Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE
   Soundbar KATCH ONE

   Soundbar KATCH ONE

   18 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Poslední kusy skladem

   DALI KATCH ONE je nejnovější soundbar od renomovaného dánského výrobce s bezdrátovou technologií bluetooth, HDMI a optickým vstupem. Jedná se o skvělou alternativu k systémům domácího kina nebo stereo setům.

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Silný a kvalitní zvuk

   DALI KATCH ONE je jedinečný soundbar dánského producenta Dali, který nabízí špičkový zvuk, úžasný vzhled a bezdrátové připojení Bluetooth. S jeho pomocí dostanete domácí zábavu na zcela novou úroveň.

   Stylový, kompaktní a všestranný soundbar DALI KATCH ONE přináší sílu a kvalitu pro zvuk nejen z vašeho televizoru. Je zkonstruován tak, že vylepšuje zvuk z jakéhokoli zdroje a se svým výkonem může hravě zastoupit i váš hlavní audio systém. Nemáte místo pro velké reporduktory a přesto byste chtěli zvukový zážitek jako z opravdového domácího kina? DALI KATCH ONE vám dodá bezchybný zvukový výkon a zároveň ušetří místo ve vaší domácnosti.

   Bohatý zvuk s množstvím detailů

   Soundbar DALI KATCH ONE je vybaven hned 10 vestavěnými měniči, které jsou poháněny čtyřmi 50W zesilovači. Tím je zajištěno, že zvukové stopy filmu jsou vždy dynamické, dialog je ostrý a jasný a hudba je krásně vyvážená. Čtyři velké pasivní měniče spolupracují se čtyřmi aktivními woofery a poskytují těsné, úderné a přesné basy,  zatímco dva 21mm výškové měniče s ultralehkou kopulkou udržují zvuk čistý, přesný a s množstvím detailů. Woofery na zadní straně, které směřují ke zdi, využívají stěny pro rozšíření basového výkonu. Všech 6 aktivních a 4 pasivní měniče dávají dohromady dokonalý zvukový zážitek. K dispozici jsou rovněž dva zvukové režimy „Wide“ a „Focus“, díky kterým si bude DALI KATCH ONE skvěle rozumět s filmy, dokumenty i hudbou. S režimem „Focus“ získáte soustředěnou a velmi lineární reprodukci zvuku, naopak „Wide“ vám nabízí široké, působivé a velmi dynamické vykreslení zvuku.

   Pevná konstrukce v dánském designu

   Stejně jako u jiných produktů tohoto producenta, DALI KATCH ONE nabízí velice elegantní design a propracovanou konstrukci, u které byl důraz kladen i na ten nejmenší detail. Na přední straně umístěná stylová tkanina byla vybrána pro své velmi dobré akustické vlastnosti, takže zvuk proklouzne bez ztráty energie nebo detailů. Navíc skvěle dotváří celkový vizuální efekt soundbaru, který se tak stane ozdobou každé místnosti. Hlavním materiálem pro výrobu skříně se stal průmyslový kopolymer ABS vyztužený skleněnými vlákny. Pevná skříň výrazně eliminuje nežádoucí vibrace, které by mohli vést ke zkreslení zvukového signálu. Díky tomu je optimalizován tok vzduchu, rozšířeno stereo zobrazování a zvuk je veden přesně směrem k posluchači. K dispozici jsou stylové designové prvky umožňující tři montážní řešení, díky kterým zvládne instalaci v místnosti opravdu každý:

   • Upevnění na zeď pomocí elegantního koženého řemínku skvěle dotváří vzhled soundbaru DALI KATCH ONE. Toto řešení elegantně skryje kabely vedené z televizoru do zařízení. 
   • Upevnění na zeď pomocí montážních otvorů na zadní straně soundbaru přináší skvělou možnost pro místnosti s omezeným prostorem.
   • Postavení na nábytek pomocí dodávaných nožiček z pravého dřeva, které se skvěle hodí k celkovému vzhledu DALI KATCH ONE. Používají se k oddělení zařízení od povrchu, na kterém stojí, čímž snižují nežádoucí vibrace.

   Široké možnosti připojení

   DALI KATCH ONE má k dispozici je hned několik vstupů a výstupů, které jsou umístěny ve "výklenku" na zadní straně skříně. Velikou výhodou je, že všechny kabely je možné bez problému vést směrem nahoru nebo dolů. Vstup HDMI (ARC) je vstupem pro audio. Připojení HDMI navíc podporuje použití dálkového ovladače televizoru a je tak možné snadno nastavit hlasitost, ztlumení nebo zařízení zapnout/vypnout. Ze dvou optických vstupů je jeden vybaven funkcí automatického zapnutí, která je aktivována přes optický výstup televizoru, a druhý slouží pro použití se zvukovými zařízeními, jako jsou přehrávače CD nebo audio streamery. Tento vstup rovněž umožňuje automatické zapnutí/vypnutí, a to na základě zvukového signálu. Vstup stereo mini-jack na DALI KATCH ONE umožňuje analogové připojení k vašemu televizoru, telefonu, tabletu nebo počítači. Díky výstupu pro subwoofer SUB Out je připojení subwooferu velice snadné. Všechny hluboké basy budou pomocí DSP posílány přímo do SUB Out, což nechává zesilovači větší prostor, díky čemuž je možné poslouchat hudbu nebo sledovat televizi s ještě větší hlasitostí. Vestavěný USB port dokáže napájet např. váš tablet nebo smartphone (neumožňuje přehrávání hudby). V neposlední řadě je k dipozici rovněž bezdrátové připojení pomocí Bluetooth (AAC a aptX), které umožňuje snadné streamování hudby z telefonu, tabletu nebo dokonce z vašeho televizoru.

   Hlavní parametry a funkce

   Frekvenční rozsah (+/- 3 dB) 46 - 25 000 Hz
   Maximální akustický tlak 100 dB
   Dělící frekvence 250 / 2500 Hz
   Výškové měniče 2x 21 mm, měkká textilie
   Nízkotónové měniče 4x 3,5", hliník
   Nízkotónové pasivní měniče 4x 4,5", ocel
   Maximální výstupní výkon zesilovače 4x 50 W RMS
   Typ zesilovače Plně digitální zesilovače třídy D
   Vstupy HDMI ARC
   2x optické (TosLink)
   3,5 mm Mini Jack
   Výstupy SUB Out
   Nabíjecí USB výstup (5 V / 1 A) (bez možnosti přehrávání hudby)
   Bezdrátové připojení Bluetooth™ 4.0 AAC & Apt-X
   Funkce Automatický výběr zdroje
   Připojení Bluetooth
   Režim zvuku (Wide/Focus)
   Ztlumení (mute)
   Zapnutí/vypnutí zařízení
   Pohotovostní režim
   Výběr zdroje
   Hlasitost
   Doporučené umístění Na stěně
   Na skříňce
   Součást balení Síťový kabel (2,0 m)
   Dálkový ovladač
   Nástěnný držák
   Dřevěné nožky
   Průvodce rychlým spuštěním

   DALI
   KATCHONE MOUNTAIN WHITE

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   60 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   5703120110684
   Nové
   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: