Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Soundbar BeoSound Stage Wood

   B&O

   52 990,00 Kč
   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Barva
   Množství

   Nedostupné

   29.07.2022

   Objednejte nyní a získejte prioritní doručení. Objednávka bude vyřízena, jakmile bude produkt k dispozici.

   Beosound Stage je mimořádně exkluzivní soundbar od společnosti Bang & Olufsen, který představuje alternativu k domácímu kinu nebo stereo systému. Nabízí špičkový zvuk a extrémně luxusní design.

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Beosound Stage je elegantní soundbar s Dolby Atmos od společnosti Bang & Olufsen, s kterým dostanete poslech hudby nebo sledování televize na zcela novou úroveň. Vybaven je 11 reproduktory a stejným počtem zesilovačů, takže jeho výkonný zvuk vyplní každou místnost bohatým zvukem, a to bez nutnosti zapojení přídavného subwooferu. Díky technologiím jako AirPlay 2 či QPlay 2.0 nechybí ani podpora multiroom, takže můžete vzájemně propojit několik reproduktorů a přehrávat tak obsah v celé vaší domácnosti.

   soundbar Beousound Stage

   Špičkový zvuk s Dolby Atmos

   Díky prvnímu soundbaru do společnosti Bang & Olufsen mohou všichni zažít legendární zvuk této značky ve svém obývacím pokoji. Stačí pouze připojit váš televozor prostřednictvím HDMI ARC. O zvuk se stará celkem 11 reproduktorů poháněných 11 zesilovači s celkovým výkonem 550 W. Pro nízké frekvence jsou k dispozici čtyři 4" basové měniče, které jsou napájeny čtyřmi 50W zesilovači. Pro střední pásmo jsou instalovány čtyři měniče s průměrem 1,5", které jsou napájeny rovněž čtveřicí 50W zesilovačů. O nejvyšší frekvence se stará trojice 3/4" výškových měničů napájených trojicí 50W zesilovačů. Celkově Beosound Stage nabízí 3kanálový zvukový systém s optimalizovaným centrálním kanálem pro jasné dialogy. Zážitek ze sledování je ještě vylepšen díky dekodéru Dolby Atmos. Díky tomu se zvuk bude zdánlivě pohybovat kolem vás v trojrozměrném prostoru. Soundbar Beosound Stage tak efektivně zvyšuje zážitky ze sledování filmů a televize a je třeba rovněž poznamenat, že díky jeho výkonu není nutné přidávat ani samostatný subwoofer.

   Nejmodernější technologie v elegantním hávu

   Beosound Stage funguje jako samostatný systém, i když je televizor vypnutý. Integrované technologie streamování zvuku, jako je vestavěný Chromecast, Apple AirPlay 2 a Bluetooth, poskytují Beosound Stage jedinečné možnosti. Mezi ně patří i vytvoření systému multiroom s dalšími reproduktory, díky čemuž si vychutnáte nádhernou hudbu v každé místnosti vaší domácnosti. V aplikaci Bang & Olufsen si po registraci produktu můžete vybrat z různých "režimů poslechu" v závislosti na tom, co posloucháte nebo sledujete. Poslouchejte jasně každý hlas, každý detail písně a ponořte se do všech efektů filmu.

   soundbar Beousound Stage

   Prvotřídní skandinávský design

   U soundbaru Beosound Stage se setkáváme výhradně s exkluzivními a funkčními materiály. Výsledkem je kombinace skandinávské designové jednoduchosti s nejnovější zvukovou technologií. Hliníkový rám dodává krásný kontrast k teplé tkanině na přední straně. Hlavní ovládací tlačítka Beosound Stage jsou integrována do konstrukce rámu a jsou z dálky téměř neviditelná. Beosound Stage přináší expresivní minimalismus do jakéhokoli interiéru a zároveň maximalizuje zážitek z televize.


   Parametry a specifikace

   Zesilovač 4x 50 W pro nízkotónové měniče, 4x 50 W pro středotónové měniče, 3x 50 W pro vysokotónové měniče
   Měniče 4x 4" nízkotónový měnič, 4x 1,5" středotónový měnič, 3x 3/4" vysokotónový měnič
   Frekvenční rozsah 44 - 22 000 Hz
   Typ konstrukce Uzavřená
   Možnosti připojení Chromecast built-in, AirPlay 2, Bluetooth 4.2, QPlay 2.0, analogový Line-in
   Multiroom Airplay 2, Chromecast built-in, BeoLink Multiroom
   Vstupy HDMI (HDMI 2.0, HDCP 2.2 s podporou 4K HDR 50/60 Hz), Line-in 3,5 mm stereo mini-jack, 2x Ethernet 10/100Mb
   Výstupy HDMI (HDMI 2.0, HDCP 2.2) s podporou eARC a ARC

   B&O
   BEOSOUNDSTAGESMOKEDOAK
   5705260078770


   29.07.2022

   1104 mm
   174 mm
   77 mm

   8 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   0 měsíců

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: