aktivního potlačení hluku (ANC) nové generace vyvinutý společností Denon využívá dva mikrofony v každém sluchátku pro snížení nebo úplné odstranění hluku na pozadí. Transparentní režim se aktivuje dotykem na sluchátku a vestavěný mikrofon vám umožní slyšet zvuky vnějšího světa.

   ODOLNOST VŮČI POTU A VODĚ

   Sluchátka do uší AH-C830NCW mají stupeň krytí IPX4 proti vlhkosti, což znamená, že je lze bezpečně nosit i během deště nebo intenzivního tréninku.

   VYNIKAJÍCÍ KVALITA HLASU PRO TELEFONNÍ HOVORY A VIDEOKONFERENCE

   Model AH-C830NCW má v každém sluchátku dva mikrofony, které spolupracují s digitálním zpracováním signálu a zachycují a přenášejí váš hlas jasněji než tradiční všesměrové mikrofony. Třetí mikrofon poskytuje přirozenou ochranu zvukovodu před větrným nebo hlučným prostředím, aby jasně zachytil a přenesl váš hlas.

   NEUVĚŘITELNÁ KVALITA ZVUKU DÍKY DENON SOUND MASTER

   Navrženo pro ty, kteří chtějí skvělý zvuk při dojíždění do práce, cvičení nebo relaxaci doma. Vyladění přes Denon Sound Masters zaručuje výkonný a přitom detailní zvuk, který hledáte v hudbě, zábavě i telefonních hovorech.

   PRODLOUŽENÁ ŽIVOTNOST BATERIE DÍKY NABÍJECÍMU POUZDRU

   Užijte si až šest hodin bezdrátového poslechu hudby přes Bluetooth na jedno plné nabití a celkem až 24 hodin díky opětovnému nabíjení sluchátek pomocí praktického nabíjecího pouzdra. Přiložený USB-C kabel umožňuje nabíjet lithium-iontovou baterii v pouzdře z libovolné USB nabíječky nebo USB portu počítače.

   Technické specifikace

   • audio kodek Bluetooth: AAC, SBC
   • měniče: 0,4" oválné, dynamické
   • potlačení hluku: hybridní aktivní redukce šumu (ANC)
   • transparentní režim: ano (Denon Ambient Monitor)
   • rychlé párování Google: ano
   • třída / verze Bluetooth: 1/5.0 s LE (Low Energy)
   • výdrž baterie: až 6 hodin (pouze Bluetooth), celkem 24 hodin při nabíjení pomocí nabíjecího pouzdra. Až 4,8 hodiny (Bluetooth + ANC), celkem 19 hodin s nabíjecím pouzdrem
   • voděodolnost: IPX4 (sluchátka)
   • maximální rozměry: sluchátka (Š x H x V) 22 mm x 23 mm x 35 mm
   • maximální rozměry: nabíjecí pouzdro (Š x H x V) 58 mm x 30 mm x 46 mm
   • hmotnost sluchátek: 5,3 g každé
   • hmotnost pouzdra: 43 g

   DENON
   AHC830NCWWTEM
   747192136161


   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: