Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Bezdrátová sluchátka LIFE Q30

   SOUNDCORE

   3 190,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Nedostupné

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   • Pokročilá technologie potlačení hluku: Zůstaňte soustředění díky hybridnímu potlačení hluku Life Q30. Dva mikrofony s detekcí hluku zachytí a odfiltrují až 95 % nízkofrekvenčního okolního hluku, takže vás nic neruší od vaší hudby.
   • Výjimečný zážitek z potlačení hluku: Upravte funkci potlačení hluku Life Q30 pomocí 3 režimů – Transport minimalizuje hluk leteckých motorů, režim Outdoor snižuje hluk dopravy a větru a režim Indoor potlačuje zvuky v přeplněných kancelářích, kde můžete v pozad slyšet lidi mluvit.
   • Hi-Res hudba: Poslouchejte každý detail svých oblíbených melodií díky 40mm měničům Life Q30. Vysoce flexibilní hedvábné membrány reprodukují úderné basy i ostré výšky, které dosahují až 40 kHz pro lepší čistotu zvuku.
   • 40 hodin přehrávání: Sluchátka Life Q30 s aktivním potlačením hluku přehrají až 40 hodin hudby v režimu potlačení hluku. Standardní režim prodlouží dobu přehrávání na 60 hodin a krátké 5minutové nabití vám poskytne 4 hodiny poslechu.
   • Pohodlí bez tlaku: Sluchátka s aktivním potlačením hluku Life Q30 mají náušníky z ultra měkké proteinové kůže a výplň z paměťové pěny pro pohodlné uchycení. Pohodlí při dlouhém poslechu zajišťuje rovněž lehká konstrukce.
   SOUNDCORE
   LIFE Q30 SAKURA PINK


   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: