Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Bezdrátová sluchátka LIFE Q35

   SOUNDCORE

   3 490,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Nedostupné

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   • Zlatý zvukový standard: Vlastní měniče s hedvábnou membránou přesně reprodukují hudbu v širším frekvenčním rozsahu a eliminují zkreslení pro certifikovaný zvuk Hi-Res Audio a Hi-Res Audio Wireless.
   • Technologie LDAC: do sluchátek Life Q35 se přenese 3x více dat než přes standardní kodeky Bluetooth. Tento bezztrátový přenos zajišťuje, že v hudbě uslyšíte každý malý detail.
   • Vícerežimové potlačení hluku: 2 mikrofony na každém sluchátku detekují a filtrují rušivé zvuky ve vašem okolí. Přepínání mezi přepravním, venkovním a vnitřním režimem umožňuje přizpůsobit redukci hluku vašim individuálním potřebám.
   • Pohodlné a stylové: Sluchátka s aktivním potlačením hluku Life Q35 lze nosit celý den díky jejich lehké konstrukci a náušníkům a hlavovému mostu polstrovaným paměťovou pěnou. Vestavěný senzor detekuje, kdy jsou sluchátka sundána z uší, a okamžitě pozastaví přehrávání zvuku.
   • Hovory s podporou umělé inteligence: Mikrofony s tvarováním paprsku ve sluchátkách s aktivním potlačením hluku Life Q35 zachytí váš hlas s neuvěřitelnou přesností díky algoritmu AI. Hovory jsou ostré, čisté a bez nežádoucího šumu.
   SOUNDCORE
   LIFE Q35 BLACK


   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: