Soundcore SPACE A40 Sluchátka do uší s potlačením hluku
   Soundcore SPACE A40 Sluchátka do uší s potlačením hluku
   Soundcore SPACE A40 Sluchátka do uší s potlačením hluku

   Soundcore SPACE A40 Sluchátka do uší s potlačením hluku

   2 999,00 Kč
   Včetně DPH
   Odeslání do 2-5 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Skladem

   Soundcore Space A40 jsou navržena s ohledem na pohodlí a praktičnost a jsou menší než všechna ostatní sluchátka ANC značky Soundcore. Mají lehký a ergonomický design, takže je můžete nosit po dlouhou dobu bez únavy uší.

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Bezdrátová sluchátka SoundCore Space A40

   SoundCore Space A40 jsou skutečně bezdrátová sluchátka do uší s adaptivním aktivním potlačením hluku. Tento model sluchátek vám umožní vychutnat si bezdrátovou svobodu poslechu hudby a zvuku ve vysokém rozlišení v kódování LDAC. Snadno přepínejte mezi poslechem hudby nebo voláním díky možnosti připojení sluchátek Space A40 ke dvěma zařízením Bluetooth současně.

   Vestavěných 6 mikrofonů vám umožní vést nerušené rozhovory. Plně nabitá sluchátka s nabíjecím pouzdrem vám umožní poslouchat hudbu až 50 hodin. Pouzdro můžete nabíjet bezdrátově a využívat funkci rychlého nabíjení.

   Adaptivní potlačení hluku

   Funkce potlačení hluku sluchátek SoundCore Space A40 detekuje úroveň nežádoucího hluku kolem vás a automaticky vybere režim ideálně vhodný pro vaše prostředí, aby se snížil rušivý hluk až o 98 %.

   Navíc můžete využít transparentní režim, když chcete slyšet zvuky dopravy, nebo přepněte do hlasového režimu pro snadnou konverzaci, aniž byste museli sundávat sluchátka.

   Zvuk s výjimečnými detaily

   Sluchátka SoundCore Space A40 využívají měniče s inovativní duální membránou vyrobenou z kovu a keramického materiálu, produkující bohatý zvuk. Vyznačuje se silnými basy, čistými středy a živými výškami, které proudí přímo do vašich uší a poskytují úžasný zážitek z poslechu.

   Pomocí vylepšené funkce HearID Sound 2.0 v aplikaci analyzujte, jak vaše uši vnímají hudbu. Exkluzivní technologie Soundcore vytvoří personalizovaný zvukový profil plně přizpůsobený vašemu sluchovému orgánu.

   Dlouhá výdrž baterie

   Jedno plné nabití sluchátek SoundCore Space A40 vám poskytne až 10 hodin poslechu, což je dost na to, aby se vaše uši zabavily na cestě do kanceláře, po celý pracovní den i poté na cestě domů.

   Nabíjecí pouzdro umožňuje čtyřikrát plně nabít sluchátka, což znamená, že baterii můžete pohodlně dobít i na cestách. Rychlé 10minutové nabíjení vám umožní poslouchat 4 hodiny. A co víc, nabíjecí pouzdro můžete nabíjet bezdrátově pomocí nabíjecí podložky nebo pomocí USB-C kabelu.

   Čistý zvuk při každém hovoru

   Bezdrátová sluchátka SoundCore Space A40 s potlačením hluku jsou vybavena 6 mikrofony a algoritmem poháněným umělou inteligencí, který efektivně rozpoznává váš hlas a zajišťuje, že během hovorů zní hlasitě a čistě.

   Zvuk Hi-Res Wireless, LDAC, HearID
   Aktivní potlačení hluku adaptivní ANC
   Výdrž baterie na jendo nabití 10 hodin
   Výdrž baterie s nabíjecím pouzdrem 50 hodin
   Rychlé nabíjení 10 minut = 4 hodin
   Bluetooth Bluetooth 5.2
   Hovory 6 mikrofonů s algoritmem AI
   Nabíjecí port USB-C
   Aplikace ano
   Doporučené pro: volání, dojíždění, cestování

   SOUNDCORE
   SPACE A40 BLUE

   Specifická označení produktů

   ean13
   0194644106157
   5.005.005.005.005.00

   Avatar Ověřený zákazník
   05.02.2024
   Výhody:
   Výdrž baterie Zvuk Drží dobře v uších Aplikace

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: