Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4
   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4

   Soundbar s Dolby Atmos Signa S4

   8 289,00 Kč
   Včetně DPH
   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Množství :

   Skladem

   Soundbar s bezdrátovým subwoofer Signa S4 od Polk Audio nabizí skutečný zvuk Dolby Atmos, díky kterému se můžete zcela ponořit nejen do sledování filmů. Celý systém dodává opravdu hluboké a silné basy, které jsou nenahraditelnou součástí akčních scén. Díky patentované technologii VoiceAdjust jsou dialogy čisté a srozumitelné, takže bez problémů uslyšíte každé slovo. Režimy Film, Hudba a Noc usnadňují výběr správného zvuku pro váš obsah.

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Certifikovaný systém Dolby Atmos 3.1.2

   Systém Signa S4 má certifikaci Dolby Atmos, která vám umožní ponořit se do 360stupňového prostorového zvuku. Rozdíl mezi běžným prostorovým zvukem a zvukem Dolby Atmos je v tom, že poskytuje skutečný 3D zvuk díky reprodukci zvuku kanálů horní vrstvy. Signa S4 poskytuje neuvěřitelně realistickou zvukovou scénu, od jedinečné atmosféry v hudbě až po speciální efekty nad hlavou. A když přehráváte standardní zvuk přes Signa S4, můžete jej zmixovat a získat virtuální zážitek Atmos.

   Bezdrátový subwoofer pro silné basy

   Bezdrátový subwoofer Signa S4 poskytuje hluboké, dobře kontrolované basy, kterými je Polk známý, s překvapivou úrovní hlasitosti. Subwoofer se po zapnutí automaticky připojí k soundbaru a lze jej pohodlně umístit téměř kdekoli v místnosti. Chcete-li dosáhnout maximálního efektu, umístěte jej do přední části místnosti nebo rohu, případně jej skryjte za pohovku, abyste pocítili silný basový úder.

   Voice Adjust - uslyšíte každé slovo

   Už vás nebaví neustále upravovat hlasitost, abyste slyšeli dialogy během tichých scén? Máte problém zachytit vokály, když hrají hluboké basy? Technologie VoiceAdjust značky Polk je navržena tak, aby zajistila, že uslyšíte každé slovo. Tato patentovaná technologie v kombinaci s vyhrazeným centrálním kanálem Signa S4 vám umožňuje zvýšit hlasitost dialogů a samotných vokálů, takže jsou jasné a snadno srozumitelné, přičemž zbytek zvukové stopy zůstává nezměněn.

   Nastavení zvuku - hudba, film a noční režim

   Noční filmový maraton? Nebojte se, že vzbudíte svou rodinu nebo sousedy. Jedním dotykem vám noční režim sníží hlasitost basů a aktivuje VoiceAdjust™, takže uslyšíte každé slovo, aniž byste zvyšovali celkovou hlasitost. Předprogramované zvukové režimy navíc optimalizují zvuk systému Signa S4, takže můžete získat ten nejlepší zvukový zážitek při sledování filmů a poslechu hudby.

   Rychlé a snadné nastavení

   Jednoduše zapojte přiložený kabel HDMI nebo optický kabel (nebo použijte vstup AUX na starších televizorech) a získejte nejlepší kvalitu zvuku pro jakýkoli televizor – dokonce i pro nejnovější modely 8K Ultra HD. Signa S4 je předprogramován pro práci s většinou televizních ovladačů a rychle se připojí k vašemu mobilnímu zařízení přes Bluetooth a bezdrátově přehraje vaši oblíbenou hudbu. A co víc, nízkoprofilový design Signa S4 nebude blokovat spodní okraj TV nebo IR přijímače a umožňuje montáž na stěnu pro maximální flexibilitu umístění.

   Pět desetiletí vývoje pro dokonalý zvuk domácího kina

   Systém Signa S4 byl navržen odborníky na akustiku ze společnosti Polk v centru výzkumu a vývoje poblíž Baltimoru (Maryland, USA). S využitím více než 50 let zkušeností v americkém inženýrství Hi-Fi reproduktorů přináší Signa S4 prostorový zvuk, který jste vždy chtěli ve své domácnosti – zaroveň za cenu neuvěřitelně dostupnou.

   Technické specifikace:

   •     HDMI (eARC) výstup, optický vstup, analogový 3,5mm vstup, Bluetooth, USB-A (pro aktualizace firmwaru)
   •     Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, MPEG-2 AAC, MPEG-4 AAC, Linear PCM(7.1ch)
   •     Režimy Movie, Music, Night, Voice Adjust
   •     SBC
   •     L/R Tweeter = 2 x 1" (25mm)
   •     L/R Středový = 2 x 4,7 x 1,6" (120 mm x 40 mm) středový s plným rozsahem = 1x 1" (25 mm)
   •     L/R pro efekty horní vrstvy= 2 x 2,6" (66 mm)
   •     Woofer = 1 x 5,9" (15 cm) (kulatý)
   •     Soundbar, Subwoofer, Dálkové ovládání, Napájecí kabel, Kabel HDMI, Optický kabel, 2x AAA baterie, Průvodce rychlým spuštěním, Šablona pro montáž na zeď, Podložky pro montáž na zeď
   •     Soundbar: (Š x H x V): 1046 x 95 x 60mm
   •     Subwoofer (Š x H x V): 200×328×280mm
   •     Hmotnost: Soundbar: 2,9 kg, Subwoofer: 4,1 kg

   POLK AUDIO
   SIGNAS4

   Specifická označení produktů

   4.004.004.004.004.00

   Avatar Jiří G.
   31.01.2022
   Výhody:
   Hraje to hezky,výšky,středy,basy akorát.Hlasitost super.Při max. volume subwoofer ubere na intenzitě ať to není moc rozklepané.Hlas z televize krásně srozumitelný.Připojení přes bluetooth snadné.Čistota zvuku fakt super.Mám připojeno v TV přes hdmi 1 bacha na to přes jiné hdmi to nemusí fungovat. Dolby atmos z toho jsem fakt zklamaný.Sice z 90 cm soundbaru co bych čekal že,nějaký náznak tam sice je,ale nic z čeho by mi spadla brada.Test přes bluetooth mobilu.

   Celkový názor:
   Zvuk hezký ale vysoká cena.

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 další zlevněné produkty v kategorii: