Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216
   Soundbar - domácí kino DHT-S216

   Soundbar - domácí kino DHT-S216

   4 478,00 Kč
   4 890,00 Kč
   Včetně DPH
   Ušetříte 412,00 Kč

   Nejnižší cena v období 30 dní před aktuální akcí: 4 490,00 Kč

   Zobrazit historii cen

   Nejnižší cena za posledních 30 dní

   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Množství :

   Skladem

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   DHT-S216 je všestranný soundbar s nízkým profilem, který vám díky dekódování DTS Virtual:X přináší 3D zvukový zážitek přímo do vaší domácnosti. S jeho pomocí dostane sledování TV a filmů zcela nový rozměr. Nabízí kompatibilitu se současnými moderními HD a 4K televizory a díky integrovaným 4K UHD HDMI portům (1x vstup i výstup s ARC) bude výsledkem zcela čistý obraz a neskutečná kvalita zvuku. Televizor, Blu-ray přehrávač nebo jiné multimediální zařízení snadno připojíte prostřednictvím HDMI konektoru, optického nebo AUX vstupu a pro bezdrátový streaming vaší oblíbené hudby je připravena i technologie Bluetooth. Díky dvěma vestavěným basovým měničům, které směřují do základy, získá vaše domácí kino potřebnou dynamiku v takové míře, že nebude potřeba ani samostatný subwoofer.

   Díky svému profilu, výšce pouhých 60 mm, se soundbar DHT-S216 bez problémů vejde do většiny prostor a zároveň nebude blokovat spodní hranu televize. Je možné ho umístit rovněž na zeď, což usnadňuje přiložená šablona.

   Soundbar Denon DHT-S216

   3D zvuk pro vaše domácí kino

   Díky dvěma basovým, dvěma střeodvým a dvěma 1" výškovým měničům na vás čeká úžasný zvukový zážitek z filmu a televize. Soundbar DHT-S216 navíc podporuje technologii prostorového zvuku DTS Virtual:X. Tato technologie využívá pokročilé psychoakustické algoritmy pro co nejvěrnější simulaci multikanálového prostorového zvuku komplexních domácích kin. Navíc díky Virtual Height a Virtual Surround si vychutnáte bohaté basy, křišťálově čisté dialogy a zcela obklopující zvuk. Díky dekódování Dolby Digital a DTS si můžete užít simulaci prostorového zvuku z Blu-ray, herních konzol a streamingových aplikací pro TV.

   Co vše můžete připojit?

   S 4K UHD HDMI porty (1x vstup i výstup s ARC) podporujících 4K/60 Hz a HDCP 2.2 je možné posílat zvuk ze streamovacích aplikací integrovaných ve vaše televizoru nebo jiných zdrojích. Situaci ulehčí i dodávaný HDMI kabel, takže ihned po rozbalení soundbar snadno propojíte s TV. Je-li soundbar připojen pomocí HDMI kabelu s ARC, je možné pohodlně ovládat jeho hlasitost i pomocí ovladače od televizoru. K disozici je rovněž digitální optický vstup a analogový vstup (3,5 mm mini jack). Pro možnost bezdrátového streamování vašich oblíbených skladeb je v DHT-S216 zabudována i technologie Bluetooth. Vše tedy máte na dosah ruky!

   Soundbar Denon DHT-S216

   Vylepšete si zvuk TV podle svých potřeb

   Soundbar DHT-S216 je vybaven přednastavenými režimy, které pomohou přizpůsobit přehrávaný obsah dané situaci. Režim Movie zvýrazní basy při akčních scénách a připraví jasnější dialogy. Režim Music rozšíří zvukovou scénu a vyváží rozptyl. Režim Night pak snižuje basy a vyjasňuje dialogy. Optimalizujte si poslech a přizpůsobte si zvuk podle vlastních představ! Kromě toho je integorván i Denon Dialogue Enhancer, který zlepšuje srozumitelnost dialogů a nabízí 3 různé režimy (low, medium, high), které uplatníte zejména při sledování filmů a seriálů. Nabízí dokonce možnost zvýšit úroveň hlasitosti samotných dialogů, aniž byste museli přidávat celkovou hlasitost zvuku.


   Parametry a specifikace

    

   Pociťe sílu 3D zvuku Vychutnejte si dokonalý zvuk domácího kina při sledování televize, filmů, hudby atd. Objevte sílu zvuku nejvyšší kvality Denon díky soundbaru DHT-S216.
   Celopásmový soundbar
   Díky kompletní nabídce měničů získáte nejvyšší kavlitu zvuku, jakou očekáváte od soundbaru.
   Podpora 4K UHD HDMI se zpětným audio kanálem ARC Vychutnejte si mimořádně čistý zvuk díky připojení k televizoru přes jediný kabel HDMI.
   Konstrukce s nízkým profilem, možnost montáže na zeď Díky své výšce (60 mm) se DHT-S216 vejde do většiny prostorů a nebude blokovat spodní okraj televizoru.
   Dekódování Dolby Digital, DTS a DTS Virtual:X Vychutnejte si pohlcující prostorový zvuk vycházející z elegantního kompaktního soundbaru. Pokročilé psychoakustické algoritmy realisticky simulují multikanálový prostorový zvuk komplexních domácích kin.
   Bluetooth streaming  Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu z chytrého zařízení s podporou Bluetooth.
   Technologie Denon Dialogue Enhancer
   Poslouchejte křišťálově čisté dialogy při sledování filmů a televizních pořadů.
   Digitální optické a HDMI 4K UHD vstupy Připojte přehrávač Blu-ray, herní konzoli nebo jiné multimediální zařízení.
   Dodávaný 4K HDMI kabel
   Jednoduše připojte kabel k televizoru a vychutnejte si pohlcující zvuk.
   Vstup AUX (3,5 mm) Připojte analogové zařízení a poslouchejte obsah na soundbaru
   Navrženo na základě více než 100 let zkušeností společnosti Denon v oblasti zvukových technologií Tomuto elegantnímu, odolnému systému, který poskytuje nejvyšší kvalitu zvuku můžete důvěřovat

   DENON
   DHTS216BKE2

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Bluetooth
   Ano
   HDMI (vstupy)
   1
   HDMI (výstupy)
   1
   Optický vstup
   1-2
   Vícekanálový prostorový zvuk
   DTS
   DTS Virtual:X
   Dolby Digital
   Podporované rozlišení obrazu
   4K
   Vstup AUX
   Jack 3,5 mm

   Specifická označení produktů

   Nové
   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 další zlevněné produkty v kategorii: