Soundbar domácího kina MAGNIFI MINI

   POLK AUDIO

   7 990,00 Kč
   7 209,00 KčUšetříte 781,00 Kč
   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Množství

   Nedostupné

   Soundbar Polk MagniFi Mini s bezdrátovým subwooferem nabízí silný zvuk v malém těle. MagniFi Mini přináší zvuk domácího kina, který byste čekali od soundbaru standardní velikosti. je kompatibilní s většinou televizních přijímačů a nabízí snadnou instalaci. Polk VoiceAdjustTM a pokročilé technologie prostorového zvuku zajišťují křišťálově čistý dialog a realistický prostorový zvuk.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   MagniFi Mini přináší velké zážitky z domácího kina, které byste mohli očekávat od soundbarů v plné velikosti, v ultrakompaktním designu. Je kompatibilní s většinou televizorů, je snadné jej nastavit a využívá technologii Polk VoiceAdjust™ a technologie prostorového zvuku, čímž zajistí křišťálově čistý dialog a dokonalý prostorový zvuk. Plus je dodávan s bezdrátovým subwooferem pro hluboké basy, které určitě pocítíte. Streamujte svoji oblíbenou hudbu pomocí Bluetooth® a GoogleCast.

   Dokonalý prostorový zvuk

   Patentovaná technologie Polk surround a dekódování 5.1 Dolby® Digital poskytují úžasný prostorový zvuk z drobného soundbaru se šesti reproduktory a bezdrátového subwooferu.

   Křišťálově čisté dialogy díky technologii Polk VoiceAdjust

   Upravte úroveň přehrávaného hlasu podle svých představ, abyste získali jasný a čistý přednes dialogů. Při sledování oblíbených filmů, televizních pořadů nebo sportovních akcí vám už nikdy neunikne ani jedno slovo.

   Křišťálově čisté dialogy díky technologii Polk VoiceAdjust

   Upravte úroveň přehrávaného hlasu podle svých představ, abyste získali jasný a čistý přednes dialogů. Při sledování oblíbených filmů, televizních pořadů nebo sportovních akcí vám už neunikne ani jedno slovo.

   Optimalizované nastavení EQ pro filmy, hudbu a sport

   Přednastavené nastavení ekvalizéru pro filmy, hudbu a sport (rovněž ideální pro zprávy a talk show) optimalizuje zvuk soundbaru a subwooferu a nabízí jasný dialog, širokou scénu prostorového zvuku a hluboké basy pro nejlepší zážitek ze zvuku a domácí zábavy.

   Unikátní technologie Full Complement Deep Bass

   Soundbar MagniFi Mini a dodávaný bezdrátový subwoofer poskytují hluboké basy a pro úplný, realistický zážitek z domácího kina a poslech hudby.

   Univerzálnost a kompatibilita

   Spolupracuje s infračerveným portem jakéhokoli televizoru, set-top boxu nebo satelitního přijímače - není třeba používat dva dálkové ovladače.

   Jednoduché nastavení

   Instalace trvá doslova minutu, stačí připojit soundbar k televizoru pomocí dodaného kabelu HDMI, zapnout jej a vše je připraveno.

   Bezdrátové streamování hudby

   Připojení přes WiFi, Google Cast nebo Bluetooth vám umožní streamovat hudbu přímo ze smartphonu, tabletu nebo jiného kompatibilního zařízení.

   Hlavní parametry a funkce

   • Soundbar: 2x 0,5" (12 mm) výškový měnič, 4x 2,25" (57 mm) měniče
   • Subwoofer: 6,5" (165 mm)
   • Celkový frekvenční rozsah: 40 Hz - 24 kHz
   • Celkový výkon systému: 150 W
   • Vstupy: HDMI ARC, optický, 3,5 mm (analogový), WiFi (Google Cast), Bluetooth
   • Režimy EQ: Movie, Music, Sport a Night
   • Ovládání hlasitosti: Master, Bass, VoiceAdjust
   • Dodávané příslušenství: 2m kabel HDMI, 1,8m optický kabel, IR dálkové ovládání s 2x AAA bateriemi, napájecí kabely pro bar a subwoofer, průvodce rychlým spuštěním
   • Rozměry: Soundbar 341 x 79 x 108, Subwoofer 188 x 368 x 366

   POLK AUDIO
   MAGNIFI MINI
   0747192127350

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   4.504.504.504.504.50

   Avatar Tomáš Ř.
   10.01.2021
   Výhody:
   Malý, ale slušný výkon
   4.504.504.504.504.50

   Avatar Jakub Š.
   11.12.2020
   Výhody:
   Na svou velikost velmi dobrý soundbar Snadná instalace Bezdrátový subwoofer Funkce Chromecast Zapínání i vypínání společně s TV přes HDMI ARC. Po spojení s Google Home a aktualizaci ještě lepší zvuk Možnost ovládat hlasitost dálkovým ovladačem k TV Skvělý poměr cena / výkon Noční režim

   Slabiny:
   Dálkové ovládání má nepřesná tlačítka a malý rozptyl paprsku - musíte mířit hodně přesně na soundbar Velký subwoofer Basy jsou relativně dost výrazné i na nejnižší stupeň V recenzích jsou často zmiňovány problémy s párováním se subwooferem, které se objevují až po několika měsících používání. U mě zatím vše funguje jak má.

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: