Soundbar REACT BAR

   POLK AUDIO

   8 990,00 Kč
   S DPH
   Množství

   Skladem

   Soundbar React Bar od Polk Audio nabizí prostorný, detailní, virtuální prostorový zvuk. Vyvinut je legendárními návrháři reproduktorů Polk pro spolupraci s prakticky jakýmkoli televizorem a dálkovým ovládáním. Navíc je vybaven podporou hlasového ovládání Alexa, takže můžete ovládat hlasitost nebo upravovat zvukové režimy pomocí hlasu.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   REACT

   SOUNDBAR DOMÁCÍHO KINA S VESTAVĚNOU APLIKACÍ ALEXA

   ALEXA VE VAŠEM POKOJI

   NEJLEPŠÍ ALEXA VESTAVĚNÁ V SOUNDBARU

   Ovládání zvuku televizoru

   Vestavěná služba Alexa funguje na váš příkaz. Ovládejte hlasitost, nastavujte úrovně a upravujte zvukové režimy svým hlasem.

   Amazon Multiroom Music

   Seskupte více zařízení Alexa pro nejlepší zážitek z domácí hudby. Přehrávejte stejnou hudbu na všech zařízeních nebo zvolte pro každé zařízení různou skladbu. Vše ovládejte svým hlasem.

   Hovory i zprávy přes Alexu

   Po ověření telefonního čísla a synchronizaci kontaktů v aplikaci Amazon Alexa stačí Alexu požádat, aby kterémukoli z vašich kontaktů zavolala.

   Průběžné učení

   Díky automatickým aktualizacím softwaru se React může naučit nové hlasové služby Alexa nebo další funkce soundbaru.

   • Ovládejte hlasitost, nastavujte úrovně a upravujte zvukové režimy pouze svým hlasem, zatímco soundbar zajistí, že váš televizor bude pokaždé znít úžasně. Vyvinuto legendárními designéry reproduktorů Polk, aby soudnbar spolupracoval prakticky s jakýmkoli televizorem a dálkovým ovladačem.
   • Vestavěná Alexa pracuje na váš příkaz. Ovládejte hlasitost, nastavujte úrovně a upravujte zvukové režimy svým hlasem.
   • Upravte úrovně vokálů ze soundbaru pomocí technologie Polk Voice Adjust pro jasné a snadno srozumitelné dialogy.
   • Jednoduché nastavení pomocí aplikace Alexa usnadňuje získání skvělé kvality zvuku během několika minut. HDMI kabel je součástí balení.
   • Uvolněte skutečný prostorový zvuk přidáním bezdrátových zadních reproduktorů Polk SR2 (prodávají se samostatně). Zesilte basy připojením bezdrátového subwooferu Polk React (prodává se samostatně).
   • Seskupte více zařízení Alexa pro nejlepší zážitek z domácí hudby. Přehrávejte stejnou hudbu na všech zařízeních nebo zvolte pro každé zařízení různou skladbu. Vše ovládejte svým hlasem.
   • Obsah balení: Soundbar Polk React, dálkové ovládání, 2ks AAA baterie, napájecí zdroj a napájecí kabel soundbaru, 2 m vysokorychlostní kabel HDMI (kompatibilní s 4K) , 1,8 m optický kabel, šablona pro montáž na stěnu, návod

   Technické specifikace:

   • Připojení: 1x HDMI (ARC) výstup, optický vstup pro zvuk z TV, Bluetooth, 1x USB-A (pro aktualizace firmwaru), Bluetooth
   • Měniče: 2x 96x69mm středové měniče, 2x 25mm výškové, 2x 110x100mm pasivní radiátory
   • Rozměry: 1067 x 56 x 121 mm

   POLK AUDIO
   REACTBAR
   747192132538

   1067 mm
   56 mm
   121 mm

   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: