Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Bezdrátová sluchátka ANC BEOPLAY H9 3rd Gen

   B&O

   13 490,00 Kč
   8 290,00 KčUšetříte 5 200,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Poslední kus skladem

   Beoplay představuje třetí generaci bezdrátových sluchátek H9 s aktivním potlačením hluku. Na výrobu BEOPLAY H9 3rd Gen byly použity luxusní a lehké materiály. Hlavový most tvoří lehký hliníkový rám potažený přírodní kůží. Náušníky jsou zdobeny jehněčí kůží, pod kterou je paměťová pěna, která se přizpůsobuje tvaru ucha. Ta poskytuje nejvyšší pohodlí a prodyšnost. Baterie nabízí až 25 hodin bezdrátového poslechu se zapnutým režimem ANC. K dispozici je rovněž transparentní režim.

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

   Upozornění Produkt může pocházet z expozice.

    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   14 dní na vrácení zboží

   Třetí generace kultovních sluchátek

   Dánský Beoplay přichází již se třetí generací sluchátek H9 a jako vždy si přichystal řadu inovací, díky kterým Beoplay H9 3rd Gen získají okamžitou popularitu. Na jejich výrobu byly použíty luxusní a lehké materiály, které zajišťují pevnost, odolnost i komfort při nošení. Hlavový most je vyroben z lehkého hliníkového rámu potaženého přírodní kůží. Náušníky zdobí ovčí kůže, pod kterou se schovává paměťová pěna přizpůsobující se tvaru ucha. Beoplay H9 3rd Gen poskytují charakteristický zvuk značky Bang & Olufsen, která má zkušenosti se zvukovým inženýrstvím již od roku 1925. Sluchátka nabízejí pokročilou technologii aktivního potlačení hluku (ANC), takže se můžete plně ponořit do své hudby nebo si jen vychutnat ticho. Baterie s vyšší kapacitou zajišťuje až 25 hodin bezdrátového poslechu se zapnutým aktivním potlačením hluku. Stejně jako v předchozí verzi sluchátek je k dispozici transparentní režim.


   Zdokonalené dotykové ovládání

   Nejnovější sluchátka Beoplay H9 3rd Gen mají zdokonalené dotykové ovládání. Ovládací plocha je umístěná na pravém sluchátku a umožňuje přijímat hovory, nastavovat hlasitost, měnit skladby a aktovovat/deaktivovat režim ANC. Bylo také přidáno speciální tlačítko pro hlasového asistenta. Díky němu, když jste připojeni k vašemu iPhonu, spustíte Siri, pokud používáte chytrý telefon se systémem Android, spustíte Google Assistant. Samozřejmostí zůstává kompatibilita s aplikací od Bang & Olufsen, prostřednictvím které si můžete upravit nastavení sluchátek a zlepšit tak zážitek z poslechu.


   Co nového sluchátka BEOPLAY H9 3rd Gen nabízejí?

   TLAČÍTKO HLASOVÉHO ASISTENTA - Pomocí speciálního tlačítka můžete aktivovat výchozího hlasového asistenta, např. Apple Siri v zařízeních Apple, nebo Google Assistant v zařízeních Android. V mžiku tak můžete zažít zábavu, získávat informace nebo řídit svůj den - to vše bez toho, abyste se podívali na telefon.


   ROZŠÍŘENÁ DOBA PŘEHRÁVÁNÍ - Díky baterii s vyšší kapacitou získáte až 25 hodin poslechu přes Bluetooth a se zapnutým ANC - to znamená 7 hodin navíc od předchozího modelu.


   NOVÉ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ - Vylepšený dotykový panel na pravém sluchátku využívá nových detailů, díky nimž je jeho použití ještě intuitivnější.


   VYLEPŠENÝ KOMFORT - Inovací modelu Beoplay H9 3rd Gen jsou vylepšené náušníky a zesílené polstrování na hlavovém mostě pro ještě vyšší pohodlí.


   Hlavní parametry a funkce

   Typ sluchátek: Luxusní bezdrátová sluchátka přes hlavu
   Měnič: 40 mm
   Typ měniče: Elektrodynamický
   Impedance (±15 %): 24 ohmů
   Frekvenční rozsah: 20 Hz – 22 kHz
   Citlivost (@1 kHz/±3 dB): 95 dB/MW
   Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.2 podporující AAC kodek
   Kabelové připojení: Přes audio kabel s konektorem 3,5 mm mini-jack
   Mikrofony: 2 digitální MEMS hlasové mikrofony, 4 vyhrazené elektretové mikrofony pro funkci ANC (2 elektretové mikrofony v každém sluchátku)
   Kapacita baterie: 1100 mAh
   Výdrž baterie: Až 25 hodin s Bluetooth a ANC, až 32 hodin s Bluetooth, až 33 hodin pouze s ANC
   Doba nabíjení: přibližně 2,5 hodiny
   Ovládání: Jedno posunovací tlačítko na pravém sluchátku (zapnutí/vypnutí, párování Bluetooth), hliníkové dotykové rozhraní na pravém sluchátku: přehrávání/pozastavení skladeb, zvýšení/snížení hlasitosti, další/předchozí skladba, ANC zap./vyp., režim transparentnosti zap./vyp., přijetí/ukončení hovoru


   B&O
   BEOPLAYH9 3GEN ARGILLABRIGHT
   5705260079517

   195 mm
   200 mm
   52 mm

   0 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Bluetooth
   Ano
   Typ sluchátek
   Na uši
   Uzavřená
   Typ připojení
   Bezdrátová
   Mikrofon
   Ano
   Aktivní potlačení hluku (ANC)
   Ano

   Specifická označení produktů

   ean13
   5705260079524

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: