Soundbar domácího kina MAGNIFI MAX

   POLK AUDIO

   12 990,00 Kč
   11 390,00 KčUšetříte 1 600,00 Kč
   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Lowest price in the last 30 days

   Množství

   Nedostupné

   Soundbar Polk MagniFi MAX společně s bezdrátovým subwooferem poskytuje výkonnější a dynamičtější zvuk než jiné soundbary. Dokonale optimalizováno pro filmy, televizi, sport i hudbu.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Zvukový systém Polk MagniFi MAX, který obsahuje soundbar a subwoofer, přináší jedinečný výkon zvuku 3.1 a nabízí patentovanou technologii Stereo Dimensional Array (SDA®), která poskytuje masivní zvukovou scénu, úžasnou kvalitu zvuku a realistický prostorový zvuk bez ohledu na to, kde se v poslechové místnosti nacházíte.

   Model MagniFi MAX od společnosti Polk Audio využívá řadu nejnovějších technologií optimalizovaných pro film, televizi, sport i hudbu. Mezi nimi nalezneme technologii digitálního prostorového zvuku SDA a dekódování DTS a Dolby Digital pro výkonnější a dynamičtější zvuk, než který tradiční soundbary. Kromě toho je MagniFi MAX  vybaven technologií Voice Adjust™, která umožňuje uživatelům upravovat úroveň vokálu, díky čemuž poskytuje křišťálově čisté a srozumitelné dialogy. S integrovanou technologií Google Home se MagniFi MAX SR snadno připojí k jakémukoli zařízení s podporou Chromecast audio, stane se součástí multiroom systému nebo umožní ovládat zvuk pomocí hlasu a streamovat skladby z oblíbených hudebních aplikací. Soundbar je rovněž vybaven modulem Bluetooth, který umožňuje streamování hudby z téměř jakéhokoli mobilního zařízení. Navíc díky kompatibilitě s Polk Smart Remote lze MagniFi MAX ovládat pomocí populárních IR dálkových ovladačů od společností Samsung, LG a Sony, čímž je dosažena nejvyšší úroveň pohodlí při používání.

   Polk MagniFi MAX SR

   Soundbar je vybaven čtyřmi 1" x 3" středo-/nízkotónovými měniči, dvěma 0,75" vysokotónovými měniči a jedním 1" středotónovým měničem. Systém je doplněn o subwoofer s 8" basovým měničem. S touto výbavou nabízí MagniFi MAX zvuk, s kterým snadno překonává standardní televizní reproduktory a tradiční soundbary. Dodávaný subwoofer poskytuje více než desetkrát více basů než průměrný televizor a přináší hloubko a údernost pro oživení filmů, televizních pořadů i hudby. Soundbar má také několik ekvalizérů pro filmy, hudbu a sport, které optimalizují úroveň zvuku reproduktorů a subwooferu. Díky režimu EQ Night Effect je možné jediným stisknutím tlačítka snížit basy a zvýšit intenzitu dialogů soundbaru, aniž by bylo potřeba změnit hlasitost celého systému. Zařízení je velice všestranné a nabízí uživateli také vlastní upravu nastavení hlasového ovládání nebo basů, takže je možné vytvořit perfektní individuální nastavení odpovídající vlastním individuálním preferencím.

   Polk MagniFi MAX SR

   K systému je možné připojit bezdrátové reproduktory SR1 (nejsou součástí balení), které se automaticky připojují k soundbaru a po jejich spárování vám dodají skutečný prostorový zvuk 5.1. Při spojení MagniFi MAX a bezdrátových prostorových reproduktorů SR1 je možné snadno nastavit hlasitost nebo vyvážení mezi levým a pravým kanálem, díky čemuž je zaručena nejvyšší možná kontrola, univerzálnost a kvalitu zvuku. Podívejte se na všechny vlastnosti kompletního systému Magnifi MAX SR.


   Parametry a specifikace

    

   Měniče Soundbar: 4x 1"x3" (25x75 mm) středo-/nízkotónové, 2x ¾" (19 mm) vysokotónové měniče a 1" (25mm) středotónový měnič; Subwoofer: 8" (200mm) nízkotónový měnič
   Vstupy 3x zabudované 4K HDMI vstupy (kompatibilní s HDCP 2.2), 1x HDMI (ARC) výstup, optický vstup pro TV audio, AUX 3,5 mm, Bluetooth, Google Home s funkcí Chromecast pro audio, Ethernet (RJ45) pro streamování hudby
   Frekvenční rozsah celého systému 35 Hz - 20 kHz
   Montáž na stěnu ano (součástí balení jsou držáky na stěnu)
   Součást balení MagniFi MAX soundbar, bezdrátový Subwoofer, dálkový ovladač Deluxe, 2x AAA baterie, napájecí adaptér s kabelem pro soundbar, napájecí kabel pro subwoofer, 2m vysokorychlostní HDMI kabel, 1,8m optický kabel, 1,8m AUX kabel 3,5 mm, 2x držáky na stěnu určené pro montáž (šrouby ani další upínací prvky nejsou součástí balení), šablony pro montáž soundbaru na zeď, literatura k přístroji
   Rozměry soundbar 1093 x 53 x 96 mm, subwoofer 308 x 369 x 372 mm (ŠxVxH)

   POLK AUDIO
   MAGNIFI MAX
   0747192128234

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: