Soundbar - domácí kino SMART SOUNDBAR 9

   CANTON

   19 990,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Nedostupné

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Canton Smart Soundbar 9 je multiroom soundbar, s kterým si vychutnáte atmosféru domácího kina s opravdu bohatým zvukem. Díky integrovaným technologiím Chromecast built-in a Spotify Connect budete mít svou oblíbenou hudbu k dispozici kdykoli, a to bezdrátově. HDMI porty kompatibilní s 4K usnadňují připojení soundbaru k televizi i dalším zařízením. Smart Soundbar 9 můžete používat samostatně jako řešení typu all-in-one, v kombinaci s bezdrátovým subwooferem nebo jako součást většího multiroom setu s ostatními modely řady Canton Smart. Díky svému jednoduchému modernímu designu se tento soundbar hodí do každého interiéru.

   Intenzivní prostorový zvuk pro vaše domácí kino

   Smart Soundbar 10 je komplexní all-in-one zařízení poskytující zvuk, který vyplní každou místnost.  Virtual Surround Decoder s DTS TruSurround vám umožní se zcela ponořit do bohatého, dynamického a přesného zvuku. S celou řadu možností připojení a nejnovějšími standardy HDMI s HDCP 2.2 je tento model zcela připraven na budoucnost. S pomocí čtyř HDMI portů se můžete těšit na 4K Ultra HD obraz s dokonalým zvukem. Soundbar 9 podporuje zvukové formáty Dolby Audio, DTS Digital Surround a video formát HDR (High Dynamic Range). Vše si můžete pohodlně nastavit podle vlastních preferencí přes TV obrazovku.

   Canton Smart Soundbar 9

   Zvuk do každé místnosti

   Připojte Canton Smart Soundbar 9 k síti Wi-Fi jako multiroom reproduktor a streamujte hudbu z oblíbených aplikací, jako jsou Spotfiy, Google Play Music, Deezer, Tunein a mnoho dalších. Díky Chromecast built-in funguje pohodlně ze smartphonu, tabletu nebo počítače. Rovněž se Spotify Connect stačí k přehrávání vaší oblíbené hudby pouze stisknout tlačítko.

   Rozšiřte svůj systém multiroom - Smart Soundbar 9 lze libovolně párovat s ostatními bezdrátovými reproduktory série Smart. Upgradujete svůj systém na bezdrátový set 3.1 se subwooferem Smart SUB 8, s kterým  získate ještě údernější basy. Pro autentický zážitek z domácího kina můžete přidat dva bezdrátové reproduktory Smart Soundbox 3 jako bezdrátové surround reproduktory. Výsledkem je plně funkční systém domácího kina 5.1 bez jediného propojení kabelem.

   Canton Smart Soundbar 9

   O sérii Canton Smart

   Německý výrobce Canton přináší sérii reproduktorů a dalších zařízení, s kterými můžete ozvučit celou svou domácnost a mít vše snadno pod kontrolou. V rámci série Canton Smart naleznete všestranná zařízení, která můžete libovolně kombinovat. Přehrávejte svou oblíbenou hudbu v celé domácnosti nebo v jednotlivých místnostech, užívejte si zvuk jako v kině za pomoci sounbaru nebo bezdrátové sady domácího kina. K dispozici máte flexibilní možnosti přenosu hudby, a to do všech koutů vaší domácnosti.


   Parametry a specifikace:

    

   Typ 2.1 Virtual Surround System
   Konstrukční řešení Systém Bassreflex s pasivní membránou
   Výkon systému 300 W
   Frekvenční rozsah 40 - 30 000 Hz
   Dělicí frekvence 3 000 Hz
   Nízkotónové měniče 4x 50mm (2"), hliník
   Středotónové měniče 2x 50mm (2"), hliník
   Výškové měniče 2x 19 mm (0,75"), tkanina
   Možnosti připojení 1 x HDMI® výstup (s ARC)
   3 x HDMI® vstup (s 3D, 4K)
   1 x Digitální (optický)
   1 x Digitální (koaxiální)
   1 x Analogový (cinch)
   1 x Sub Out
   Vlastnosti Bluetooth® 3.0 (apt-X® kodek)
   Dekodér Dolby Digital®
   Dekodér DTS Digital Surround™
   Dekodér DTS TruSurround™
   Ovládání nízkých, středních i vysokých tónů
   LED displej
   Dálkové ovládání
   Vysoce kvalitní MDF skříň 
   Součást balení Smart Soundbar 9
   Dálkové ovládání
   Napájecí kabel
   HDMI kabel (3 m)
   Optický digitální audio kabel
   Koaxiálníl digitální audio kabel
   Analogový stereo audio kabel
   Návod

   CANTON
   SMARTSOUNDBAR9SILVERGLASS
   4010243039121

   890 mm
   70 mm
   100 mm

   5 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   60 měsíců

   Nové
   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: